Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evropska kosarka (vesti, transferi i ostalo...)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko su ozbiljne ove price za Jenkinsa?

    Comment


    • Meni je samo zao sto je "Dzenkins prica" pocela da se prica po novinama a to samo znaci jedno da od tog transfera nema nista
      Nekako sam se potajno nadao Dzenkinsu iako je verovatnoca da dodje veoma veoma veoma veoma mala.

      Comment


      • Rano je....nece se potpisati niko dok se ne zavrsi Plej of. A ako se ne varam Djenka tamo ima nesto manje od milion po sezoni? Meni deluje kao buva.

        Comment


        • Originally posted by mmajstor View Post
          Rano je....nece se potpisati niko dok se ne zavrsi Plej of. A ako se ne varam Djenka tamo ima nesto manje od milion po sezoni? Meni deluje kao buva.
          850k $ po sezoni ali ima ovde forumasa koji tvrde da i mi to mozemo da ispratimo.

          Portali nemaju sta drugo da pišu vec prepisuju želje sa foruma.

          Onaj tekst iz telegrafa je verovatno vrh izmisljotina i lupanja, ovi klik portali samo su nastavak.

          Comment


          • Fasciniran sam, mene zanima koliko je imao Regland u Kubanu i kako onda ne moze Nebojsha iz Zeleznika da smanji potrazivanja. Ako je Reglandu sa 800-1m,smanji na neverovatnih 300k onda sam siguran da moze smanjiti i Dzenkinsu i takav igrac nam je bas potreban iz vise razloga. Prvi razlog i najbitniji je onda sto mu sin moze igrati drugog pleja...a Dzenkins da pomaze kad Tomica uvati transfer blama kad krenu da mu se smeju navijaci na svakom gostovanju. Jbte juce ga gledam protiv Mege, on sutira, dere se, jebe mater sudijama,svima..Daju mu faule, bacanja..on baca loptu iz stomaka iz petne zile..jbte dokle smo otisli kao klub i jos ne verujem da ce fcking covic biti u 12 u EL timu....

            Ziv nisam da vidim tim sledece sezone i kako ce ovi forumski strucnjaci da im skidaju cenu do neverovatnih 150-200k koliko inace imaju nasi domaci igraci hehe...i to bez ikakvog iskustva od preko..Nisam ziv da vidim i cujem to. Najvise zbog toga sto to nije u principu ni bitno..I umesto da se Nebojsha iz Zeleznika hvali kako zna i ume da napravi pare, oni ce to vesto skrivati...

            Malo li je 13 stranaca u CZ za dve godine i ko zna koliko ikakvih u FMP-u..e Dejo dragi sta uradise od simbola domacih igraca i domace kosarske koji si ti napravio....Vise je prosleo stranaca za dve godine..nego pre toga 10 godina...
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment




            • Šarac nemoj se mučiti da objašnjavaš.

              Comment


              • Au Losmi covece sta ti pises
                Сутра брзо долази - треба човек постати
                Нестали су кодекси, остали су комплекси
                Победе су порази, а исходи су потресни!

                Comment


                • Sta sam pogresno napisao? Dajte malo vise od proste recenice za odgovor....Najlakse je napisati ma ti lupas, lepo dajte po koju prosto prosirenu i udjite u diskusiju..Ovako nemate tezinu, a ovo je ipak forum i razmena misljenja. Znaci vase misljenje spada u jednu prostu recenicu
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post


                    Šarac nemoj se mučiti da objašnjavaš.
                    Ima sat vremena fore dok ne pocnem da radim, mada za odgovor njemu ne treba mi vise od milisekunde, jer sta odgovoriti coveku koji napise da je Regland imao platu od 1 miliona eur.

                    Pa Tegi i Kuperu stvarno blam da pojede kakvu konkurenciju imaju u plasiranju lazi.

                    Comment


                    • Cenu formira i kada je neki igrač potpisao a ne samo njegov kvalitet, tako da nije ista u Julu i Septembru, nije ista kada te svako "cima za rukav" i kada te danima niko ne pozove...Koliko je Nebojša nekog platio ne znam ali je suštinski scenario da mi štedimo na plati mesec - dva a zatim i "ubijamo" cenu.
                      Cenu formira i "izlog" (rang takmičenja), uloga u timu...
                      Zato ja verujem da Ročesti nije plaćen kao sezonu pre toga a da jeste opet bi on našao tim koji bi platio sličnu cenu a ne otišao u Kinu, takođe mislim i da Raegland ima tu cifru koja je izneta uz možda neke bonuse.
                      Da nije tako već pred prvu prozivku bi roster bio rešen.
                      Last edited by nebitan; 05-06-19, 12:09.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Fasciniran sam, mene zanima koliko je imao Regland u Kubanu i kako onda ne moze Nebojsha iz Zeleznika da smanji potrazivanja. Ako je Reglandu sa 800-1m,smanji na neverovatnih 300k onda sam siguran da moze smanjiti i Dzenkinsu i takav igrac nam je bas potreban iz vise razloga. Prvi razlog i najbitniji je onda sto mu sin moze igrati drugog pleja...a Dzenkins da pomaze kad Tomica uvati transfer blama kad krenu da mu se smeju navijaci na svakom gostovanju. Jbte juce ga gledam protiv Mege, on sutira, dere se, jebe mater sudijama,svima..Daju mu faule, bacanja..on baca loptu iz stomaka iz petne zile..jbte dokle smo otisli kao klub i jos ne verujem da ce fcking covic biti u 12 u EL timu....

