Announcement

Collapse
No announcement yet.

Week 11 (5. March - 11. March)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Pa da...Lebron je ubedljivo najgori igrac u Majamiju. Ne samo u Majamiju, nego verovatno i u citavoj ligi. Ne zna covek da zavrsi nijedan napad, dodaje loptu Haslemu, iako je mogao da sutira preko trojice igraca, a Haslem je bio sam. Definitivno los igrac bez ikakvog IQ-a o kosarci.

    Comment


    • #47
      Lebron je odlican igrac,ali ne mozes reci da je clutch.
      "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

      "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

      Comment


      • #48
        Originally posted by stefan12 View Post
        Lebron je odlican igrac,ali ne mozes reci da je clutch.
        Sta pricas ti covece od kako si dosao na forum o tom "clutch-u"? Znas li ti koji period igre obuhvata clutch? Lebron je najefikasniji clutch igrac od 2003. na ovamo...ako je sta dokazao i ove i prosle sezone, to je da moze da ubacuje poene stalno u clutch-u. Ako ne verujes, imas lijepo statistike da pronadjes na internetu, a i mozda ti je lakse da odgledas klipove na youtube o ovome, pa da ne pricas nebuloze.
        P.S. - Dao je 8 poena sinoc u poslednja 2 minuta 4/4. Nije clutch?
        Last edited by Emil_LBJ; 11-03-12, 11:27.

        Comment


        • #49
          Vjerujem to obuhvata zadnjih pet-sest minuta igra,ali nije za zavrsnicu prihvatite to jednom.Kao sto Kobe nije za trcanje,a Lebron jest tako Lebron nije za zavrsnicu zadnji minut.
          "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

          "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

          Comment


          • #50
            Originally posted by emil_portnoy View Post
            Pa da...Lebron je ubedljivo najgori igrac u Majamiju. Ne samo u Majamiju, nego verovatno i u citavoj ligi. Ne zna covek da zavrsi nijedan napad, dodaje loptu Haslemu, iako je mogao da sutira preko trojice igraca, a Haslem je bio sam. Definitivno los igrac bez ikakvog IQ-a o kosarci.
            Govorim o konkretnom napadu za produzetak, svaka mu cast sto je pogodio, ali vidi se da ili ne zeli loptu u bitnim momentima ili ga Spoelstra izbegava. Prosto je tako, pogledaj jos jednaom, retko je glavni igrac ekipe u uglu cekajuci pas iz reketa. I razmisli zasto ga je Indianaostavila samog, da ga se boje sigurno bi ostao neko na njemu, bar njima ne treba da udvajaju za prodore, imaju jednog od najboljih blokera lige. LbJ je fenomenalan igrac, ali cinjenice su cinjenice.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • #51
              @Stefan - Kobijevo trcanje poredis sa Lebronovim zavrsnicama
              @Nebojsa - On je sutirao trojku cini mi se na 15 sekundi prije kraja produzetka i promasio je. Neko je uhvatio loptu i dobacio je opet Lebronu, ali je on rukom zvao Vejda i dao mu je, pa otisao u ugao i okrenuo se ka publici i pozivao ih da ustanu i daju podrsku Vejdu. Bilo je ocigledno da nece vise pokusavati posle promasene trojke nego je dao Vejdu da rijesi. Zbog toga ga nisu cuvali.
              Edit: Slazem se da Lebron ima mentalnu kocnicu sto se tice zavrsnica. Vec sam jednom napisao da su to njemu uradili mediji i kriticari. Ali ove sezone je poceo da eliminise to i da igra kako treba. To je jos jedini "aspekt" igre na kojem ce morati da poradi, priznajem.
              Last edited by Emil_LBJ; 11-03-12, 11:33.

              Comment


              • #52
                Ne poredim to je razlika Lebron je malo bolji u zavrsnicama nego Kobe u trcanju,ali Lebron kao sto si i sam rekao ima mentalnu kocnicu.
                "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                Comment


                • #53
                  http://hangtime.blogs.nba.com/2012/0...-clutch-video/

                  Jedna od boljih analiza koje sam gledao,jeste da je od prije mjesec-dva,ali vrijedi pogledati...

                  Juce su sva 3 majstora iz Heat-a pogodila clutch suteve,prvo Lebron,pa Bosh i onda tata Wade na kraju.Lebron odigrao odlicno zadnju cetvrtinu,da nije bilo njega Heat bi izgubio.
                  Lebron previse obraca paznju na to sta kazu hejteri i mediji,jednostavno treba da ga boli kurac za sve kao Kobija...
                  Last edited by The Admiral; 11-03-12, 13:44.
                  When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                  Comment


                  • #54
                    Stefane...

                    Spoiler
                    24 od poslednjih 25 poena.

                    2 trojke za 4/4 comeback i game winner sa poludistance.

                    trojka za izjednacenje i onda ovaj ridiculous off balance za vodjstvo.

                    gw preko Turiafa.

                    gw preko Hedo-a u 2. tekmi serije.

                    trojka za vodjstvo, trojka na 3 razlike, kucanje, and 1.

