Announcement

Collapse
No announcement yet.

Week 11 (5. March - 11. March)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Zek Rendolf se oporavio od povrede kolena i vratio se treninzima(.Bice sa ekipom na naredna tri gostovanja.Nesto cisto sumnajm da ce igrati protiv Golden Stejta, ali siguran sam da ce ugrabiti koji minut vec protiv Finiksa.U Memfisu nigde ne zure sa njegovim povratkom.

    Comment


    • #17
      Memphis igra odlicno bez Z-Boa (8-2 u zadnjih 10 meceva), prosle sezone odlicni bez Rudy Gay-a...bas me zanima kako ce izgledati kada su svi napokon zdravi, bice jako nezgodni..
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • #18
        Protiv koga ce igrati u prvoj rundi PO to ce biti zanimljiva serija sigurno,samo da budu kompletni pa da vidimo njihove domete.

        Comment


        • #19
          memphis je prava kolektivna ekipa... skoro da nema pojedinca koji se izdvajaju sem malo rudy gay-a... prava kompaktna ekipa nadam se da u PO padnu na LA...

          Comment


          • #20
            Ako su kompletni oni uvek mogu da dobiju zapad iz prostog razloga sto su po kvalitetu u grupi ekipa iza OKC-a a samoj Oklahomi su vrlo nezgodan matchup, imaju sjajnih prvih 5 sa 3,4 odlicna rola sa klupe a i Lajonel radi sjajan posao sa njima. Imaju matchwinner-e u Rudiju i Zeku, imaju konstantno odlicne Gasola i Konlija imaju lockdown defanzivca u Toniju Alenu, jedino im fali volume suter, O.J. po mom misljenju to nije a on ima otprilike tu ulogu u timu.

            @te-ko92 Zek je prvi igrac te ekipe. Rudi je sjajan ali ono sto je Zek radio prosle godine u PO je neodoljvio podsecalo na Dirkove predstave.

            Comment


            • #21
              Dolazi bas u pravi cas, mislim da od svih timova na Zapadu imaju najtezi raspored do kraja.Mada i pored toga sto su igrali bez njega dobro se drze, Dante Kanighem je u pra utakmica igrao bitnu rolu u pobedamam Memfisa.Ali kada vidis njihov ceo tim, tipa odmah vide Rudija geja kako se izdvaja od ostalih, ali snaga ovog tima gleda se u tome sto svaki igrac kod njih opasan kos kao i drugi, i ako jedan zakaze, bice drugog da ga zameni.Memfisova prva i druga postava moze komotno da igra izjednaceno na dva kosa.

              Comment


              • #22
                Originally posted by Drazen 3 View Post
                Ako su kompletni oni uvek mogu da dobiju zapad iz prostog razloga sto su po kvalitetu u grupi ekipa iza OKC-a a samoj Oklahomi su vrlo nezgodan matchup, imaju sjajnih prvih 5 sa 3,4 odlicna rola sa klupe a i Lajonel radi sjajan posao sa njima. Imaju matchwinner-e u Rudiju i Zeku, imaju konstantno odlicne Gasola i Konlija imaju lockdown defanzivca u Toniju Alenu, jedino im fali volume suter, O.J. po mom misljenju to nije a on ima otprilike tu ulogu u timu.

                @te-ko92 Zek je prvi igrac te ekipe. Rudi je sjajan ali ono sto je Zek radio prosle godine u PO je neodoljvio podsecalo na Dirkove predstave.
                ja sam mislio na rudy-ja da je lider kad nema zeka jer on od pocetka sezone povredjen....

                Comment


                • #23
                  Originally posted by RRondo9 View Post
                  GS je vec dugo na istoku, tako da kontam da to Washington dobija, samo ne znam jel mogu da dobiju dve zaredom.

                  Ljubo, sta ti mislis?
                  Da nismo pobedili proslu bio bih ubedjen da cemo veceras rastaviti GSW...ovako znam da ce oni nas da nabiju

                  Ocekujem da nam Monta i Lee ubace po 30+ poena,ali imamo i mi oruzja. Bice neizvesno,bar se nadam.

                  Comment


                  • #24
                    Pacers arrive at UC...vistors select shooting pre game drills in front of Bulls bench where Bulls normally shoot. Hmmmmm

                    Ovde se vec zakuvava, ko bude gledao nesto drugo taj je lud.
                    Ako je ono sinoc izmedju Heat-a i LA-a bila PO tekma, onda je ovo finale istoka.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • #25
                      Kakav je to olos od tima...Idi George bilo gde,ako mora i u Bobove macke

                      Comment


                      • #26
                        Nets GM Billy King admitted that Brook Lopez (foot/ankle) could end up getting shut down for the season.
                        Officially, the Nets say Lopez is out three weeks. "But at three weeks, if he still have a little soreness in the ankle, we're going to hold him out," King said. "Because my main concern is about Brook Lopez, going forward at 23 years old. We want him as healthy as possible." Even if Lopez does return after three weeks, the Nets will only have 15 games left in the season. He has sustained a severe sprain and a broken bone in his right ankle/foot this season.
                        Stvarno ovaj Lopez nema srece sa povredama.....

                        Comment


                        • #27
                          Nista spektakularno veceras od meceva, sta cete gledati?
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by NebojsaNS View Post
                            Nista spektakularno veceras od meceva, sta cete gledati?
                            Heat vs Deron Williams..
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by NebojsaNS View Post
                              Nista spektakularno veceras od meceva, sta cete gledati?
                              Mislim da ce najbolji mec biti Houston - Boston, tako da cu bodriti svoje Celticse..mozda se kasnije prebacim na NYK-DAL..
                              Last edited by colke995; 06-03-12, 23:17.
                              sigpic

                              Comment


                              • #30




                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X