Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evropska kosarka (vesti, transferi i ostalo...)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by notorious View Post
    Ne zanimaju me te priče kasnije, jasno je da je vrhunski trener. Dotakao sam se prve titule i priče kako je Partizan bio 15-i favorit kako bi se još dalo na značaju, komedija
    A sve je krenulo od moje kritike, mog upisa u kom sam napisao da je ova sezona očajna i da mu je možda vreme za penziju jer je posao vrhunskog trenera veoma stresan a da mu želim da penziju krcka što duže....i onda naveo da jedan Z. Mitrović ove sezone sa duplo manjim budžetom ima veći broj pobeda od Fenera.
    I da dodam, DV je otišao u CSKA koji ima budžet nekoliko desetina miliona evra (i u tom trenutku) pa je bio iscipeliran na keca i vrlo brzo. Ali to je priča o romingu, Željko je čovek koji je možda udario u zid i izgubio želju, možda mu je vreme za penziju (zbog gore navedenih razloga) a možda opet u nekom klubu nađe radost i pronađe motiv da još radi kao vrhunski trener.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by Chiwwi View Post
      Huventud, Filips, Makabi, Cibona, Jugoplastika, Virtus, Barselona
      Ipak troluješ, upecao sam se

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        A sve je krenulo od moje kritike, mog upisa u kom sam napisao da je ova sezona očajna i da mu je možda vreme za penziju jer je posao vrhunskog trenera veoma stresan a da mu želim da penziju krcka što duže....i onda naveo da jedan Z. Mitrović ove sezone sa duplo manjim budžetom ima veći broj pobeda od Fenera.
        I da dodam, DV je otišao u CSKA koji ima budžet nekoliko desetina miliona evra (i u tom trenutku) pa je bio iscipeliran na keca i vrlo brzo. Ali to je priča o romingu, Željko je čovek koji je možda udario u zid i izgubio želju, možda mu je vreme za penziju (zbog gore navedenih razloga) a možda opet u nekom klubu nađe radost i pronađe motiv da još radi kao vrhunski trener.

        nije tad krenulo

        a ja sam ti 5 puta ponovio da nema potrebe 'da nalazi klub u kome će raditi kao vrhunski trener' jer to već sada ima, što je rukovodstvo Fenera zajedno sa navijačima potvrdilo

        da se posle jedne loše sezone odlazilo u penziju, neki ne bi ni postali treneri

        čak nije ni sezona, evo opklada ko hoće da Fener ide u PO
        Last edited by mark !t zer0; 04-01-20, 14:36.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by mark it 20:0 View Post
          i bez (do)davanja na značaju je sasvim dovoljno veliko

          inače, gotovo svaki stručnjak sa ovih prostora uvek na prvo mesto stavi Nikolića i napomene nemerljiv uticaj na svakog od njih
          Moj post je odgovor na predstavljanje nekog čuda s najboljim bekovskim tandemom u Evropi i najvećim mozgom iz sjene. Ne možeš mi to predstaviti 15-im favoritom. To je kao da se kaže kako je Jugoplastika 3x napravila čudo, u to vrijeme jugoslovenska liga je bila najbolja. Sve ovo što pišem su činjenice, nikakvo omalovažavanje. Obradović i Maljković su još jahali na tim principima par godina i osvajali titule naizmjenično. Kasnije se Obradović mijenjao i napredovao, postao najbolji trener, dok su Božine granice ostale one iz kraja 80*ih i početka 90-ih.

          Comment


          • ma znam, i ja sam se više obraćao ovim trolovima

            svakako, željka će istorija pamtiti kao najvećeg, ne vidim kako ovo neko dostiže, i stavljati sreću na prvo mesto razloga za to je najblaže rečeno smešno
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Originally posted by notorious View Post
              Ipak troluješ, upecao sam se
              Ipak ne. Sve su to bili kvalitetniji timovi u tom trenutku od Partizana.

