Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evropska kosarka (vesti, transferi i ostalo...)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Juan Nunez navodno napusta Real i potpisuje visegodisnji ugovor sa Ulmom.

    Comment


    • Emiliano javlja da Mateusz Ponitka potpisuje ugovor na 3 meseca sa opcijom za celu sezonu sa Pallacanestro Reggiana-om.

      Comment


      • Emiliano javlja da je Will Cummings posle dobre sezone u Evrokupu i Francuskoj sa Metropolitans 92 potpisao ugovor u Kini sa Zhejiang Guangsha Lions-ima.

        Comment


        • Isaac Bonga potpisao 2-godisnji ugovor sa Bajernom.

          Comment


          • Donatas Motiejunas produzio ugovor sa Monakom i bice deo tima i naredne sezone.

            Comment


            • Nick Calathes je i zvanicno novi igrac Fenerbahcea, u pitanju je 2-godisnji ugovor.
              Dragan Bender odlazi u Spaniju gde je potpisao ugovor sa Obradoirom.

              Comment


              • Anthony Brown navodno potpisuje ugovor sa Uniksom.
                Kyle Wiltjer navodno odlazi u Kinu i potpisuje za Zhejiang Guangsha Lions-e.
                Howard Sant-Roos posle rastanka sa Panatinaikosom zvanicno potpisao ugovor sa Saragosom.

                Comment


                • Borča ovde objavljuje vesti/transfere samo za mene, jer sam samo ja ostao ovde 😂
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Armani objavio da je Johannes Voigtmann njihov novi igrac.

                    Comment


                    • Leonard Okeke iz Derthona-e prelazi u Armani koji ce ga odmah proslediti na pozajmicu u Huventud.

                      Comment


                      • Jared Harper ja novi igrac Valensije.

                        Comment


                        • Facundo Campazzo navodno blizu povratka u Real Madrid.

                          Comment


                          • Toko Shengelia potpisao novi 2+1 ugovor sa Virtusom.

                            Comment


                            • Mateusz Ponitka navodno na listi zelja Virtusa i Baskonije.

                              Comment


                              • Mindaugas Kuzminskas navodno blizu dogovora sa Karisijakom.

                                Comment

                                Working...
                                X