                        Ziv nisam da vidim tim sledece sezone i kako ce ovi forumski strucnjaci da im skidaju cenu do neverovatnih 150-200k koliko inace imaju nasi domaci igraci hehe...i to bez ikakvog iskustva od preko..Nisam ziv da vidim i cujem to. Najvise zbog toga sto to nije u principu ni bitno..I umesto da se Nebojsha iz Zeleznika hvali kako zna i ume da napravi pare, oni ce to vesto skrivati...

                        Malo li je 13 stranaca u CZ za dve godine i ko zna koliko ikakvih u FMP-u..e Dejo dragi sta uradise od simbola domacih igraca i domace kosarske koji si ti napravio....Vise je prosleo stranaca za dve godine..nego pre toga 10 godina...

                        Jaka, Djenka, Nelson,Silb, Lipovij,
                        Marcus, Djenka, Zirbes,Jaka,
                        Thompson, Sofo, Mekel, Marcus, Quincy, Zirbes, Kinsey (slovima sedam, zieben, seven, ne znam na kineskom da napisem 7)
                        Djenka, Nate, Deon.

                        O broju reprezentativaca koji su to postali pre dolaska u KKCZ da ne pisem.

                        Hvala nasem Dejanu sto je rezultate pravio samo od pure igraca stvorenih u sistemu FMPa i naseg juniorskog sastava i da je imao bas mrki pogled na dolazak igraca sa stranim pasosem.

                        Koliko bivsih Nba igraca nije uopste bitno.

                        Tomicu pizdo uzeo si Aba titulu sa sinom predsednika na playu, centrom koji je poceo kosarku igrati kada je postao punoletan, par rekreativaca kls ranga i gle cuda bez dva najbolja igraca placena sa po 1 milion po sezoni. I to sve u svojoj debitantskoj sezoni sa tablom i flomasterom u ruci.


                        P.S o ceni svakog igraca u sezoni kada smo bas stedeli na strancima a proslo ih ukupno 7 te sezone jer nam je nesto zaskripilo sa hard defence i tranzisn offence, smo imali priliku da vidimo sledeceg leta koliki je minus napravljen, sve radi dobrog skautinga i oslanjanja na domace igrace.
                        Last edited by Šarac; 05-06-19, 12:21.

                        Comment


                        • Izvini Ganac ne mislim na tebe sad, ali cesto cujem termin usteda plate. To ne postoji. Igraci potpisuju godisnje ugovore, do kraja takmicarske sezone (razliciti datumi u skoro svakoj zemlji). To znaci da ces ti njemu isplatiti svaku platu u visini ugovora u onoliko rata koliko ste se dogovorili (obicno je 10 a ne rijetko i vise, sedmicno).
                          Dakle, ustede plate nema, samo potrazivanje igraca opada ukoliko nema dovoljno zanimljivih ponuda. Tako smo ugrabili Jenkinsa, Mwilla, Rocestie a...
                          Godisnji ugovor igraca mora da se postuje ( na zalost i u slucaju Bjelice).

                          Comment


                          • KK Crvena zvezda mts takođe izražava veliko zadovoljstvo i zahvalnost Džo Reglandu što je među brojnim ponudama, od kojih su neke bile i znatno finansijski povoljnije, izabrao ponudu KK Crvena zvezda mts zbog identičnih sportskih i takmičarskih ciljeva koje imamo", navodi se u saopštenju na sajtu Zvezde.

                            Do zvanične promocije i starta priprema, biće objavljeno i koji će broj američki bek nositi na dresu crveno-belih.

                            Regland je nakon Perperoglua, Barona, Odža, Cirbesa, Ristića i Muhamada Fajea, sedmo pojačanje crveno-belih u ovom prelaznom roku.

                            Ovo je 10 Avgust, imas ceo tim kompletan. To DR nikada nije imao..a i niko drugi...


                            Sledece, mislim odbio je ponude velikih klubova i jacu finsijsku da bi dosao u Zvezdu..ovo mogu samo da progutaju svedoci i niko vise.

                            Sledece, meni je drago da se moze platiti igrac, samo ne volim lazi i spletkarenja da smo bas svi navijaci Zvezde i drzavljani ove zemlje koji nisu pobegli odavde budale..pa nije bas tako..

                            Ovde jos ima ljudi koji veruju da se nad Zvezdom vrsi aparhejd..toliko o celoj prici...
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by Šarac View Post
                              Jaka, Djenka, Nelson,Silb, Lipovij,
                              Marcus, Djenka, Zirbes,Jaka,
                              Thompson, Sofo, Mekel, Marcus, Quincy, Zirbes, Kinsey (slovima sedam, zieben, seven, ne znam na kineskom da napisem 7)
                              Djenka, Nate, Deon.

