Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evropska kosarka (vesti, transferi i ostalo...)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
    Nemam prava ni ja da popujem.
    U Partizanu je tek po tom pitanju rasulo.

    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
    Meni ste vi homogeniji po tom pitanju, nema previše kritike, što je nekad dobro, nekad ne.
    Ja bih recimo popizdeo da mi u timu igraju Đoko Šalić ili Gagić, a vi to sve mirno prihvatate.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Ono sto je meni poznato jeste da je Koponen dosta skuplji igrac od Lorenca koji je bio slobodan celo leto. Al verovatno je Marko Pesic doveo Koponena, nema Radonja veze sa tim.

      Comment


      • Pa i dali smo mu sansu i upravo zbog prve godine u Evropi. Isto i sto nije imso neku pomoc od patuljka. Kako on to nije dobio podrsku i prosvetli nas? Ovde su ljudi kosarkaski amateri. Kritika nije pljuvanje i teranje?

        Lako je ko znate gde smo bili 2011 pisati kako je sve super i lepo. Ne postoji svako ko zna sve itd..

        E, al on se setio ko je sta pisao o Braunu...stvsrno neverovatno sta ljudi pisu. Pa nama je Odzo doneo titulu sto je ponistio Gogu pa ga sad klub i navijaci teraju. A cova gsrbidz tajm finale se pevalo..Covic Vesna rodila maestra..i dalje ga brane..i prisecaju naa gde smo bili 2011..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Meni ste vi homogeniji po tom pitanju, nema previše kritike, što je nekad dobro, nekad ne.
          Ja bih recimo popizdeo da mi u timu igraju Đoko Šalić ili Gagić, a vi to sve mirno prihvatate.
          Da ne znam da se sprdaš skupo bi te platio[emoji5]
          Menjamo misljenja ko čarape. Najgori su ti "realni" Grobari kome nijedno ime sa tržišta ne valja. Zaborav je čudo. Ne tako davno divili smo se Robinsonu, Vilsonu...sada su nam indijanska prezimena Meklina, Gaudloka i ostalih koji su se dovodili u kontekst Partizana.
          Šta će nama Trinkijeri kada smo posle Duleta bili opasani sve samim trenerskim veličinama i ikonama ovog poziva.

          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by mmajstor View Post
            Ono sto je meni poznato jeste da je Koponen dosta skuplji igrac od Lorenca koji je bio slobodan celo leto. Al verovatno je Marko Pesic doveo Koponena, nema Radonja veze sa tim.
            Ti eventualno znas koliko kosta hleb u prodavnici, cene ova dva igraca sigurno ne znas.
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Ti eventualno znas koliko kosta hleb u prodavnici, cene ova dva igraca sigurno ne znas.
              Jel pa da cujemo, ovo ionako najvise volis

              Comment


              • https://kosarka.hotsport.rs/2020/01/...ometnju-video/

                Evo kako to danas izgleda u praksi. Misko Raznatovic je glavni i univerzalni skaut vecine evropskih klubova. Da se najezis dokle je to stiglo.

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Covic Vesna rodila maestra..
                  Ahahahah..

                  Kad sam pročitao nakezio sam se kao Sale kad je Štima zakucao na kraju polufinala sa Australijom na OI..

                  Comment


                  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                    Nemam prava ni ja da popujem.
                    U Partizanu je tek po tom pitanju rasulo.

                    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                    Zanimljivo je da oni koji dolaze na utakmice, imaju daleko više strpljenja, nego "stručnjaci" za tastaturom.

                    Mislim I na jedne I na druge navijače



                    Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Originally posted by mmajstor View Post
                      https://kosarka.hotsport.rs/2020/01/...ometnju-video/

                      Evo kako to danas izgleda u praksi. Misko Raznatovic je glavni i univerzalni skaut vecine evropskih klubova. Da se najezis dokle je to stiglo.
                      Tu se radi o već proverenom igraču, koji je nastupao za klub u koji je trebalo da pređe.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                        Zanimljivo je da oni koji dolaze na utakmice, imaju daleko više strpljenja, nego "stručnjaci" za tastaturom.

                        Mislim I na jedne I na druge navijače



                        Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
                        Ovaj "strucnjak" zaradjuje i zivi od kosarke vec deset godina. Koliko si ti zaradio od bilo cega sto ima veze sa kosarkom? Dolaze ljudi i na hipodrom pa ne znaci da znaju bilo sta o konjima, ako me razumes?
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Pokušaću da ti dam dobronameran savet... znanje, stručnost se jako lako prepozna kao i galama i busanje u grudi...

                          Btw, mislio sam generalno na "stručnjake"... uopšte se nije odnosilo ni na koga pojedinačno


                          Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Ovaj "strucnjak" zaradjuje i zivi od kosarke vec deset godina. Koliko si ti zaradio od bilo cega sto ima veze sa kosarkom? Dolaze ljudi i na hipodrom pa ne znaci da znaju bilo sta o konjima, ako me razumes?
                            mozda je konj

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Ti eventualno znas koliko kosta hleb u prodavnici, cene ova dva igraca sigurno ne znas.
                              racunam da je Lorenco 400k a da ni Finac nije skuplji od toga

                              Comment


                              • Što su ljudi toliko kivni na Miska,covek zna posao i ne mislite valjda da će toliko igrača da dodje kod njega ako on lose radi posao?
                                malo je seljak to jeste,malo pametuje ali sto se posla tice tu je maher

                                Comment

                                Working...
                                X