Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evropska kosarka (vesti, transferi i ostalo...)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odluka je već doneta, ostaje samo formalnost oko zvaničnog prijema.
    Inače se odluka nadovezuje na odluku MOK-a da Kosovo postane punopravni član, na šta naš OKS na čelu sa Vlade Divcem nije imao bukvalno ama baš nikakav priovor, pa je Kosovo primljeno u MOK.

    Comment


    • Mora da je Divac imao obaveza u Americi pa nije stigao da se pozabavi time...

      Da se uozbiljim. Čudi me što Divac nije ništa uradio povodom toga. Ipak je on košarkaš i zna kako to ide ali eto izgleda da mu ne smeta ulazak Kosova...

      Comment


      • Jeste. Divac je kriv sto Kosovo nije u sastavu Srbije.

        Comment


        • Evo sad i Fiba (vanodno) dala ultimatum KSS "ili igrate protiv klubova sa Kosova ili, ako odbijete, letite iz evropskih takmičenja".
          Mnogo toga ne fukciniše u KSS, prije neki dan sam gledao emisiju na SOS kanalu i baš su u debelom glibu.

          Originally posted by Princara View Post
          Jeste. Divac je kriv sto Kosovo nije u sastavu Srbije.
          Nema veze Divac sa cepanjem Kosova, no ako je stvarno tako što kaže Marko, onda mogli su nešto uraditi povodom priznavanja Kosova u Fibu. Il su se oslonili na ranije prigovore koje su davali.

          Comment


          • Наравно да нема везе Дивац са тим што је тзв. Косово примљено у МОК. Али тиме што ништа није урадио поводом тога, изјаснио се макар, напљујувао онога кога треба, поднео оставку (ово је морао) је показао колика је дебилчина одвратна мајмунска. И ја му желим све најгоре, дабогда пропао.

            Што се тиче овог ултиматума, не верујем нешто да је послала ФИБА то Србији, а ако дође до тога једини логичан и нормалан одговор би био да их културно отерамо у три пм. Ако икада пристану на то да постоји могућност да играмо против тзв. Косова, јебеш ме ако не будем организовао сам неки протест испред КСС.
            Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment


            • Originally posted by The Avetinja View Post
              Evo sad i Fiba (vanodno) dala ultimatum KSS "ili igrate protiv klubova sa Kosova ili, ako odbijete, letite iz evropskih takmičenja".
              Mnogo toga ne fukciniše u KSS, prije neki dan sam gledao emisiju na SOS kanalu i baš su u debelom glibu.



              Nema veze Divac sa cepanjem Kosova, no ako je stvarno tako što kaže Marko, onda mogli su nešto uraditi povodom priznavanja Kosova u Fibu. Il su se oslonili na ranije prigovore koje su davali.
              A kakve veze imaju klubovi? Ako njihovi klubovi dodju do nekog evropskog takmicenja gde bi se mogli susresti sa klubovima iz KSS, naravno da ce igrati.
              Zar ne bi problem trebao biti u reprezentaciji?

              Divac nije kriv, ne bi mogao nista spreciti, mozda samo malo produziti sve to, ali realno nikad se ni za sta nije potrudio, da je kamen umesto njega na celu OKS slicno bi bilo.

              Na kraju krajeva, treba se pomiriti sa svim tim, cak ni u kosarci u kojoj imamo nekakve rezultate i "uticajne" ljude ne mozemo nista.
              Mozda ih ne priznaju u vaterpolu.
              Last edited by Black Mamba 24; 16-03-15, 16:23.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                A kakve veze imaju klubovi? Ako njihovi klubovi dodju do nekog evropskog takmicenja gde bi se mogli susresti sa klubovima iz KSS, naravno da ce igrati.
                Zar ne bi problem trebao biti u reprezentaciji?

                Divac nije kriv, ne bi mogao nista spreciti, mozda samo malo produziti sve to, ali realno nikad se ni za sta nije potrudio, da je kamen umesto njega na celu OKS slicno bi bilo.

                Na kraju krajeva, treba se pomiriti sa svim tim, cak ni u kosarci u kojoj imamo nekakve rezultate i "uticajne" ljude ne mozemo nista.
                Mozda ih ne priznaju u vaterpolu.
                Ne znam druže tako sam pročitao u jednim novinama, i samo sam kopirao tu rečenicu.

                Al samo da klubovi ne ispaštaju zbog toga, kao i zbog toga koga će KSS dati podršku, ULEB-U i FIBI. Divac je dobra osoba ali nije on za ovo mjesto, on treba da sa fata košarke i Amerke, jer tamo mu je mjesto. Odavno ste se trebali sa time pomiriti, od tada kad je Vučić priznao tu zemlju. A vala kad su ih prihvatili u svim sportovima mogu i Vatrepolo. Taman da imamo nekog da gulimo...

                Comment


                • Најлакше је помирити се. Реално.
                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Пипи Ромањоли #10 View Post
                    Најлакше је помирити се. Реално.
                    Najlakse je ostaviti realnost po strani i forsirati praznu pricu zvanu Ne damo Kosovo.

                    Comment


                    • Nažalost Divac kao član komiteta nije uložio nikakav prigovor.
                      Ne mislim da je to uradio jer nije znao i ostalo...
                      Mislim... jasno je negde da je dobio političku direktivu.
                      Pitali su ga novinari zašto, mislim da je rekao nešto tipa "da je tako dogovoreno ranije" ali nemojte da me držite za reč.
                      Jbg... kada zamislim da naša reprezentacija, pa i klubovi treba da igraju sa reprezantacijiom Kosova... nekako mi... muka...

                      Ali dobro.
                      Doći će na red i Donjecka Republika, pa će neke zemlje da kukaju kako to nije u skladu sa pravom.

                      Comment


                      • Изгледа да Артест долази у Канту. Сјајно.
                        Arise, Serbia!
                        You fell asleep long ago,
                        And have lain in the dark.
                        Now wake up
                        And rouse the Serbs!


                        sigpic

                        Comment


                        • Čestitke Bjelici, zasluženo!

                          Comment


                          • Најретардиранија телевизија на свету икада!

                            http://mondo.rs/a794083/Sport/Kosark...-Evrolige.html

                            Све им дебилно јебем.
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • Zbog marihuane suspendovan na osam mjeseci

                              Američki košarkaš iz Panathinaikosa James Gist je suspendovan na osam mjeseci u grčkom prvenstvu zbog konzumiranja marihuane.

                              Kako se navodi u grčkim medijima, i drugi uzorak je pokazao da je Gist bio pozitivan, nakon što je 5. aprila prvi put pao na doping testu.

                              Gista bi konzumiranje marihuane moglo skupo koštati, budući da mu se smiješi otkaz u Panathinaikosu, koji je na njegovoj poziciji već doveo novog igrača.

                              Krilni igrač je ove sezone u Euroligi prosječno bilježio 9.5 poena i 4.3 skoka po utakmici.

                              Comment


                              • Nisam uopste iznenadjen, delovao je da duva jos kada je potpisao pre par godina za Partizan.

                                Comment

                                Working...
                                X