Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evropska kosarka (vesti, transferi i ostalo...)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I najbolji na svetu dodje do zasicenja. Obrnuo je igricu u Feneru i treba da nastavi dalje u nekom drugom klubu. Ne naravno zato sto je on problem, vec zato sto je doslo do zasicenja. Sa druge strane i Turska nije ono sto je bila do pre neku godinu pa sada ne moze da se meri sa Spanijom i Rusijom a sto se odmah odrazava na rezultat.

    Sa druge strane ono sto se desava u Efesu je rezultat neke cudne hemije koja se napravila izmedju Larkina, Vase i Otomana... sto se ne desava bas cesto.

    Comment


    • da je obrnuo igricu i nije ,rezultati obzirom na ulaganja i nisu nesto spektakularno ,ovo sto radi ove godine slobodno moze da se kaze da je bruka i sramota ....

      Comment


      • obrnuo je igricu zato sto je klub od uloge marginalca doveo do giganta u evropskim razmerama. Naravno da nije on jedini zasluzan za to, vec prvenstveno ljudi koji su obezbedili novac za tako nesto, ali sto sportske strane tice nakon osvojenih navionalnih titula, kupova, i evrolige.... ne znam kakav dalji challenge u tom klubu ima kada je sve osvojio sto se osvojiti moze, a to se sigurno i nesvesno odrazava na energiju koju pruza u ovom poslu, sto se zove zasicenjem.

        Comment


        • Obradovic je tokom cele karijere vodio top timove..imao je srece da nasledi Duloa i da mu preuzme slavu. NJegova kosarka je totalno of,nikakve inovacije on nije uveo niti je mladima davao sanse...full budzeti i onda uzme titule..Pa i CSKA iskljucivo zbog love je igrao F4, ne zato sto su Rusi nesto narocito pametni sto se tice kosarke.. Kad bi svi imali recimo 30m budzet kao u NBA sto postoji, e onda bi Robija lagano ispao iz EL
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by mmajstor View Post
            obrnuo je igricu zato sto je klub od uloge marginalca doveo do giganta u evropskim razmerama. Naravno da nije on jedini zasluzan za to, vec prvenstveno ljudi koji su obezbedili novac za tako nesto, ali sto sportske strane tice nakon osvojenih navionalnih titula, kupova, i evrolige.... ne znam kakav dalji challenge u tom klubu ima kada je sve osvojio sto se osvojiti moze, a to se sigurno i nesvesno odrazava na energiju koju pruza u ovom poslu, sto se zove zasicenjem.
            tako će i u Londonu da napravi giganta,ali sa budzetom od 50 mil. . . sa tim bi i Alimpije usao na F4

            Comment


            • Lošmi pa zašto Deja Radonjić, Zvezdan Mitrović ili Saša Obradović ne naslede neki TOP tim već se vucaraju po raznim vukojebinama, neko sa više, neko sa manje uspeha. Kada je doći do vrhunskog tima prosto ko pasulj zašto dotični ne zavrede sličan poziv?

              Mržnja prema Željku, ili ti Robiji kako ga odjednom od milja zovete je samo vaša sramota, da ne kažem nešto grublje (bolest). Dobro je što u svetu košarke ima elokventno pametnih ljudi, koji ne razmišljaju na prvu loptu i sa stanovništva klubaštva pa tog istog osporavanog Želimira Obradovića svrstavaju na pijedestal trenerskog poziva. Ne tako davna reklama za EL, koja je okupila sam evropski trenerski krem, jasno pokazala ko je i dalje No1 i ko u njoj glumi glavnog ba-bu.

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Obradovic je tokom cele karijere vodio top timove..imao je srece da nasledi Duloa i da mu preuzme slavu. NJegova kosarka je totalno of,nikakve inovacije on nije uveo niti je mladima davao sanse...full budzeti i onda uzme titule..Pa i CSKA iskljucivo zbog love je igrao F4, ne zato sto su Rusi nesto narocito pametni sto se tice kosarke.. Kad bi svi imali recimo 30m budzet kao u NBA sto postoji, e onda bi Robija lagano ispao iz EL
                CSKA je veliki klub bio i pre upliva velike love u ovom milenijumu.

                U periodu od 60-te do tamo 85-te su skoro svake godine osvojili prvenstvo Sovjetsko i uzeli 3 evrolige.

                Što se Žoca tiče ništa manje gluposti nisi rekao.

                Dakle, pravo iz patika je ušao u sako i uzeo evroligu sa najmladjom ekipom u istoriji i to sve na gostujućim terenima.

                Najveći, tačka.

                Comment


                • Originally posted by darko pancev View Post
                  tako će i u Londonu da napravi giganta,ali sa budzetom od 50 mil. . . sa tim bi i Alimpije usao na F4
                  Pa znas kako, kada neko ulaze toliki novac svakako zeli da na svakoj poziciji ima najboljeg od najboljih, tako da i to govori dosta.
                  Iako jeste velika prednost, sa druge dtrane je i veliki pritisak... tj nije uopste lako svaki put odgovarajucim uspehom opravdati ulozeni novac, a to se najbolje moze videti po Mesini ove sezone u Armaniju, a svi znamo koliko je dobar trener.

