Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evropska kosarka (vesti, transferi i ostalo...)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by la haine View Post
    Brkaš lončiće. Njihovim igračima je reprezentacija svetinja, nisu kao naši koji prestaju sa odazivanjem kad priđu tridesetoj, vrte traktorske gume da bi dominirali narednih 10 godina i moraš puškom da ih teraš. Predviđam da će se većina odazvati pozivu, neće samo oni iz NBA.
    Misliš da će klubovi dozvoliti svojim igračima, a poznat je stav rukovodstva evrolige i klubova osnivača, da u sred sezone ne igraju utakmice za klub nego da idu na reprezentativne aktivnosti? Uhvati malo širu sliku pa razmisli o posledicama po igrača i klub. Apsolutno sam na strani evrolige i klubova u ovom slučaju.

    Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
    Mislim da ovi iz NBA nemaju dozvolu od klubova da igraju.

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
    Nemaju ni ovi iz evrolige.
    This is the beginning of your day
    Life is more intricate than it seems
    Always be yourself along the way
    Living through the spirit of your dreams

    https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

    Comment


    • Nek se zapitaju ko će im igrati i čemu sve ovo vodi?

      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • nemaju, nba im zabranjuje ugovorom igranje za vreme sezone. Ne znam sta ovde brkam loncice, odazivanje je stvar od generacije do generacije. Bas da vidim kako ce se sad i oni odazivati kad nece biti prvi favorit, mada to nema veze sa temom. Ovo je stav spanske kuce kosarke, sto u najavi znaci sukob izmedju garbahose i bartolomea koji je takodje spanac, a za nacionalna takmicenja mu bas svira. Pare su pare.

        Comment


        • Originally posted by Knipex® View Post
          Nemaju ni ovi iz evrolige.
          Vidis da je Garbahosa najavio da ce traziti pravno misljenje, ne znam tacno na pamet ime institucije, da igraci bez straha mogu da igraju za nacionalnu selekciju bez straha, ukoliko oni to zele. Igracima onda nece biti svejedno, jer ce biti rasporeni izmedju 2 struje a verovatno ce se klubovi pitati na kraju (iza kulisa).

          Comment


          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
            Nek se zapitaju ko će im igrati i čemu sve ovo vodi?

            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
            Nema od toga ništa, njima su samo pare u glavi. Tako je bio sukob oko evrokupa između EKA i FIBA-e, tužbe, sudovi, pretnje i na kraju im evroliga dala neku kintu-procenat od takmičenja na čemu se završila priča. Mene bi bilo sramota da takmičenje u kom igraju klubovi koji su prvenstvo završili na 4-tom, 5-tom,6-tom,...mestu nazovem Basketball champions league. Pokušali su na početku da vrbuju klubove osnivače evrolige pa kad su ih ovi oduvali krenuli da šilje na manjim klubovima i evrokupu. Govna.

            @mmajstor
            Ma jasno je sve, video sam šta je izjavio. Nema od toga ništa. Zamisli samo situaciju redovno kolo evrolige i za Real ne igraju Ljulj, Rejes i Fernandez. Za Barselonu Ribas i Klaver. Za Valensiju San Emeterio, Vives, Sastre. Unikaha i Basconia valjda nemaju španske reprezentativce.
            Last edited by Knipex; 21-09-17, 20:09.
            This is the beginning of your day
            Life is more intricate than it seems
            Always be yourself along the way
            Living through the spirit of your dreams

            https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

            Comment


            • Originally posted by Knipex® View Post
              Nema od toga ništa, njima su samo pare u glavi
              Uglavnom je to tako, al vidis da se sada Garbahosa popismanio koji nije u Fiba. Pitanje je dal je njegov motiv finansijski, ili samo pokusava da radi svoj posao. Znamo za njegov slucaj u NBA nakon cega su poceli da se potpisuju ovakvi ugovori.

              Comment


              • Ili Garbahosa hoće da bude novi BA-BA evropske košarke pa šilji onu stvar gde joj nije mesto.

                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • dovoljno mi je da vidim da u nekom sukobu ucestvuje burazerska zadruga zvana FIBA i da odmah podrzim drugu stranu

                  Comment


                  • FIBA brani interes svetske košarke, reče Garbahosa i ostade živ. Sve što FIBA radi je kontriranje ULEB-u i njegovim takmičenjima. Na svaki način, u svakom momentu, njih interes svetske košarke apsolutno ne zanima, nego ih zanima deo kolača. Pošto, zbog svojih gluposti i inertnosti, od tog kolača dobijaju samo mrvice u poslednjih 10-ak godina, kreće proleterska borba za slobodu... Tužna priča koja će se završiti raspadom FIBA, a evropska (svetska) košarka će pratiti model NBA u svakom smislu te reči. Jedino što može da spasi FIBA od gašenja je globalni svetski rat.

                    Comment


                    • Makabi ništa posebno, muči se protiv Uniksa, ali glavni utisak Radojević koji otvoreno navija protiv Makabija, jedno pet puta je rekao da je Bolden došao iz FMP-a u Makabi, naravno veliča Lazmea, baš providno...
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Makabi ništa posebno, muči se protiv Uniksa, ali glavni utisak Radojević koji otvoreno navija protiv Makabija, jedno pet puta je rekao da je Bolden došao iz FMP-a u Makabi, naravno veliča Lazmea, baš providno...
                        Preduhitrio si me što se tiče Makabija. Ne vidim ih ni ove sezone da će odigrati iole ozbiljniju ulogu. Jednostavno Ponos Izraela od osvajanja zadnje evroligaske titule ne liči na sebe. Lutaju sa igračkim rosterom i sve je ovo tanko za renome Makabija.

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Tu se slažem, gomilaju suvi kvalitet kao i prethodnih godina, bitna je samo atraktivnost bez ikakve dublje ideje o koncepciji tima. Ove godine im najviše fali unutrašnja igra, iz ovog dosad viđenog.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Ala ljudi gaze Real bosim nogama, pa rastaviše ih...

                            Kad je Campazzo potpisao za Real? To nisam ispratio...

                            Comment


                            • Kampaco je njihov igrač koji je bio na pozajmici mislim u Mursiji. Nije mogao doći do minuta uz Ljulja i Serhia Rodrigeza.

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                                Kampaco je njihov igrač koji je bio na pozajmici mislim u Mursiji. Nije mogao doći do minuta uz Ljulja i Serhia Rodrigeza.

                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                                Zahvaljujem

                                Comment

                                Working...
                                X