Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evropska kosarka (vesti, transferi i ostalo...)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Popizdeli izgleda i u Milanu te žele ozbiljnu takmičarsku ekipu umesto putujućeg cirkusa koji traje godinama.
    Da bi krenuli stopama onih najboljih prvo žele rešiti pitanje GM. A kao najizglednija imena izdvajaju se dva imena - Klaudio Koldebela i Mauricio Đerardini.
    Pošto mislim da će teško do ovog drugog, bivši as Knora ili Virtusa iz Bolonje, Klaudio Koldebela ističe u prvi plan. Čovek je magistar košarke.

    Comment


    • Postenije je sto je fuzionisao Cedevitu i Olimpiju nego da kao Covic drzi dva kluba u ABA ligi.

      Comment


      • Da se ja pitam, ko što ne izbacio bi ja tu fuziju iz upotrebe.

        Comment


        • Originally posted by kronostime View Post
          Tko ce da zabrani Cedeviti kako ce da se zove - zvuci poznato?
          To bi vise licilo da zmajceki kazu.....oni su sad druga rec u nazivu kluba, deluje kao da je Olimpija jedan od sponzora Cedeviti.

          Comment


          • Ono sto je Partizan patentirao na primeru Igokee i fuzije sada primenjuju i drugi.
            I nije ovo prvi put da se fuzionisu 2 tima iz 2 zemlje. Partizan i Igokea su to vec uradili billi.

            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Nije isto, ovo je od dva kluba, napravljen JEDAN novi..i ne moze Olimpija biti sponzor Cedeviti, moze samo obratno...
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Nije isto, ovo je od dva kluba, napravljen JEDAN novi..i ne moze Olimpija biti sponzor Cedeviti, moze samo obratno...
                Moze, al da igraju ABA2 ligu.

                Comment


                • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                  Ono sto je Partizan patentirao na primeru Igokee i fuzije sada primenjuju i drugi.
                  I nije ovo prvi put da se fuzionisu 2 tima iz 2 zemlje. Partizan i Igokea su to vec uradili billi.

                  Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                  Igokea je ostala Igokea, a zna se koji se klub Zvezdom nazvao.

                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by kronostime View Post
                    Igokea je ostala Igokea, a zna se koji se klub Zvezdom nazvao.

                    Jos gore Partizan-Igokea. Pa posle puj pike ne vazi . Vi ste pioniri tog poduhvata

                    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                      Jos gore Partizan-Igokea. Pa posle puj pike ne vazi . Vi ste pioniri tog poduhvata

                      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                      Mi nismo isli pod led.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by kronostime View Post
                        Mi nismo isli pod led.
                        pa kad ste ljubimci svakog rezima!

                        Comment


                        • Ja koliko znam Partizan se nije fuzionisao za Igokeom nego je Dodik bio sponzor Partizana.

                          Comment


                          • Kao što vam je sad Vučić sponzor? U pravu si.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                              Ja koliko znam Partizan se nije fuzionisao za Igokeom nego je Dodik bio sponzor Partizana.
                              https://sport.blic.rs/fudbal/partiza...n-klub/cn6tyv8

                              Comment


                              • Buuuuurn! [emoji23]
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X