Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evropska kosarka (vesti, transferi i ostalo...)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cameron Oliver potpisao ugovor sa Unikahom do kraja tekuce sezone.

    Comment


    • Marius Grigonis navodno napusta CSKA, Arturas Gudaitis i Mindaugas Kuzminskas navodno napustaju Zenit.
      Tarik Black potpisao za Bahcesehir.
      Last edited by Borca; 27-02-22, 12:44.

      Comment


      • Odluke oko EL/EK
        1. Suspenduje se ucesce ruskih klubova u EL (CSKA, Uniks, Zenit) i EK (Lokomotiva Kuban)
        2. Nastavice se sa nadgledanjem situacije, ukoliko se situacija ne promeni u pozitivnom smeru, sve utakmice regularne sezone protiv ruskih timova ce biti ponistene da bi se napravile nove tabele u oba takmicenja

        Comment


        • Fuj, licemeri.

          Ovaj svet će se i raspasti zbog tog licemerstva.



          Comment


          • Nema trika da se završe evropska takmičenja bez ruskih ekipa. Još jedna poništena sezona u tom slučaju.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by Karamazov View Post
              Fuj, licemeri.

              Ovaj svet će se i raspasti zbog tog licemerstva.


              Jedina ispravna odluka, nema trika da će neko igrati protiv ruskih klubova dok se ratuje.

              Comment


              • Originally posted by Lord Aleksoni View Post

                Jedina ispravna odluka, nema trika da će neko igrati protiv ruskih klubova dok se ratuje.
                Godinama se ratuje na raznim krajevima sveta.

                Godinama ginu nevini ljudi.

                Je l' pomislio neko tada da radi ovo što sada radi ili su se pravili mutavi i mislili da se to radi zarad mira u svetu?

                Kad na jednom kraju sveta stradaju nedužni ljudi među kojima je i mnogo dece, tada niko ne reaguje.

                Al kad se to desi u Francuskoj onda smo - svi mi Šarli.

                I naša deca su se krila po podrumima, plakala, ginula, ali sve ove to nije zanimalo.

                Ja ne pišem ovo zato što sam na strani Rusije, rat ništa dobro ne donosi, donosi samo ludim glavama koje su zakuvale i i rat im služi da leče svoje ludilo.

                Ja sam na strani čovečanstva, da ljudi budi ljudi.

                Tek tada će ovaj svet biti bolji.
                Last edited by Karamazov; 28-02-22, 20:52.

                Comment


                • Nisam ni ja na strani Rusije, naprotiv, ovo je agresija na jednu suverenu zemlju, prosto samo sam na strani fer sportskog nadmetanja. Nekim klubovima odgovara neigranje Rusa, neki su oštećeni, nemoguće je naći rešenje koje bi bilo zadovoljavajuće za sve. Zato je bolje rešenje prekid sezone ako ovo potraje.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Italijanska Repubblica pise da je Daniel Hackett u pregovorima sa Virtusom.
                    Uniks dozvolio svim stranim igracima i trenerima da idu kuci dok se situacija ne resi.

                    Comment


                    • Makabi uz ranije pomenutog Trinchieri-ja ima na listi zelja i Xavi Pascual-a za poziciju trenera od naredne sezone.
                      Virtusu pored Hackett-a (kojeg navodno zele da dovedu i za tekucu sezonu) interesantni Johannes Voigtmann i Jordan Mickey. Voigtmann je interesnatniji posto ima pasos EU.

                      Comment


                      • EL F4 od 19. Maja (Cetvrtak) do 21. Maja (Subota) u Beogradu.
                        Ruski košarkaški klubovi koji su suspendovani iz Evrolige i Evrokupa imaju rok da se do 21. marta vrate u ta takmičenja, prenosi Alesando Mađi, novinar Sportanda.

                        Comment


                        • Šta tačno treba da urade? Da zamole Putina da prekine sa agresijom na Ukrajinu?
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Šta tačno treba da urade? Da zamole Putina da prekine sa agresijom na Ukrajinu?
                            Bas to
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Good luck with that.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Emiliano javlja da je posao zavrsen i da se Daniel Hackett rastaje sa CSKA i da potpisuje visegodisnji ugovor sa Virtusom.

                                Comment

                                Working...
                                X