Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Janko Tipsarevic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sve cestitke Janku i njegovim navijacima na ulasku u top 10 ,posteno receno retko ko se tome nadao ali je pokazao svoj talenat koji poseduje jos iz juniorskih dana i to je jednostavno jednog dana moralo izaci na povrsinu ,u sledecoj godini treba sebi sam podici jos lestvicu nesto slicno kao ove godine kada je sebi dao zadatak ulaska u top 20 a usao u 10 i 1 titula a uzeo dve pa neka tako nastavi i u sldecoj godini da ga vidimo u top 5 sa osvojenim mastersom,nadam se da nisam preskroman sa ciljevima za sledecu sezonu,hahaha.

    Comment


    • Janko je 13. strikirana je opcija YTD na ATPovom sajtu,a treba singles.Vjerovatno zbog trke za London

      http://www.atpworldtour.com/Rankings/Singles.aspx
      sigpic

      Comment


      • Janko je od sledece nedelje 12-ti na ATP listi.

        Comment


        • Janko ce biti 12 a mozda i 11 ako Delpo ne prodje QF a Soderling ce pasti za nekoliko mjesta, samo u trci za London jos uvijek ne moze prestici Almagra.
          Pametno je sto je predao mec neka se odmori i pripremi za Pariz

          Comment


          • Janko ce zavrsiti izmedju 9. i 11. mesta u zavisnosti od rezultata u Parizu..

            Comment






            • So awesome...
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Comment


                • Janko je osigurao 9 mjesto i u London ide kao prva rezerva i to je SUPER rezultat a realno za prvih 8 nema dovoljno bodova..........drago mi je sto je Feli prosao dalje a evo i Monako ce dobiti Simona pa tako od svih Francuza ostade jedino Conga

                  Comment


                  • sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • ATP je zvanicno objavio na tviteru da su Janko i Almagro rezerve u Londonu .....To je divna vijest a dobro je sto je Conga pobjedio Isnera da se ne brinem sutra u finalu.......Ja ne volim Congu bas ali sam danas navijala za njega kao da sam najveci fan i to naravno zbog Janka jer bi to bilo stvarno bez veze da je Izner osvijio turnir i prestigao Janka........IIIIDDDDEEEEMMMOOOOOOO u London

                      Comment


                      • Aaaa, zato je Janko po tviteru pisao To Conga Srbine.
                        Ja se jos pitala sta mu je.

                        Comment


                        • Cestitke Janku na ulasku u top 10. Koliko god da je ovo izgledalo nemoguce u pojedinim trenucima njegove karijere, eto , desilo se

                          Comment


                          • DjokerNole
                            @TipsarevicJanko Congratulation to my man Janko for #9 of the world! Serbia with 2 players in Top 10!! Idemooo
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Bravo Janko! Neverovatna sezona! 2 titule, ulazak u Top 10, prva rezerva za London, polufinale mastersa, cetvrfinale GS-a i jos 3 finala.
                              Last edited by Dusan; 15-11-11, 17:28.

                              Comment


                              • da budemo precizniji , jos 3 finala

                                Comment

                                Working...
                                X