                              O broju reprezentativaca koji su to postali pre dolaska u KKCZ da ne pisem.

                              Hvala nasem Dejanu sto je rezultate pravio samo od pure igraca stvorenih u sistemu FMPa i naseg juniorskog sastava i da je imao bas mrki pogled na dolazak igraca sa stranim pasosem.

                              Koliko bivsih Nba igraca nije uopste bitno.

                              Tomicu pizdo uzeo si Aba titulu sa sinom predsednika na playu, centrom koji je poceo kosarku igrati kada je postao punoletan, par rekreativaca kls ranga i gle cuda bez dva najbolja igraca placena sa po 1 milion po sezoni. I to sve u svojoj debitantskoj sezoni sa tablom i flomasterom u ruci.

                              Jaka, Djenka, Nelson,Silb, Lipovij, - Jaka iz Olimpije mlad zutokljunac, Djenku prvi put culi svi..Nelson taraba pre toga nista..Silb da ali oteran i doveden kao zamena fcking Lipovij
                              Marcus, Djenka, Zirbes,Jaka, Markus ok, Djenka ostao i ako je bio raspad, Zirbes treci centar Brosea..klasican duduk
                              Thompson, Sofo, Mekel, Marcus, Quincy, Zirbes, Kinsey (slovima sedam, zieben, seven, ne znam na kineskom da napisem 7) Vecinu igraca nije hteo...ove propale investicije kao Sofo ne bi smeo da postavljas uopsteda ne pricam o Markusu i sa tim da smo samo troje imali u isto vreme a na 7 ODJEDNOM!!!
                              Djenka, Nate, Deon. Nate dosao u Decembru, Deon u Januaru ...xD

                              To je za 4 sezone 14 ralzicitih stranaca gde jedan deo dosao kasnije ili bio zamenjen...

                              Vamo Alimpije: Rocesti, Feldin,Omic, Bjelica, Antic, Lesort, Enis

                              Tomic: Ojo, Peperoglu, Regland,KC Rivers,Zirbes,Fay, Beron Evro Kup tim

                              Znaci 14 igraca iz drugih zemalja 9 reprezentaivaca svojih zemalja plus 4 amera i jednog Kanadjanina..

                              Tomicu svaka cast, ali da se kaze da je tek uzeo tablu a bio 12 godina pomcni trener u Olimpijakosu a Dejo 7 godina trener Buducnosti, pa vagati..NBA igraci Dzenkins i ovaj Kvinsi koji je imao ACL i bio igrac samo u toj sezoni kod nas..

                              On je uzeo titulu sa sinom ali i sa 7 stranaca...Dejo je izborio EL sa Rakocevicem od 37g..Skotom,Braunom i Nelsonom...ciji je do tad uspeh bio Cholet i Donjeck...
                              Last edited by LosmiSK; 05-06-19, 12:38.
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                KK Crvena zvezda mts takođe izražava veliko zadovoljstvo i zahvalnost Džo Reglandu što je među brojnim ponudama, od kojih su neke bile i znatno finansijski povoljnije, izabrao ponudu KK Crvena zvezda mts zbog identičnih sportskih i takmičarskih ciljeva koje imamo", navodi se u saopštenju na sajtu Zvezde.

                                Do zvanične promocije i starta priprema, biće objavljeno i koji će broj američki bek nositi na dresu crveno-belih.

                                Regland je nakon Perperoglua, Barona, Odža, Cirbesa, Ristića i Muhamada Fajea, sedmo pojačanje crveno-belih u ovom prelaznom roku.

                                Ovo je 10 Avgust, imas ceo tim kompletan. To DR nikada nije imao..a i niko drugi...


                                Sledece, mislim odbio je ponude velikih klubova i jacu finsijsku da bi dosao u Zvezdu..ovo mogu samo da progutaju svedoci i niko vise.

                                Sledece, meni je drago da se moze platiti igrac, samo ne volim lazi i spletkarenja da smo bas svi navijaci Zvezde i drzavljani ove zemlje koji nisu pobegli odavde budale..pa nije bas tako..

                                Ovde jos ima ljudi koji veruju da se nad Zvezdom vrsi aparhejd..toliko o celoj prici...


                                Pa i Djenka je od 650k $ ugovora u Armaniju dosao kod nas da igra za 300k $.
                                Markus sezona , svi su igraci bili na Zlatiboru na pripremama, svi potpisani i bili na pripremama, osim Jovica/Kalinica koji su dosli posle zavrsetka SP, kao i Jaka Blazic koji je dotrcao cim je Slovenija ispala.

                                Ali kada te neko pobije u svojoj tvrdnji ti okreces pricu na drugu stranu i pises ono sto je tebi milo i bezis od onoga da si lupio glupost i ostao ziv.
                                Last edited by Šarac; 05-06-19, 12:39.

                                Comment

                                Working...
                                X