Announcement

Collapse
No announcement yet.

Academy Awards - Oscars

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Ocekivane reakcije na drustvenim mrezama sto Stalone nije dobio. I treba samo da se gleda ova godina i samo ova uloga. To je bit Oskara, sto naravno akademija nije radila po ko zna koji put. Zato dodjela vise i nema tezinu kao nekad. Skorsese dobija za svoj najgori film za koji je nominovan, Injaritu pravi neki nerealni scfi koji potpuno odstupa od price pravog trapera Glasa, i uzima Oskara, za mnogo bolje filmove iskuliran, Morikone ziva legenda uzima sad, a ne za mnogo bolja ostvarenja i tako. Ljeba i igara.
    Pa da to je to, i za glavnu musku je slicna prica: Da Leonardo nije toliko puta do sada izduvao pitanje bi bilo da li bi ove godine dobio, tj da Redmejn nije prosle godine dobio, vrlo verovatno je da bi dobio ove. Sve je nekako povezano, a ne treba tako da se gleda. Ako bi gledali realno i samo ovu godinu, onda je po meni Edi vise zasluzio nagradu nego Leo.
    I za Stalonea: Da nema reputaciju lika kome gluma nije "jaca" strana 100% bi dobio.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Upravo to, Stalone je zgazio ulogu u Creedu, nije kao SImons prosle godine, ono je bilo brutalno ali je covjek s razlogom bio prvi favorit i uzeo Globus zbog svoje vrhunske role.

      Imamo situaciju najvece kradje ikad, koju sam toliko puta rekao. Rasel je uzeo za Gladijatora, potpuno zasluzeno, godinu dana kasnije je imao bolju ulogu u Blistavom umu i nisu mu dali, vec su dali Denzelu za Dan obuke. Denzel je bio strasan tu, ali ipak ni blizu Krou. I to su redovno poceli da rade. Dok su Henksu izuzetno popustljivi, a covjek sem nekih dobricina nista ne umije da glumi. S druge strane Pacino i De Niro, bardovi glume i svestranosti imaju po jednog Oskara za najbolju glavnu ulogu.

      A opet sto Slaju nisu dali i nije najveci propust ove godine, vec sto Idris nije bio ni nominovan za onakvo razbijanje uloge.
      sigpic

      Comment


      • Mural u LAu.

        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Nocturnal Animals pokraden

          Comment


          • Originally posted by Ricma View Post
            Nocturnal Animals pokraden
            Mocan film, upravo se spremam da ga odgledam ....
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Da li je ovo u poslednjih X godina najjaci muski lineup za glavnu ulogu? U smislu, osim Kejsija Afleka svi ostali su super face i ko god da uzme nece mi biti krivo.
              sigpic

              Comment


              • A Kejsi Aflek glavni favorit za tu kategoriju.Ni ja ga ne mirisem, ali osvajali su gori od njega Oskare pa sta sad.

                Ravnodusan sam sada za skoro svaku kategoriju, samo Ponos Arizone da osvoji Oskara na najbolju zensku ulogu i toeto.

                P.S.Ja uopste ne mirisem Garfilda.Denzel, Gosling i Mortensen jesu face.

                Sad videh i da i Senon dobio nominaciju za sporednu musku ulogu.Navijacu i za njega.

                Vidim da se prica kako je Ejmi Adams pokradena.Sta ja znam, ne znaci mi ta kategorija nesto puno a i sanse su male da cu da pogledam jos jedan film Meril Strip pa da ih poredim.
                Last edited by Ricma; 24-01-17, 16:26.

                Comment


                • Meni je Kejsi svakako masu bolji od Garfilda, taj lik mi je potpuno bezlican.
                  sigpic

                  Comment


                  • Obojica su sisice.Treba ih tuci bez prestajanja.

                    Comment


                    • Kejsi je pizda jer je izdao Dzesija Dzejmsa, nikad mu to necu oprostiti
                      sigpic

                      Comment


                      • Ajde sto ga ti ne volis, sta tek reci za Ljubu.

                        Comment


                        • Meni je Garfild skroz ok a gledao sam ga u dosta filmova. Mozda mi je jedino promasaj kao Spajdermen ali Boy A, Fejsbuk, Never let me go... svuda i vise nego ok.

                          Kejsi mi je skroz antipatican lik, cak mi i nije neki glumac iskreno.
                          sigpic

                          Comment


                          • Za mene je oskar izgubio znacenje kad ih je The Hurt Locker pokupio 6. Sramotno da sramotnije ne moze da bude. Previse je tu propagande.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Godinama gledam filmove, nemam pojma ko je taj Garfild kojeg pominjete. Znam samo macka Garfilda. Idem sad na Google da vidim ko je

                              Sent from my Samsung GALAXY S5.

                              Comment


                              • Slicna prica dok se nisam setio da sam ga gledao u Spajdermenu, mnogo mi ovako deluje kao antipaticna pojava.

                                Mislio sam da ce Silence da ima vise nominacija.

                                Comment

                                Working...
                                X