Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evropska kosarka (vesti, transferi i ostalo...)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dule Krtola View Post
    Peković i Vučević razbijaju NBA ligom, ne znam koliko ih pratiš. Dok Mirotiću je ovo prva sezona tamo i do sada dobro gura. Ja vjerujem da ćemo imati najbolju centarsku linuju. A da ne govorim da nema mijesta za Bojana Dubljevića i Marka Todorovića koji igraju odlično u Španskoj ligi. Tako da još da imamo nekog dobrog Teodosića il Bogdanovića i tu smo, u vrhu. A što se tiče 2017-te , igraće oni zajedno mnogo ranije. A Mitrotić je fuka*a, nije ga šćeo Španska Reprezentacija , i sada kao pristao da igra za nas. Neće on dobro doći u CG
    Znam ja vrlo dobro svu trojicu,al malo mi je glupo reći za njih da su najbolja centarska linija u svijetu,eto ti samo špance s bračom Gasol i Ibakom,a tek ameri s Davisom,Griffinom,Cousinsom,Howardom itd... a neznam meni je teško vjerovati da će igrati sva trojica u kvalifikacijama za euro ,ali vidit ćemo

    Comment


    • Zaigrace oni prije 2017te. Spanski centar, eto imaju bracu, ali ubjedjen sam da imamo kvalitetniju liniju, a sto se tice Amera, dobri su oni ali ipak mi imamo Balkansko srce, motiv + njihovo iskustvo...

      Comment




      • #ZVERIŠTE

        Comment


        • Teodosić ce po misljenju menadzera timova EL biti MVP Evrolige u sezoni 2014/2015
          Teo je dobio 33% glasova, a na drugom mestu je Marjanović sa 21% glasova.


          Spoiler
          Last edited by jovan; 07-01-15, 14:43.
          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

          Comment


          • Ne znam koliko je andjela video ali jedno desetak sigurno
            Ukinuti ovo iskljucenje ukoliko imaju neku zabranu igranja ovi iz Banvita... mada ima otezavajuca okolnost sto ga je pokusao dokusuriti kod tunela

            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

            Comment


            • Ovaj je izgleda svakog igraca provocirao:

              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • Jedna od najboljih utakmica u Evropi u zadnje vreme, a po Edinu i antologijska za Spansku kosarku. Abrines pogodio nestvarnu trojku za produzetak, Barsa 20 trojki ubacila i to uz nenormalan procenat. Na kraju se Unicaja pogubila, 3 izgubljene lopte za redom, uglavnom iz nekih pokusaja za post up na mismatchu.

                Comment


                • Ako nadje neko link za gledanje celu utakmicu, ili za download, neka postavi ovde.

                  Comment


                  • Strašno kucanje Nedovića

                    Comment


                    • Ево ако се неко не зна шта ће са собом...

                      http://www.ustream.tv/channel/club-a...nzo-de-almagro

                      Дерби друге аргентинске, Уракан - Сан Лоренцо.
                      Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • Trener CSKA Itudis perfektno"psuje"na po naski

                        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                        Comment


                        • Boban Marjanović je sa indeksom 28 zauzeo mesto u idealnoj petorci kola, pored Rejesa (Real), Tomića (Barselona), Ročestija i Parahuskija (Nižnji)
                          Teodosić bio najbolji strelac kola sa 25 poena, a Bjelica prvi skakač sa 13 skokova
                          Vilijams, je sa 10 asistencija bio najbolji

                          Pročitajte više: http://www.sportal.rs/news.php?id=139566
                          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                          Comment


                          • Sklonite vise ovog komentatora sto prenosi Pao - Zvezda. Covek veze s vezom nema oko pravila.Ili dovedite nekoga da mu bude sagovornik da ga malo edukuje, ili neka prenosi utakmice neko ko se razume u pravila kosarkaske igre.Stvarno je mucno slusati toliko neznanje. Sudim kosarku vise od 15 godina i ovo stvarno veze s vezom nema komentarisanje i sudjenja i igre.
                            PS. Nadam se da se nece izbrisati ovaj komentar, jer verujem da se mnogi slazu sa ovom mojom konstatacijom

                            Comment


                            • Na mecu Albe i oldenburga obradovic usao umalo u fizicki obracun sa renfroom, msm ali nisam siguran bas da je on
                              Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                              Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                              Comment


                              • Arroyo se ozbiljnije povredio i nece igrati nekoliko sedmica...

                                Comment

                                Working...
                                X