Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Janko Tipsarevic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sad ga lomi Janko, kad je najteže ti budi najjači. Očekujem polufinale domaćih igrača

    Comment


    • Evo i Mac misli da Janko moze dobiti Davida ...idemoooo

      Comment


      • I Matc i Barbara;)
        Idemooooooooo

        Comment




        • @Janko Tipsarevic

          Zaista sam dao sve...nije proslo.Boli jako ali proci ce...Idemo dalje...

          Comment


          • To je razmisljanje pravog sampiona. Idemo dalje Jankela...

            Comment


            • Tipsarevići humanitarci u Štutgartu.

              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • janko je ocekivano prosao dalje u Bankoku a sljedeci protivnici su malo jaci.........idemoooo do finala....Janko je rekao da nece cekati Nadalovo koljeno za trku za London ali izgleda bas da ce mu to koljeno donijeti direktan plasman u London

                Comment


                • Jankela sutra po pobedu,ne smes to ispustiti
                  Zao mi Viktora ali posle Noleta uvek navijam za Janka
                  sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                  ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                  Comment


                  • Janko Tipsarevic ‏@TipsarevicJanko
                    Played with @DjokerNole today…Not really the best choice if I want to gain #confidence before the last Masters of the year..sigh..
                    http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                    Comment


                    • Izgleda da je Nole dobro istrenirao Janka na treningu...dobro je igrao i zasluzeno pobjedio i ostao smiren na kraju 3 seta a ja sam mislila da ce u svom stilu dopustiti Monaku da vrati brejk ali sve se dobro zavrsilo....E sad da li ce i on kalkulisati i cuvati se za London ili ce gledati da ostvari sto bolji rezultat u Parizu, vidjecemo sutra ...sretno Janko iiiiddddeeemmmmooooo

                      Comment


                      • Nikad bolju priliku u karijeri nece imati da osvoji masters , nikad!
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Bolju priliku za masters nece imati, po meni bi bila prava stvar napasti Pariz do kraja punom snagom London je ionako nagrada za trud u toku sezone

                          Comment


                          • Bolje da se ne cuva za London,taj cilj je ostvario,neka ovde da sve od sebe,uh kako bi bilo dobro da osvoji Pariz.
                            Ajde Janko
                            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                            Comment


                            • mora jankela minimum do finala, bolja mu se prilika nece ukazati, a ako bog da i titula i onda je to vec elitno drustvo ;)

                              Comment



                              • Ajde Janko,trebace ti snage i bistra glava,svi smo uz tebe
                                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                                Comment

                                Working...
                                X