Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evropska kosarka (vesti, transferi i ostalo...)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Valjda je cilj menjati igrača kojeg imaš sa boljim igračem a ne sa gorim?
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Cijenis da je Simonovic na 4 bolji od Dekera?

      Comment


      • Simonovic je dodatna prica uz onu da je jos jedan igrac u rotaciji (mislim na planove oko njegove trenerske karijere za koju je zainteresovan), a ne moze se porediti sa Dekerom prvenstveno sa aspekta novca koji mogu da dobiju.
        Verovatno se ceka rasplet price sa Simanicem i draftom posto ako Simanic ostaje u klubu (nije mi realna prica da Misko moze da mu nadje klub tamo) ne znam gde bi sa jos jednim igracem na 4-ci koji trazi minute.

        Comment


        • Virtus dobio znacajno pojacanje na pozicijama 1/2

          Sportando
          @Sportando
          Josh Adams will close Virtus Bologna’s roster for next season

          Comment


          • Džoš Adams je fifti-fifti pojačanje.
            Sa njim nikada nisi načisto. Zna da natrpa protivnički koš pa ga onda nema nigde narednih par tekmi i tako u krug.
            Previše oscilira i zato nije napravio ono što je trebalo.

            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

            Comment


            • Originally posted by Borca View Post
              Simonovic je dodatna prica uz onu da je jos jedan igrac u rotaciji (mislim na planove oko njegove trenerske karijere za koju je zainteresovan), a ne moze se porediti sa Dekerom prvenstveno sa aspekta novca koji mogu da dobiju.
              Verovatno se ceka rasplet price sa Simanicem i draftom posto ako Simanic ostaje u klubu (nije mi realna prica da Misko moze da mu nadje klub tamo) ne znam gde bi sa jos jednim igracem na 4-ci koji trazi minute.
              Simanic nije produzio ugovor, ide za NBA i obavljen je intervju sa zainteresovanim, dakle samo se ceka draft pozicija a ako i sve to nekim cudom propadne vjerujem da ce Misko naci klub sa više minuta i uloge. Zato je pored MJK, Rita doveden i Simonovic. Domaca varijanta za KLS.
              Kazem, tvrdim, da je Deker bolja varijanta od svih koje imamo a obzirom da ide u Tursku, nece dobiti neke velike pare.

              Comment


              • Originally posted by Victor BG View Post
                Simanic nije produzio ugovor, ide za NBA i obavljen je intervju sa zainteresovanim, dakle samo se ceka draft pozicija a ako i sve to nekim cudom propadne vjerujem da ce Misko naci klub sa više minuta i uloge. Zato je pored MJK, Rita doveden i Simonovic. Domaca varijanta za KLS.
                Kazem, tvrdim, da je Deker bolja varijanta od svih koje imamo a obzirom da ide u Tursku, nece dobiti neke velike pare.
                Pogotovo jer je većina turskih klubova drastično smanjila svoje budžete usled pošasti sa Korona virusom.
                Tiho sam se nadao da bi Partizan mogao doći do Dekera al se sve svelo na moje želje.

                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                Comment


                • Grčki PAO naciljao Nikolasa Lapravitolu kao idealnu zamenu za Nika Kalatesa.
                  Problem predstavlja važeći ugovor argentinskog organizatora sa Real Madridom.

                  Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                  Comment


                  • Originally posted by Victor BG View Post
                    Simanic nije produzio ugovor, ide za NBA i obavljen je intervju sa zainteresovanim, dakle samo se ceka draft pozicija a ako i sve to nekim cudom propadne vjerujem da ce Misko naci klub sa više minuta i uloge. Zato je pored MJK, Rita doveden i Simonovic. Domaca varijanta za KLS.
                    Kazem, tvrdim, da je Deker bolja varijanta od svih koje imamo a obzirom da ide u Tursku, nece dobiti neke velike pare.
                    Boriša ima ugovor do 2021

                    Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                      Boriša ima ugovor do 2021

                      Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
                      Ja bih ga sad produžio za još tri godine.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Ja bih ga sad produžio za još tri godine.
                        Nece Misko

                        Comment


                        • Pa Simanic svakako ima ugovor i za sezonu 20/21 sa Zvezdom, ako ne prodje "preko bare" ima gde da igra.

                          Comment


                          • Efes će po svemu sudeći i sledeće sezone imati vrlo jak i gotovo nepromenjen roster.
                            "Pivari" su produžili (1+1) ugovor sa vrlo bitnim šrafom, Krunom Simonom.
                            Pre njega Ataman je zadržao i Krisa Singltona, Tibora Plajsa, Rodriga Bobuu, Džejmsa Andersona, Bugarhana Tunčera i Sertača Šanlija.

                            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • Ne znam da je EL imala ovoliko jednakih timova. CSKA - EFES - Barca su mi favoriti a svi ostali mogu u PO osim Bayerna, Albe i Asvela, dodao bih i nas tu al sam navijacki ostrascen pa vjerujem u cuda.

                              Comment


                              • Originally posted by Victor BG View Post
                                Ne znam da je EL imala ovoliko jednakih timova. CSKA - EFES - Barca su mi favoriti a svi ostali mogu u PO osim Bayerna, Albe i Asvela, dodao bih i nas tu al sam navijacki ostrascen pa vjerujem u cuda.
                                Nikad ne otpisuj Real koji će gotovo sigurno zadržati glavne okosnice + doće neki krupan zalogaj u Madrid gotovo izvesno.
                                Mnogo će zavisiti od ostanka ili odlaska Fakunda Kampaca.
                                Sa njim u sastavu Lasova mašinerija itekako ima čime da se diči.

                                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X