Announcement

Collapse
No announcement yet.

CALCIO nekada...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Davajte link one uvodne spice za Seriju A sa Pinka, peva neka Raffaela ako se dobro secam, neko mi je slao na PM pre par meseci...

    U to vreme sam i ja pratio Seriju A na Pinku, cak vise i od Premijer lige.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment




    • Evo brate najezim se svaki put kad cujem ovu pesmu,podseti me na Seriju A na pinku nedeljom u 15 i Nnenad Komnenovic sa multiprenosima
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Comment


        • http://www.mozzartsport.com/vesti/pr...nu-kalca/90872

          Moramo postovati ovakve linkove gde se brani Kalčo...



          I on će se, na radost svih nas, ponovo vratiti. Jer posle ludog Nerona, kaže istorija, došao je Trajan i Rimsko carstvo nikada nije bilo veće.
          Last edited by Il Capitano; 30-11-14, 11:37.
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • sigpic

            Comment


            • Originally posted by Erik Dekard View Post
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment








              • Comment


                • Auuuuuuuu, kakve velicine u jednom postu.....
                  Da dodam i mog miljenika iz mladalackih dana, dok se Calcio pratio i bez kablovske ili interneta...

                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Avangarda

                    sigpic

                    Comment


                    • Comment


                      • Pre neki dan u garazi pronadjem stari album sezona 96/97 pianeta calcio.
                        KAKVA MOC mislim da bolji album nije postojao, nesto ovako samo je moj popunjen:



                        I naravno jedna od nezaboravnih utakmica te sezone:

                        Kako je Bobo prolazio tada vec vremesnog Barezija videlo se da mu ne mogu nista...
                        Last edited by Sandugp; 27-01-15, 23:27.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Comment


                          • I Parmu cemo od sada izgleda samo ovde spominjati ako ne vrate dugovanja. Duzni su igracima za plate 25M. Dali su im rok do juce, jos nema nikakvih vesti, verovatno novi vlasnici su trazili malo vise vremena. Bas bi mi bilo zao da bankrotiraju, po drugi put, opet bi se nasli u 4. ligi

                            Comment


                            • Originally posted by Prototype View Post
                              I Parmu cemo od sada izgleda samo ovde spominjati ako ne vrate dugovanja. Duzni su igracima za plate 25M. Dali su im rok do juce, jos nema nikakvih vesti, verovatno novi vlasnici su trazili malo vise vremena. Bas bi mi bilo zao da bankrotiraju, po drugi put, opet bi se nasli u 4. ligi
                              Sa Parma Serbia fb strane

                              BREAKING NEWS
                              Prema poslednjim informacijama koje nam stižu iz Italije naš tim se spasao bankrota!
                              Predsednik Giampietro Manini je poslao garancije za isplatu zaostalih plata do 31. decembra 2014. godine od oko 30 miliona eura. U toku dana će to postati i formalizovano, odnosno zvanično.
                              On je, takođe, poslao Savezu garancije u vezi ove isplate tako da je izbegnuta kazna u poslednji čas (rok bio do ponoći).
                              A SADA, U BORBU ZA OPSTANAK U SERIJI A DO POSLEDNJE KAPI KRVI!
                              FORZA PARMA!

                              Comment


                              • Poslednje kolo, ceka se titula, jednom rukom se drzi pehar, ima se 1-0, 2-1, i onda ode sve u nepovrat

                                Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

                                Comment

                                Working...
                                X