Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evropska kosarka (vesti, transferi i ostalo...)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pravilima foruma nije zabranjeno ovo što je Mrkela koristio u postu a ni uvrede upućene igračima i drugim licima (javnim radnicima, košarkaškim poslnicima)...možemo se sa tim sagati ili ne ali tako je (bar se meni tako čini da je po pravilniku http://www.sportklub.info/forum/show...Pravila-foruma)
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by mark it zer0 View Post
      hahahhahahahahaha Fiksni pa nisi valjda strucnjak i za basket Svi ostali su "Robija wanna be".
      Za tebe strucnjak u bilo kom sport realno,al aj reci mi ,jel se ne slazes sa ovim da ce Fener na F4

      Comment


      • Robija je majstor da tempira formu, odavno je to poznato... Mada je i Fener ove godine doživeo rebuilding, ne tako drastičan kao Zvezda tako da mi je CSKA ipak kao najveći kandidat za titulu, a i pik njihove igre je viši od ostalih timova.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Naravno da hoce, ali su čini mi se slabiji nego ptošle sezone, ne može BOGdan i Udoh tek tako da se zamene. Ja mislim da su CSKA, Real I Fener jači od ostatka i da tu treba tražiti šampiona, a od ostatka jos Grci i to je to, ne vidin da neko jos moze da se umesa.

          Trenutno mi je Real glavni favorit samo da se Llull vrati i uklopi sa novom ulogom Dončića. Ljudi cele sezone igraju bez glavnih igrača i bez prva dva centra, neverovatan roster imaju.
          Last edited by mark !t zer0; 06-02-18, 12:26.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Znaci vidis slicno razmisljamo Markane,slazem se ja da je Fener,slabiji ali i svi ostali mozda ne RM nema Ljula,ali jbg trenutno za njih igra najbolji evropski igrac koji poodavno nije vidjen,CSKA jbg,sumnjam da mogu bez Tea,jes Rodrigez odlican,al imam neki utisak da ce stati kad bude bilo najpotrebnije i on i De Colo i da nece imati ko da povuce,Klajburn je u padu forme,on jeste znacajna karika tamo,al videcemo

            Comment


            • Krivo mi jedino sto mi necemo da igramo F4 pa ce Fener imati podrsku ko da je domacin,najvise svojih, a plus ako dodju neki nasi ljudi to ce biti grobari koji ce navijati za njega

              Comment


              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                Naravno da hoce, ali su čini mi se slabiji nego ptošle sezone, ne može BOGdan i Udoh tek tako da se zamene. Ja mislim da su CSKA, Real I Fener jači od ostatka i da tu treba tražiti šampiona, a od ostatka jos Grci i to je to, ne vidin da neko jos moze da se umesa.

                Trenutno mi je Real glavni favorit samo da se Llull vrati i uklopi sa novom ulogom Dončića. Ljudi cele sezone igraju bez glavnih igrača i bez prva dva centra, neverovatan roster imaju.
                Ekpeovo odsustvo jeste nedostatak, BB baš i nije, štaviše Vonamejker je upgrade u odnosu na njega, a u kombinaciji sa Nanelijem i Gudurom sasvim izvesno Fener tu dobija više u odnosu na prošlogodišnji backcourt. Oko Reala slažem se da jako dobro izgledaju, ali opet isto tako su izgledali i prošlih sezona pa mrka kapa. Voleo bih da oni osvoje titulu ove godine, zbog najvećeg talenta od pojave Dražena Luke Dončića.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Pazi ovo, Lull, Randolph, Ayon, Kuzmic, ti igraci imaju jedno 50 poena u rukama, da ne pricam koliko drugih stvari jos donose, i oni maltene ne osete to, igraju ljudi lagano. Bas ne znam kome bih dao prednost, jasno je da nas ceka fenomenalan F4 u Bg kog cu i ja biti deo. Ako sve bude ocekivano, navijacu za Fener zbog Robije i Veselog.

                  @dekkard Nisam strucnjak zaista, ali previse si ostrascen da bih pricao sa tobom o Bogdanu a i ja sam. Znam da ga ne voli nijedan navijac CZV iz ovog ili onog razloga (a najvise jer je obrisao pod sa vama u onom finalu), ali ako pogledas od cetvrfinala i FF gde je Bogdan sve radio, bukvalno sve, nosio ekipu ofanzivno, stalno je lopta kod njega bila i ti kazes nije nedostatak, za mene je to nista drugo do cista glupost, i navijacki obojena izjava.
                  Last edited by mark !t zer0; 06-02-18, 12:41.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Originally posted by mark it zer0 View Post
                    Pazi ovo, Lull, Randolph, Ayon, Kuzmic, ti igraci imaju jedno 50 poena u rukama, da ne pricam koliko drugih stvari jos donose, i oni maltene ne osete to, igraju ljudi lagano. Bas ne znam kome bih dao prednost, jasno je da nas ceka fenomenalan F4 u Bg kog cu i ja biti deo. Ako sve bude ocekivano, navijacu za Fener zbog Robije i Veselog.

