Announcement

Collapse
No announcement yet.

2012 Formula 1 Petronas Malaysia Grand Prix - Sepang

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lepo kazem, ponovo, nije njima mesto u F1...

    Svaka cast Marked, odlicni klipovi! Nije ni cudo sto FIA ipak nije kaznila Vettela...

    Comment


    • Jednom prilikom je neko od Britanaca, ne mogu se setiti ko, rekao da je Narnian najgori vozac sa superlicencom i da mu ona treba biti oduzeta. I ja se potpuno slazem.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Originally posted by NebojsaNS View Post
        Narnian
        Narain pa da treba mu se oduzeti licenca ... bruka sto radi..
        www.balkansimracing.com/forum

        Real cars. Real racing. Dobrodosli

        Comment


        • Ma on je bre dosao iz Narnije

          Pogledajte smekera

          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment




          • Umrecu, obozavam ih
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • A provali trollface na krovu iznad Nika Rozberga!A ceo video je legendaran hahahha
              Da je Kimi tražio pa ne bi dobio veću pažnju!Svaka čast Adaco-u!

              Vanja, bio si u pravu, opet ga je ,,slučajno" izostavio.
              Last edited by MarkedOne8; 30-03-12, 14:57.
              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

              sigpic

              Comment


              • Bilo je trollface i na trci... Britney Spears...

                Originally posted by MarkedOne8 View Post
                Vanja, bio si u pravu, opet ga je ,,slučajno" izostavio.
                Odgovoricu ti u stilu onog kome je Whiting na avataru: Ja sam uvek u pravu!
                Last edited by Vanja #66; 30-03-12, 17:05.

                Comment


                • hahaha kakvi kraljevi obozavam ih
                  www.balkansimracing.com/forum

                  Real cars. Real racing. Dobrodosli

                  Comment


                  • Vettel has been training hard to beat Räikkönen finally in badminton. When the two friends had a match, after two years break, against each other in a gym at Wednesday in Kuala Lumpur, Räikkönen was still better.

                    - Sebastian has developed in that game. But he still does not beat me, Räikkönen hinted.

                    Ovo je epski hahhahahhah
                    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                    sigpic

                    Comment


                    • Podatke sam uzeo sa f1racing.com.hr sajta.

                      Tim sa DRS Tim bez DRS
                      MERCEDES 313 LOTUS 292 +19 km/h
                      LOTUS 311 MERCEDES 291 +22 km/h
                      MCLAREN 308 MCLAREN 289 +19 km/h
                      FERRARI 302 RED BULL 288 +16 km/h
                      RED BULL 299 FERRARI 286 +11 km/h

                      Posebno treba obratiti pažnju na desnu kolonu jer je relevantnija za poređenje performansi u odnosu na kolonu sa DRS-om.
                      Ferari je najsporiji, to se vidi u obema kolonama.Brži su od Red Bula sa DRS samo zato što Red Bul tera politiku da skrati brzine zbog ubrzanja jer se nadaju da DRS neće koristiti puno tokom trke.E sad Mercedes, Lotus i McLaren... Njih je malo teže analizirati.Mercedesu F-Duct donosi nekih 3 km/h prednosti.Sada ću da uporedim Lotus i McLaren jer je teško ubaciti Mercedes u jednačinu sa F-Ductom i politikom korišćenja DRS-a.McLaren ima manju maksimalnu brzinu, a brži je od Lotusa.Znači da vreme nadohnađuju pri skretanjima.Ono što im oduzima brzinu ali im daje potiska više nego što im oduzme brzine jesu nos povijen na dole i izduvni sistem.Mislim da je povijeni nos na dole ipak presudni faktor.
                      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                      sigpic

                      Comment


                      • Ferrari je toliko sporiji uglavnom jer kasnije smeju da daju gas na izlazu iz krivine, a isto vazi i za situaciju sa DRSom, tek kasnije sme da se otvori... Veliki je gubitak zadnje prijanjanje. Nije samo to razlog, ima i to sto im je izgleda preveliki drag od side-podova, ali uglavnom je ovo. Bice bolje u Barsi, garantujem...

                        A razlike izmedju Mercedesa, McLarena i Lotusa su uglavnom do podesavanja... McLaren je brzi zbog izduva, neverovatno su ih efikasno resili, nos nije toliki faktor, grba ima svojih prednosti u tome sto obezbedjuje nesto dodatnog gripa kao i kolicinu vazduha koju sprovodi.

                        Ovo samo pokazuje da McLaren moze i vece brzine da postigne, bas zato sto nema dzombu tamo gde drugi imaju, sto ce reci da uglavnom podesavaju tako da imaju sto vise gripa u krivinama, a da ne izgube brzinu na pravcima. Da jos malo pojasnim svoj pogled, zbog nedostatka dzombe, mogu da dodatno spsute krila i daju vise gripa, a da ne efektivno ne izgube na brzini... Nesto sto Lotus i ostali nadoknadjuju vecim protokom vazduha, te se razlika svodi na audpuh... I meni je isprva delovalo da je nos bitniji nego sto sam mislio za vreme testiranja, ali sa ovim podacima i isprativsi Maleziju, ipak se vracam na staro misljenje, nije velika razlika, zavisi sta zelis od prednjeg dela.

                        Comment


                        • Originally posted by Frenky View Post
                          Whiting će razmotriti optužbe ... http://www.f1srbija.rs/index.php/f1-...otriti-optuzbe
                          Ako je do ovoga došlo, mislim da se ovoga puta neće izvući.Nije to legalno čim čika Čarli sumnja u svoju odluku ili ga savest proganja.
                          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by MarkedOne8 View Post
                            Ako je do ovoga došlo, mislim da se ovoga puta neće izvući.Nije to legalno čim čika Čarli sumnja u svoju odluku ili ga savest proganja.
                            Ma tuki sumnja, RB insistira...

                            Comment


                            • Kad otvaramo temu za Kinu?Mislim da je vreme.
                              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                              sigpic

                              Comment


                              • Talk to Vanja Ne mora jos. Imamo gomilu tema, pisite tamo.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X