                  Comment


                  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                    Lošmi pa zašto Deja Radonjić, Zvezdan Mitrović ili Saša Obradović ne naslede neki TOP tim već se vucaraju po raznim vukojebinama, neko sa više, neko sa manje uspeha. Kada je doći do vrhunskog tima prosto ko pasulj zašto dotični ne zavrede sličan poziv?

                    Mržnja prema Željku, ili ti Robiji kako ga odjednom od milja zovete je samo vaša sramota, da ne kažem nešto grublje (bolest). Dobro je što u svetu košarke ima elokventno pametnih ljudi, koji ne razmišljaju na prvu loptu i sa stanovništva klubaštva pa tog istog osporavanog Želimira Obradovića svrstavaju na pijedestal trenerskog poziva. Ne tako davna reklama za EL, koja je okupila sam evropski trenerski krem, jasno pokazala ko je i dalje No1 i ko u njoj glumi glavnog ba-bu.
                    Mitrovic iz vukojebine je ispred rumenog ove sezone u El!

                    Comment


                    • Originally posted by mmajstor View Post
                      Pa znas kako, kada neko ulaze toliki novac svakako zeli da na svakoj poziciji ima najboljeg od najboljih, tako da i to govori dosta.
                      Iako jeste velika prednost, sa druge dtrane je i veliki pritisak... tj nije uopste lako svaki put odgovarajucim uspehom opravdati ulozeni novac, a to se najbolje moze videti po Mesini ove sezone u Armaniju, a svi znamo koliko je dobar trener.
                      Ma naravno da je tesko,to ne treba sporiti ali nije teze njemu uci na F4 nego Radonji sa Zvezdom u top 8. . . ako me razumes,trkaju se bogat i siromah. . .neuporedivo je!

                      Comment


                      • Originally posted by darko pancev View Post
                        Mitrovic iz vukojebine je ispred rumenog ove sezone u El!
                        Sa tog stanovništva gledanja i Partizan ispred vas na tabeli. Jel to onda to, znači da smo bolji?

                        Comment


                        • Ući sa Srpskim klubom u top 8 je nikakav rezultat.
                          Radonja je imao 10 puta skuplji i organizovaniji klub nego Žoc-ov Partizan iz 92-ge da ne spominjemo Vujoševićev Partizan.

                          Comment


                          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                            Sa tog stanovništva gledanja i Partizan ispred vas na tabeli. Jel to onda to, znači da smo bolji?
                            mi ne igramo isto takmicenje ....EL i EC to je dupe i oko

                            Comment


                            • Tada je SSSR kosarka bila velika i uzimali su igrace iz cele SSSR znaci Letonce,Litvance itd...sad to kao domace ide malo teze. Tad 60-70 EL je bila smesna a i kazem drugacije je bilo skroz.

                              Sad, zadnjijih da kazem 20-25g imaju top budzet u EL..tu je tih 4-5-6 timova i to je to..apsolutno sam siguran da imaju svi isti budzet da i CSKA ne bi video apsolutno nista...klasicni armijski klub...ako me razumes sta sam hteo napisati.

                              Nemoj da me ucis kosarci Chiwwi, znam da si se napalila ali polako...


                              Sto se tice Robije tako ga zovu navijaci partizana..Nemam ja nista protiv njega ali meni je jedan Pesic mnogo veci trener, evo sad kad Pesic ima veci budzet dolazi samaranje...

                              Pa jel on uzeo gotov vujosevicev tim..i reodm posle trenirao sve top klubove...jeste on LOTR ali imao je bas srece, slazem se da srecu treba zasluziti ali...

                              Pesic je uzeo 91 il koje vec EP sa NEMACKOM!!!! Tih godina i titulu sa Albom jedinom ikad u Nemackoj a tad su bili tek go qrac.. to Zocu potire sve titule...

                              Glupo je porediti Obradovica, Radonjica i Mitrovica za Zocom..drugacije su uloge, drugacija vremena nego kad je Zoc poceo...niti sam napisao da je neko bolji trener od njega, samo nikakve inovacije nije uneo sto se ja secam..Pa jedan Laso pusti Doncica sa 16g da igra EL i da mu kljuceve tima...Robija pusta u garbidz tajmu po 1m nekog talenta...tu se vidi ogledalo trenera...

                              Da ne duzim previse, nisam ostrascen sto se tice Zoca kao grobara...vec samo kazem da u takvom polozaju nije tesko filozofirati..uvalio je celavi onu trojku,inace nista...ceo mit o kkp i zocu se bazira na Salou Djordjevicu i onoj trojci... e ovo je sad trolovanje bilo i shala ..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by Chiwwi View Post
                                Ući sa Srpskim klubom u top 8 je nikakav rezultat.
                                Radonja je imao 10 puta skuplji i organizovaniji klub nego Žoc-ov Partizan iz 92-ge da ne spominjemo Vujoševićev Partizan.
                                Jel ti dobro prijatelju? Si opet jeo bunike...Nit je skuplji DR tim, a jos manje organizovaniji...Ko Ninkovic,Sunturlovic, Cabarkapa...Nesha Ilic..organizacija do moga...
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X