                    @dekkard Uopste, nisam strucnjak zaista, ali previse si ostrascen da bih pricao sa tobom o Bogdanu a i ja sam. Znam da ga ne voli nijedan navijac CZV iz ovog ili onog razloga (a najvise jer je obrisao pod sa vama u onom finalu), ali ako pogledas od cetvrfinala i FF gde je Bogdan sve radio, bukvalno sve, nosio ekipu ofanzivno, stalno je lopta kod njega bila i ti kazes nije nedostatak, za mene je to nista drugo do cista glupost, i navijacki obojena izjava.
                    Sto ne bi podrzao Guduru i Kalinu nase reprezentativce pre svega...

                    Comment


                    • Originally posted by mark it zer0 View Post
                      Pazi ovo, Lull, Randolph, Ayon, Kuzmic, ti igraci imaju jedno 50 poena u rukama, da ne pricam koliko drugih stvari jos donose, i oni maltene ne osete to, igraju ljudi lagano. Bas ne znam kome bih dao prednost, jasno je da nas ceka fenomenalan F4 u Bg kog cu i ja biti deo. Ako sve bude ocekivano, navijacu za Fener zbog Robije i Veselog.

                      @dekkard Nisam strucnjak zaista, ali previse si ostrascen da bih pricao sa tobom o Bogdanu a i ja sam. Znam da ga ne voli nijedan navijac CZV iz ovog ili onog razloga (a najvise jer je obrisao pod sa vama u onom finalu), ali ako pogledas od cetvrfinala i FF gde je Bogdan sve radio, bukvalno sve, nosio ekipu ofanzivno, stalno je lopta kod njega bila i ti kazes nije nedostatak, za mene je to nista drugo do cista glupost, i navijacki obojena izjava.
                      Ok, ja sam ostrašćen, ali evo molim te odgovori mi samo na jedno jednostavno pitanje: navedi mi barem jednu takvu Bogdanovu partiju kao što je ta koju spominješ, i koji je kriterijum da bi se neko nazvao vrhunski igrač, onaj koji stalno pokazuje visoku klasu ili onaj koji jednom zasija i nikad više, ne ulazeći uopšte u to kako je došlo i do te jedne partije? Hajde, uzmi vremena koliko želiš, baš me interesuje tvoj odgovor.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Ok, ja sam ostrašćen, ali evo molim te odgovori mi samo na jedno jednostavno pitanje: navedi mi barem jednu takvu Bogdanovu partiju kao što je ta koju spominješ, i koji je kriterijum da bi se neko nazvao vrhunski igrač, onaj koji stalno pokazuje visoku klasu ili onaj koji jednom zasija i nikad više, ne ulazeći uopšte u to kako je došlo i do te jedne partije? Hajde, uzmi vremena koliko želiš, baš me interesuje tvoj odgovor.
                        Jel se secas mozda atmosfere i prica pre pocetka 1/4 finala, kako je Panata favorit, vezali kuci 30 pobeda, ne moze im niko nista tamo, Fener losnjikav tesko da ce na F4. I onda dodje Bogdan i dve tekme u Grckoj po 35 index. Mislim da ne moram nista da ti pricam dalje, znas sta se desilo. Uopste mi ne treba puno vremena. Kako mozes reci za Bogdana da jednom zasija, jel cujes ti sebe? Niko nikad u Srbiji nije imao prosek preko 30 poena u finalnoj seriji a i uopste verovatno i plus doneo svom timu titulu u sezoni kada je bilo pitanje da li smo mi bas jaci.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Šta misliš o Robiji, kako ti se on čini ove sezone? Da li će uspeti da tempira formu za završnicu EL?
                          Ako misliš na najtrofejnijeg Europskog trenera u povijesti, i veliku grobarčinu Zeljka, ne samo da istu tempira nego će istu i osvojiti. Baš nakon poraza od Olya puce glat stotka protiv Efesa, ko bi reko, ko bi li se nado, kobili, kuzis, hehe

                          Za Real se vraca Ljulj, do PO, a najbolji Europski igrac ne igra u Realu

                          Što bi bilo zabranjeno nekoga nazvati njegovim nadimkom, jel to kad neko napise Djoko na teniskom pdfu za ban? Jadonja, Aca Trica, Kari, Duda, Jasko aka Rotirka, Endi Smarej, šta se može to je tako.


                          U pravu ste obojica, svakako je Bogdan nadoknađen Wannamakerom, to je činjenica, Brad je paklen igrač, u oba pravca što je najbitnije, nije upgrade i nisu ništa jači, ali nisu puno slabiji.

                          Ono di je mark u pravu je svakako Bogdanov uticaj, uopće nije bitan index, nema apsolutno nikakve potrebe tražiti statistiku, tko god je pogledao jednu utakmicu Fenera prošle sezone, vidio je od koga sve kreće. Doslovno, alfa i omega ekipe, svaki pik je vrtio i bez njega na terenu su bili prosječna ekipa u napadu
                          Last edited by Mrkela; 06-02-18, 13:09.

                          Comment


                          • Cekaj a ko ti je najbolji evropski igrac,ne racunam NBA,to se valjda podrazumeva

                            Comment


                            • De Colo naravno.

                              Comment


                              • I za mene je De Colo najbolji igrac u EL.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X