Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evropska kosarka (vesti, transferi i ostalo...)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
    Nikad ne otpisuj Real koji će gotovo sigurno zadržati glavne okosnice + doće neki krupan zalogaj u Madrid gotovo izvesno.
    Mnogo će zavisiti od ostanka ili odlaska Fakunda Kampaca.
    Sa njim u sastavu Lasova mašinerija itekako ima čime da se diči.

    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
    Joj ne znam za Real, nesto su mi istumbani, ok do kraja sezone ce to Laso da utegne al mi ova tri nekako najbolje djeluju na papiru, Efes jer nije mijenjao a ovi sa drim timovima. Sad tu imas Armani, Makabi, Real usudio bih se u isti kos staviti i Valensiju sad... Msm bice bas jebeno i ko zna kako ce se pripreme odraditi, utakmice bez publike i sl bice cudnih rezultata. A tipujem da će prvi na tabeli imati 7-9 poraza.

    Comment


    • Meni je Armani, na ruku sva kvalitetna pojačanja koje su kupili, nekako ne shvaćena priča te nemam previše poverenja u njihov sistem, iskreno i odabir. Sklon sam mišljenju da su se više fokusirali na kupovinu svega vrednog na tržištu što im zapadne a nisu previše vodili računa kako će se pojedinci snaći u Mesininoj filozofiji poimanja košarkaške igre.
      Možda ovo pišem što nisam njihov fan ali mislim da neće ni sa pojačanim rosterom ništa krucijalno i veliko učiniti.
      Makabi je za sada totalna nepoznanica. Prvo da vidimo za koje igrače će se odlučiti. Na početku su dosta pasivni kao da opipavaju puls tržišta. Mnogo će značiti za uvek visoke apetite Ponosa Izraela ostanak odličnog skorera, Ilajdže Brajanta. Pojavili se navodi kako je Itudis bacio oko na američkog beka a znamo koga Vatutin i Armija naciljaju taj je reš pečen.

      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Dosta pouzdani litvanski košarkaški novinar Donatas Urbonas javlja kako je Žalgiris itekako zainteresovan za Patricija Garina, prethodne 3 sezone člana Baskonije.

        Comment


        • Rival iz Partizanove EK grupe doveo nove igrace

          Sportando
          @Sportando
          JL Bourg signs Luka Asceric and Darel Poirier
          Lokomotiva produzila vaznog igraca

          Eurohoops
          @Eurohoopsnet
          OFFICIAL: Johnny O'Bryant stays with Loko for one more season

          Comment


          • Iznenada je Maodo Lo presavio tabak napustio Bajern i otišao kod Aita u Albu.

            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

            Comment


            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
              Iznenada je Maodo Lo presavio tabak napustio Bajern i otišao kod Aita u Albu.

              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
              Bajern izgleda ekspresno reagovao, pise se da ce Wade Baldwin IV (prosle sezone clan Olimpijakosa) da popuni to mesto.

              Comment


              • Originally posted by Borca View Post
                Rival iz Partizanove EK grupe doveo nove igrace



                Lokomotiva produzila vaznog igraca
                Meni nije jasno ko gura ovog malog Acerica. Nije los da bude u ABA domaci, ali stranac u EC ekipi, smesno..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by Borca View Post
                  Bajern izgleda ekspresno reagovao, pise se da ce Wade Baldwin IV (prosle sezone clan Olimpijakosa) da popuni to mesto.
                  Za moj ukus mnogo inferiorniji igrač od Loa.
                  Nemački reprezentativac je već sarađivao sa Trinkijem dve sezone u Bambergu pa mi time još veće iznenađenje što ga Bavarci nisu uspeli zadržati da se ne otisne put glavnog grada.

                  Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                  Comment


                  • Po meni je Real pretplatio Abaldea iz Valensije.

                    Miki se posle godinu dana vratio u Himki.

                    Comment


                    • Meni se Lo ne svidja, jedino sto je Nemac. Abalde im vredi svake pare, nije da su od usta odvajali. Igrace u Realu sl 10g.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Potvrda najavljenog, Real i igrac se danas sporazumno rastali

                        Eurohoops
                        @Eurohoopsnet
                        OFFICIAL: Jordan Mickey returns to Khimki Moscow

                        Comment


                        • Obnova ugovora i jedan potpis

                          Pierria Henry stays with Baskonia
                          Sportando
                          @Sportando
                          Maodo Lo officially signs with Alba Berlin

                          Comment


                          • The distance between De Pere, Wisconsin — where Pritzl was raised and scored nearly 2,000 points as a prep star — and Belgrade, Serbia is almost 5,000 miles. Last Thursday, Pritzl got a promising call from his agent. A pro team, not far from the Serbian capital, had expressed some interest.

                            "We're just waiting and seeing if they are going to offer me a contract," said Pritzl, the lone senior in the UW's playing rotation last season.


                            Mladost Zemun ?

                            Comment


                            • Tyler Enis i Sem Deker u Turk telekomu a daj nemoj me jebati.

                              Comment


                              • Originally posted by Victor BG View Post
                                Tyler Enis i Sem Deker u Turk telekomu a daj nemoj me jebati.
                                Pre toga stigao Michael Erick iz Baskonije, para ima izgleda dosta. Ja najvise navijao da Zvezda dovede Enisa ako mu se dolazi u Evropu tj. ako nema neku NBA kombinaciju.

                                Comment

                                Working...
                                X