Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA - Jelena Jankovic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jelena se najozbiljnije priprema za narednu sezonu.
    Srpska teniserka trenirala je s Martinom Hingis, koja bi izgleda mogla da počne da radi s našom igračicom i pomogne joj da se vrati u svetski vrh. U timu bi najverovatnije ostao i njen brat Marko.




    Spoiler
    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

    Comment


    • http://sport.blic.rs/Tenis/265441/Je...vrsim-karijeru

      Neko citao? Zabrinjavajuce...
      link

      Comment


      • B92: Novi poraz Jelene Janković http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...&nav_id=959014




        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Kao da Jelena nema vise ni snage ni motiva da igra
          Videcemo, mozda i krene na bolje, svejedno,nista joj ne treba zameriti, bila je u teniskom vrhu, boria se za reprezentaciju srcem, kako god bude, vec je nagovestavala da bi mozda zavrsila karijeru , nek je zdrava, srecna...a ko zna mozda opet zaigra kako zna
          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

          Comment


          • JELENA JANKOVIĆ: Raskid s dečkom me je uništio! : http://www.telegraf.rs/sport/1444913...-me-je-unistio

            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Jelena Janković kaže da posle ozbiljnih problema sa leđima kreće "od nule",ali da je pozitivna i zdrava, što je najvažnije.
              Sledeci turnir IV.

              Spoiler
              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

              Comment


              • Cestitke Jeleni na pobedi i plasmanu u 1/4 pobedom nad Bencic.

                Last edited by jovan; 21-03-15, 10:56.
                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                Comment


                • Velika pobeda Jelene, i plasman u finale.



                  https://vine.co/v/OYiebDDL3dr
                  Last edited by jovan; 21-03-15, 10:55.
                  * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                  Comment


                  • Bez obzira na finalni poraz, cestitke Jeci na odlicnom turniru

                    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                    Comment


                    • Originally posted by jovan View Post
                      Bez obzira na finalni poraz, cestitke Jeci na odlicnom turniru

                      Vala baš, Jovane! Ovako se vratiti, u ovim godinama, za " penzionisanu " Jelenu- skoro kao finale GS-a. Naročito posle povreda, lomova na privatnom planu i još " naročitije " sa skromnim servisom ".

                      Comment


                      • Jeca ponovo prikazuje vrhunske igre-polufinale Sinsija, za sada
                        Uvek je bila veliki borac, ali se vidi da uziva u igri, i oseca se veliki napredak/verovatno je to povezano sa dobrim fizickim stanjem-sanirana ledja/, gde bas u najvaznijim poenima igra maksimalno fokusirano.
                        Bilo bi mi drago da se ponovo vrati u top drustvo/1o-15/
                        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                        Comment


                        • I meni je drago, baš volim JJ. Nekada nisam propuštala njene mečeve. Uživo je jako vole, ne samo Srbi, i harizmatična je (neki momci su mi rekli da njen osmeh "razoružava") . Sada je angažovala i novog kondicionog, svetskog prvaka- kondicionog "orlića".

                          Comment


                          • JJ ostvarila 600-u pobedu u karijeri. Cestitamo
                            sigpic

                            Comment


                            • jeca uzela svoju 14. titulu, u kini, pobjeda u finalu 6-2, 6-0

                              bravo jecika!

                              protivnica odlicna na početku meca. bilo je 2-2 a mislim da se do 4-2 za jecu svaki gejm igrao na razliku i mogao je otici na obje strane a da je jeca sa tom prednosti kada je potvrdila brejk i prelomila 1. set jer je ovoj jako opao nivo. isto kao i onim servisima kod *1-0 0-40 u 2. setu (3 asa i 2 servis vinera) kada joj je ubila svaku nadu.

                              nevjerovatni servisi jece na kraju (zavrasila servis za titulu sa 2 asa) za 14. titulu!

                              Last edited by talicni; 27-09-15, 09:55.

                              Comment


                              • Jeca u polufinalu Hong Konga protiv Venus.
                                Jeca dozivljava "drugu mladost"i dokazuje da jos dugo od nje mogu da se ocekuju vrhunski rezultati
                                Last edited by jovan; 17-10-15, 07:09.
                                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                                Comment

                                Working...
                                X