Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Janko Tipsarevic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Melje Janko Francuze jednog po jednog a kako ce se provesti sa Spancem to cemo vidjeti....cini mi se da je u boljoj formi od Almagra....idemoooo do Nadala i QF

      Comment


      • Izgleda da je Tipsa previse igrao Diablo da bi se bolje spremio za mec

        Comment


        • Janku je danas rođendan, a Vemić mu je čestitao na twittu

          DUŠAN VEMIĆ ‏
          Happy birthday mr. NOGATI!!!!!!!!!! @TipsarevicJanko Health, love, happiness forever ... Idemoooooo!!!!!!
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Sretan rodjendan Janku... puno zdravlja srece i uspjesnih godina na teniskim turnirima i u privatnom zivotu i jos nekoliko osvojenih pehara....iiidddeemmmoooo

            Comment




            • http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
              Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

              Comment


              • Janku je druga godišnjica braka

                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Janko je opet ostao na 8 mjestu i to je super jer mu Delpo odavno dise za vratom samo mi nije jasno koje su mu bodove sad oduzeli tako da je dobio samo 15 umjesto 80 kada se oduzme 10 od prosle godine

                  Comment


                  • Upecao Janko Mercedes
                    sigpic

                    Comment


                    • sada mora janko da pocne da dokazuje da je s pravom u top 10 ,
                      i ovakve turnire iz serije ATP 250 , mora da osvaja bez problema

                      Comment




                      • Comment


                        • Janko je osvojio 3 titulu u karijeri...to mu je puno znacilo, jos kad se sjetimo kakva je dva meca imao i uspio je da izadje kao pobjednik....turnir u Svajcarskoj tj. Jankov zrijeb izgleda dosta lak do finala iako mislim da ne bi treba puno da se trosi ni fizicki ni psihicki nek se cuva za olimpijadu

                          Comment


                          • Bravo Jankela,prvi set nervozan,posle si nasao svoju igru,zasluzena pobeda
                            Protiv Iznera ce biti tezak mec,trebace Janku dobri servisi,a i da vraca one projektile,bice tesko ali ne daj se Jankela
                            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                            Comment


                            • Janko izgubio,mnogo mi je zao.
                              Medjutim protiv onakvih servisa nije mogao da se izbori,a i propustio je neke sanse.Ipak,sve cestitke Janku,nije se predavao,puno srece u dublu janku i Zikiju
                              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                              Comment


                              • Jos jedan mec Janka i Novaka... nesto imam osjecaj da bi Janko mogao dobiti Novaka, bar kada pogledamo meceve prije SF nekako ih je Janko lakse dobijao...idemoooo

                                Comment

                                Working...
                                X