Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evropska kosarka (vesti, transferi i ostalo...)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko je ljudi u prethodne dvije sedmice povezano sa Barsom, neka hvala, sačekaću do službene objave ko im je trener, i izolirati se do tada od ovakvih nagađanja.

    Comment


    • Anthony Randolph u Realu.

      http://www.realmadrid.com/en/news/20...ement-randolph
      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • Kad nema tema ABA lige, može ovde

        Comment


        • Кад буде било званично АБА лиге, биће и теме.
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • Sastavila Cedevita skroz solidan sastav, mozda su i zavrsili sa dovodjenjem igraca s obzirom da su na skoro svim pozicijama(sem beka) dobro popunjeni.Videcemo na sta ce da lice kada pocne sezona.

            Ono sto se moze primetiti i oni kao i Zvezda imaju puno domacih igraca u svom rosteru.

            Comment


            • Koji igrači popunjavaju PF Arapović i?

              Comment


              • Amare Stodemajer (33, 208 cm) potpisao je jednogodišnji ugovor sa Hapoelom iz Jerusalima čiji je suvlasnik od 2013. godine, pa će konačno ispuniti svoju želju da košarku zaigra u Izraelu. On je prilikom "lok-auta" bio blizu Makabija, ali se nisu sve "kockice složile".
                Op, op...

                Comment


                • Originally posted by notorious View Post
                  Koji igrači popunjavaju PF Arapović i?
                  Igrac sa koledza Dujo Dukan sem ako se tu nesto nije izjalovilo, igrao je prosle sezone NCAA.Sem ako se tu nesto nije izjalovilo, nisam u poslednjih nekoliko dana imao net.

                  Comment


                  • FMP u Evrokupu, najveca sramota za srpsku kosarku i dvostruki arsini.Ne valja im Mega, ali zato klub za klasu ispod njih da.

                    Partizan ponizen, Dule jeste bio poslednji stub odbrane.Od kada njega nema, rade Partizanu sta hoce.Ovo sa ucenama za Evrokup i ubacivanjem FMP-a je vrhunac, ali smislice jos nesto bolje u narednim mesecima.

                    Djilas poltron obavio svoj zadatak, otisao sa svoje funkcije i sada niko nece moci da preti FMP-u suspenzijom oko registracije igraca kao i suspenzijom reprezentacije u FIBA-nim takmicenjima.Spanski klubovi ostaju, Kantu se vratio i FIBA podbacila.Tj u svoje jato nije privolela drugorazredne spanske, nemacke i ruske klubove+Ritas od relevantnijih klubova.Ostali su skroz nebitni i male mace naspram njih.

                    Comment


                    • Slažem se da je bruka. Nestvarno zaista.

                      Baš me zanima šta će da piše u nekom zvaničnom obaveštenju, ako istog uopšte i bude.

                      Comment


                      • Ovo je necuveno majke mi. Sad ce Covic da zasedne na mesto predsednika, ruku dajem
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Politika me nikada nije zanimala, niti me zanimalo kako je ko doveo, isplatio ili priuštio nekog igrača, kako je došao u priliku za neki trofej ili dominaciju. Jer jednostavno mi se život ne vrti oko toga samo da smo mi bolji od vas ili da vi niste bolji od nas, mene zanima samo ono što vidim na parketu, košarka koja mi se predstavlja, a za ono van parketa me živo zaboli. Ali iskreno, zajebi ovo... Što je Partizan godinama radio svima drugim, sad je došao naš red da igramo tu ulogu i čini mi se da sada mi dovodimo diktaturu na novi nivo. Nula od rivalstva, nula od ljudi...

                          Comment


                          • Opaaaaaaa

                            FMP: Čime to ugrožavamo interese srpske košarke?

                            Spoiler
                            "KK FMP obaveštava javnost da mu predstavlja veliko zadovoljstvo i čast da je u grupi klubova koji su u najužem krugu kandidata za učešće u Evrokupu u sezoni 2016-2017. Biti kandidat za Evrokup znači veliko priznanje za srpsku košarku i KK FMP jer smo višegodišnji pouzdani partneri Evrolige, i Evrokupa.

                            KK FMP je sve svoje odluke donosio u dogovoru sa Košarkaškim savezom Srbije, koji nam još uvek nije objasnio zašto naš klub nije uvršten u FIBA Ligu šampiona, a istu kandidaturu je ispred KSS-a potpisao Dejan Tomašević?

                            Cilj ovog saopštenja KK FMP nije da se prave bilo kakvi problemi u srpskoj košarci i državi, već da se dođe do istine bez obzira da li ćemo učestvovati u Evrokupu ili ne.

                            Ono što nas je posebno začudilo, je da KSS na svom sajtu za koji pouzdano znamo da je jedan od najčitanijih sportskih portala u regionu i Evropi, ponovo objavljuje svoje odluke kako bi indirektno upozoravao naš klub, (da ne kažemo pretio), zaboravljajući da KK FMP nikada nije bio neobavešten klub, a ponajmanje naivan da ne prepoznaje genezu ovog "galimatijasa" koji se pravi u košarkaškoj javnosti Srbije mesecima, i klasičnom zamenom teza i manipulacijama, da ne kažemo lažima.

                            Shodno tome, KK FMP je uputio pismo KSS, u kome traži odgovore na veoma jednostavna pitanja, kako bi nakon odgovora mogli da obavestimo javnost kakve su se igre igrale od januara 2016.godine do danas, po pitanju učešća u FIBA Ligi šampiona i Evrokupu, i kakav su doprinos svemu dali pojedini ljudi iz KSS-a, a naravno i "naši kadrovi" iz FIBA uz pomoć "dobro informisanih spin majstora" sa ovih prostora.

                            Čekajući odgovore iz Sazonove, nagovestićemo javnosti samo ovo... igranje KK FMP u Evrokupu, nema ama baš nikakve veze sa neigranjem jednog drugog kluba u tom takmičenju, kao što nema veze ni sa igranjem tog kluba u nekom trećem takmičenju.

                            Jasno nam da KK FMP treba da bude u celom ovom "cirkusu" kolateralna šteta po srpskom "ni kriv ni dužan", a da je meta ovog napada neko drugi. Ali, cela istina kompletnoj srpskoj javnosti biće dostupna odgovorima koje nestrpljivo čekamo iz "kuće košarke" – ako ih bude! Ako ih ne bude, javnost će opet biti obaveštena."


                            Stay tuned

                            Ne sme reprezentacija da ispasta zbog jednog kluba iz predgradja.

                            Comment


                            • Фенер - Реал уживо
                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • https://youtu.be/XW4WRkDUX5I
                                Sunce ti jbm...
                                Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                                Comment

                                Working...
                                X