Announcement

Collapse
No announcement yet.

2012 Formula 1 Petronas Malaysia Grand Prix - Sepang

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Originally posted by denia_el View Post
    hahahaa bas sam htela da te pohvalim za avatar - prelep jei mnogo bi mi tesko palo da moras da ga promenis zbog mene (to jest fetela)

    ali moze neka opklada,znas da od toga ne bezimsamo mi avatar ne diraju boga ne verujem,verujem u
    U pravu si... Onda da turim nesto u potpis? Sto bi rekla Vesna: "pricacu o Lorenzu" kao odgovor Lepom Djuki?

    Comment


    • #92
      Iznenadio sam se Kimijevom brzinom.S obzirom da i dalje ima malih problema sa skretanjem (često mora da kontrira zbog drugačije navike), mogao je sigurno da još spusti to vreme.Bez veze mi je što nije barem hiljaditinku brže od Vebera vozio pa da startuje 9. a ne 10. jer Veberu to ništa ne bi značilo.
      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

      sigpic

      Comment


      • #93
        Ne zaboravite nocas da pomerite sat unapred,pa da zakasnite na pocetak trke
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • #94
          Q: How would you sum up your first race? Was it business as usual or did you have to warm up first?
          KR: I made a mistake in qualifying so I put myself in a very bad position, but at least in the race we got something out of it. I took it quite easy as I didn’t want to get overly excited and throw it away. As for this weekend we’ve got a five-place penalty which means I will start from P10 tomorrow. But I’m used to penalties; I’ve got so many during my career! (laughs)


          Q: You said that you missed the direct competition with other drivers when you were rallying. But there wasn’t too much direct competition in Melbourne…
          KR: Ha! If I had been further at front the competition would have been much less. But again, the race went nice and smoothly.

          Hhahahhah Kimi legenda!Opet je odneo titulu izjave dana.
          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

          sigpic

          Comment


          • #95
            Originally posted by bice View Post
            Ne zaboravite nocas da pomerite sat unapred,pa da zakasnite na pocetak trke
            S obzirom na to da ide napred, pre ce ljudi ustati prerano ;) A tada lepo mogu lepo da gledaju GP 2
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • #96
              Jeste primetili koliko se više greši u kvalifikacijama nego prethodnih sezona?U Maleziji je uvek bilo puno blokiranja točkova ali danas ipak previše a još tu kad se dodaju proklizavanja u krivinama dolazi se do zaključka da je ovakva Formula iz 2012. više vozački zahtevna nego 2011.Čini mi se da je sada manja razlika za McLarenom nego u Australiji.Eto na primer Kimi kaže da je mogao lagano do trećeg mesta pa čak i do pol-pozicije da nije napravio greške.Sa problem sa skretanjem iskreno ne verujem da bi mogao dp pol-pozicije osim u slučaju savršenog kruga ali do drugog mesta mu je falila samo desetinka.Voleo bih da Mercedes i Louts još malo stegnu oko McLarena već u Kini a Red Bul će svakako nešto novo da donese pa ćemo imati 4 ravnopravna tima u borbi za titule.Ako McLaren sutra opet razbije, ne znači to da je kraj.To je samo desetina šampionata, ostaje još 18 trka plus veoma bitno testiranje u Muđelu.
              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

              sigpic

              Comment


              • #97
                Zar još uvek nema nikoga?Hajde ustajte!
                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                sigpic

                Comment


                • #98
                  Ja ustah Ceka nas jako dobra trka, ubedjen sam. Bila je ekstra trka jutros za GP 2, ko moze neka pogleda reprizu, toliko obilazenja, borbi, vidi se da valja staza. Jos uvek nema kise ali je moguca tokom trke. Ako bude, bice onaj klasicni tropski pljusak, potpuno ce poremetiti sve. Drzite palceve
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • #99
                    http://us5.chatzy.com/37339469474643

                    Cekam vas

                    Edit:



                    Kimi kraljina
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • www.balkansimracing.com/forum

                      Real cars. Real racing. Dobrodosli

                      Comment


                      • Au, kakva trka... Samo toliko.

                        Bravo Nando, bravo Serhio
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • bravo za ferari svaka cast,a svi su pricali da nece biti ni 6,samo tako bice ovo jedan od zanimljivijih sampionata

                          Comment


                          • Originally posted by Bluegolub88 View Post
                            bravo za ferari svaka cast,a svi su pricali da nece biti ni 6,samo tako bice ovo jedan od zanimljivijih sampionata
                            Realno i sada su bili dobri zbog neverovatnog Alonsa i spleta okolnosti. Pogledaj koliko je Zauber brzi od njih. Ali to samo pokazuje koja je Nando velicina.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Originally posted by NebojsaNS View Post
                              Au, kakva trka... Samo toliko.

                              Bravo Nando, bravo Serhio
                              Reci nisu dovoljne, ali avatar jeste!

                              Comment


                              • Bas mi je drago zbog Pereza,dokazao je da je odlican vozac,a i da sledece sezone moze komotno da vozi u Ferrariju umesto Mase sporaca. Sumi uze bod,jedva,a Mercedes iz 2 trke 1 bod,gori su samo Marusia,HRT i Caterham

                                Mora to bolje. Opet Maldonado ispada 2 kruga pre kraja,nema srece decko. Senna odlican danas,Williams ima dobru masinu.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X