                    Comment


                    • #55
                      nije mu Wade ukrao slavu ovaj ga je pozvao rukom da on zavrsi...ipak u majamiju james ima glavnu rec u zavrsnici pa ako odluci moze da pusti wade da proba....
                      (Stvaralastvo, 11. mart 2012 12:32)

                      Jedan od komentara sa b92... Dzejms ima glavnu rec...

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by stefan12 View Post
                        Vjerujem to obuhvata zadnjih pet-sest minuta igra,ali nije za zavrsnicu prihvatite to jednom.Kao sto Kobe nije za trcanje,a Lebron jest tako Lebron nije za zavrsnicu zadnji minut.
                        Brate, nisi gledao tekmu, ne znam sta uopste komentarises.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • #57
                          Komentarisao sam dosta suteva sto je promasio a ne onaj od sinoc.
                          "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                          "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by stefan12 View Post
                            Komentarisao sam dosta suteva sto je promasio a ne onaj od sinoc.
                            Ne znam igraca koji nema nijedan promasaj u svojoj karijeri

                            Comment


                            • #59
                              Kako vi znate covjeka napravit budalom.
                              Majstori ste u tome i nemojte niste odgovarat na ovu temu da ne idemo puno u smap,i ja imam jedno misljenje vi drugo i nikad vi necete prihvatit moje misljenje,a ja necu vase.
                              Last edited by stefan12; 11-03-12, 20:35.
                              "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                              "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Govorim o konkretnom napadu za produzetak, svaka mu cast sto je pogodio, ali vidi se da ili ne zeli loptu u bitnim momentima ili ga Spoelstra izbegava. Prosto je tako, pogledaj jos jednaom, retko je glavni igrac ekipe u uglu cekajuci pas iz reketa. I razmisli zasto ga je Indianaostavila samog, da ga se boje sigurno bi ostao neko na njemu, bar njima ne treba da udvajaju za prodore, imaju jednog od najboljih blokera lige. LbJ je fenomenalan igrac, ali cinjenice su cinjenice.
                                http://www.nba.com/video/games/heat/..._mia_play8.nba

                                Možda si u pravu za ovo da ne želi loptu u bitnim momentima ili da ga Spo izbegava, ali to će pokazati PO.
                                Što se tiče noćašnje tekme, najbolji šut je otvoren šut. Mislim da je akcija Heat-a za izjednačenje upravo rađena u tom smeru. Pronaći čoveka koji će imati otvoren šut za 3.
                                James uvodi loptu sa strane, Battier prihvata i odmah mu vraća, James zatim kreće u prodor, zastaje, okreće se i pronalazi Chalmers-a na šutu za 3 (Chalmers baš tamo i stoji i faktički čeka loptu). Chalmers prima loptu međutim njegov čuvar brzo reaguje i on kreće ka reketu, u istom trenutku Wade se povlači na liniju za 3 i Chalmers igra pas ka njemu, Wade prima loptu, čuvar je kraj njega, ne može da šutira i kreće u prodor. Za to vreme James se lagano izvlači ka uglu. Njegov čuvar je koncentrisan na Wade-a i okrenut je njemu leđima te ga ni ne vidi. James u momentu, pre nego što će mu Wade dodati loptu, pravi dva koraka još ka uglu i dolazi do linije za 3. Tada pokretom ruke signalizira Wade-u da mu doda loptu jer se izvukao na otvoren šut. Wade umesto da nastavi ka košu dodaje loptu James-u, njegov čuvar tek tada shvata da je James sam na šutu za 3 i kreće ka njemu, međutim kasni, mnogo kasni i James šutira. Znači, u napad Heat-a su bili uključeni James-Chalmers-Wade-James. Prevarili su odbranu Indiana-e i došli do OT-a. U teoriji, kada na 12 sekundi do kraja imaš 3 poena razlike možeš da pustiš šut za 2 ili da praviš faul, samo ne smeš da ostaviš nijednog igrača samog na šutu za 3. Indiana je noćas upravo to uradila ali ne zato što se ne plaše James-a nego zato što ih je Heat nadigrao.
                                Što se tiče onog pasa James-a ka Haslem-u, on je isto odrađen po principu "najbolji šut je otvoren šut". James je pronašao UD-a potpuno samog na svojoj poziciji i omogućio mu otvoren šut. Čoveka to veče nije išlo i tu je kraj. Sledeće dve tekme (Jersey, Atlanta) Haslem je uzimao šuteve sa iste te pozicije i redovno pogađao. Znači da je James odradio pravu stvar kada mu je dodao loptu. Nije on Kobe pa da sili do besvesti nerezonske šuteve samo da bi šutnuo i da bi ga tamo neko nazvao clutch igračem. Who cares.
                                Last edited by Branislav; 11-03-12, 22:45.

                                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                                sigpic
                                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                                - 4xMVP -

                                Comment

                                Working...
                                X