              Comment


              • Originally posted by Chiwwi View Post
                Ipak ne. Sve su to bili kvalitetniji timovi u tom trenutku od Partizana.
                I koji je plafon bio ćelavog Alanovića, Radulovića, Mršića, Knege od 100 godina i Cvjetičanina protiv ponajboljeg bekovskog tandema u Evropi ikad Tu je Radulović bio najbolji igrač ubjedljivo. Znaš dobro da se i Jugoplastika raspala, ostao samo Perasović od one generacije. Italijani su dosta ulagali, Barcelona i Joventut, sve je to bilo tu negdje. Zbog uslova tad su te 4 ekipe bili blagi favoriti, ali na klupi ste imali najvećeg i budućeg najvećeg + FF se igrao na neutralnom, a 1/4 vam je dozvoljeno u Beogradu.

                Istu priču imaju i pojedini Zvezdaši za fudbal 1991, nismo bili favoriti, a bili u vrhu i svaka utakmica egal s najboljima. Nikakvo čudo nije osvajanje u to vrijeme, a skoro su Nijemci predstavili senzacijom to izbacivanje Bayerna

                Comment


                • Jel moguće da se vodi rasprava o najboljem treneru u Evropi [emoji1][emoji1][emoji1]



                  Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                  Comment


                  • Originally posted by notorious View Post
                    I koji je plafon bio ćelavog Alanovića, Radulovića, Mršića, Knege od 100 godina i Cvjetičanina protiv ponajboljeg bekovskog tandema u Evropi ikad Tu je Radulović bio najbolji igrač ubjedljivo. Znaš dobro da se i Jugoplastika raspala, ostao samo Perasović od one generacije. Italijani su dosta ulagali, Barcelona i Joventut, sve je to bilo tu negdje. Zbog uslova tad su te 4 ekipe bili blagi favoriti, ali na klupi ste imali najvećeg i budućeg najvećeg + FF se igrao na neutralnom, a 1/4 vam je dozvoljeno u Beogradu.

                    Istu priču imaju i pojedini Zvezdaši za fudbal 1991, nismo bili favoriti, a bili u vrhu i svaka utakmica egal s najboljima. Nikakvo čudo nije osvajanje u to vrijeme, a skoro su Nijemci predstavili senzacijom to izbacivanje Bayerna
                    Dobro ajde da kazemo da sam preterao sa 15-tim favoritom ali Partizan realno nije bio vidjen ni za F4 tada a kamoli za osvajaca. To imas na svim dokumentarcima o Partizanu I svedocenju aktera.

                    Koji god da je favorit bio uslovi su bili tezi nego recimo danas Zvezdi, proporcionalno vremenima.
                    Rat, krnja Jugoslavija, Fuenlabrada, jako neiskusan I mlad tim..

                    Sve ovo obara teoriju da je Zoc budzet trener.
                    Last edited by Chiwwi; 04-01-20, 15:38.

                    Comment


                    • Razišli se Radonjić i Bayern?

                      Comment


                      • Ako je istina tačna ima pokrića.

                        Bajern duže vreme ne liči na tim.

                        Žalgiris i Zvezda putokaz raspadanja jedne ekipe u paramparčad.

                        Meni čudno da odma posle sletanja u Minhen nije postao "bivši".

                        Comment


                        • Originally posted by poacher View Post
                          Razišli se Radonjić i Bayern?
                          Pa bilo je price posle Zvezde, al kad sam danas vidio da Nelson odlazi, pomislih ode i RA.
                          SAD i zvanično.

                          Comment


                          • Ima alibi da se ne lažemo. Kraće pripreme, odlazak dva jako bitna igrača, povrede...
                            Nije selekcija bila odgovarajuća, pitanje je i koliko je do njega, Pesic nekako uvijek izbegne odgovornost.
                            Igrao je loše, nije našao način da okrene stvari a iz intervjua na SK se moglo videti da je spakovao kofere u slučaju poraza u BG.
                            Takav je profi život, mora se dalje. Srećno u nastavku karijere.

                            Comment


                            • Lokosi pozajmili Dragana Apića španskom Burgosu.

                              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Ipak je Radonja napravio pomak u odnosu na prethodnog trenera kome je i nacionalna titula i zasluženo učešće u EL bio nedosanjani san.
                                Za nešto više neophodna je kvalitetnija selekcija igrača pa tek onda trener. Nisu u pitanju čak ni skuplji igrači, jer vidimo da timovi sa mnogo skromnijim budžetom prave respektabilan rezultat. Ali skauting mora da bude bolji.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X