Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evropska kosarka (vesti, transferi i ostalo...)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    I na kraju opet, ali ionako nebitan trofej, mada bi se oni klali i u klikerima.
    To ti je odlika velikih klubova - nema nebitnih trofeja.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Čestitke Kariju u svakom slučaju! [emoji6]
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Pa spancima nije bas nebitan da budem iskren..tezak je svaki mec u kupu..Pirocanac vec uzeo bonus
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • He he...izlapeli Pirocanac cisti redom, evo kupa posle 4 godine(valjda) donese ovaj izlapeli starac...
          Cestitke velikom Kariju!!!
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            To ti je odlika velikih klubova - nema nebitnih trofeja.
            Znači, Fener, CSKA, Real, Olimpijakos/Panatenaikos, Himki, Unikaha, Valensija, Baskonija, Armani, Brose nisu velik klubovi, a 15-ti i 16-ti klub EL jesu? Nešto je drugo tu u pitanju, ipak
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Kari za kratko vreme vratio u život Pau Ribasa, španski reprezentativac mu poverenje vratio sa 21pts.

              Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

              Comment


              • hahaha lol, Ribas najlosiji na terenu, treba pogledati mec a ne samo statistiku, pa covjek nije mogao drugo pol da prenese loptu preko centra.

                Comment


                • Priznajem na osnovu statistike sam stekao utisak da je izdominirao.
                  Za mene jeste. Uhvatio sam ga u + [emoji3]

                  Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Veliki trener, ali veliki..

                    Comment


                    • Comment


                      • jedan je doktor Ataman

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan_pg View Post
                          Bravo za Djordjevica napokon se i on pronasao u nekom klubu.Mozda ipak one medalje sa reprezentacijom nisu bile slucajnost i rezultat suvog kvaliteta pojedinaca.
                          Slucajnost?
                          Nesto ne vidoh da je kod Dude nakon 2010 radio suvi kvalitet ovih pojedinaca za medalje, a svi znamo ko je Duda...cudi me da moze da se pomisli da je slucajnost u pitanju.

                          Comment


                          • Originally posted by mmajstor View Post
                            Slucajnost?
                            Nesto ne vidoh da je kod Dude nakon 2010 radio suvi kvalitet ovih pojedinaca za medalje, a svi znamo ko je Duda...cudi me da moze da se pomisli da je slucajnost u pitanju.
                            Dobar je Sasa bice nesto od njega.Napreduje iz godine u godinu,ocekujem ga u Partizanu kad se tamo malo sredi situacija i da ozivi institucija kao nekad.Stvarno je grehota sta politicari napravise od onakvog giganta.

                            Comment


                            • Originally posted by Ivan_pg View Post
                              Dobar je Sasa bice nesto od njega.Napreduje iz godine u godinu,ocekujem ga u Partizanu kad se tamo malo sredi situacija i da ozivi institucija kao nekad.Stvarno je grehota sta politicari napravise od onakvog giganta.
                              Moram ti replicirati, institucija je sve samo ne sportski klub, SD...
                              Institucija:
                              " institucija • ženski rod Ustanova, zavod, ustanova uređena za naročiti cilj, naročito naučni; ustanova, ustanovljeno; osnivanje, ustanovljenje, zavođenje. (lat.) "
                              ili
                              "Institucija je socijalna ustanova čije je osnivanje i način rada uređeno zakonom"
                              ili
                              (iz vukajlje)"Ustanova,sinonim za bespogovorno verovanje,sveopšte znanje i apsolutnu sistematičnost."
                              Kako god, institucija nije ni jedno sportsko udruženje, klub...pojedinac.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • U pravu si to za instituciju,ali to je u sustini nebitno.Ja nisam navijac Partizana ni Zvezde pa nisam ni ostrascen sa te strane.Samo kazem da Partizan jeste najveci kosarkaski klub sa ovih prostora i tuzno je vidjeti sta su napravili od njega.Ja navijam za jak Partizan,jaku Zvezdu,jaku Aba ligu i najjacu Buducnost(sto je nerealno) i to je to.Ne svidja mi se trenutno stanje,postoje 2-3 jaka kluba ostalo poluamateri.Nije ni neko zadovoljstvo bit sampion ovakve Aba lige.
                                Last edited by E1_PG; 19-02-18, 11:48.

                                Comment

                                Working...
                                X