Announcement

Collapse
No announcement yet.

Academy Awards - Oscars

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • DDL naidje jednom u 4-5 godina i uzme sve nagrade. Onda pusti ove ostale da se komate nekoliko godina dok se on vrati u normalu

    Comment


    • O cemu se ovde diskutuje? Oskar se dobija za konkretnu stvar, a ne za celu karijeru. Ili bi to bar tako trebalo da bude.

      Pa mnogi su pljunuti u facu kada su dobili oskara sa nekoliko godina, decenija zakasnjenja. Najbolji primer za to je Scorcese, a ima ih jos, a i bice ih jos.
      Brad Pitt je po meni najbolji glumac generacije, ali ce oskara dobiti za neku glupost. A svi znamo sta je radio u 12 majmuna, Fight Clubu itd...

      Comment


      • Kvota na Metjua je 1.22

        Najmanja uvijek dobija, tako da ne moram ni ostati veceras budan. Doci ce i Leova godina.
        Last edited by DinoFC; 02-03-14, 17:49.

        Comment


        • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
          Bale i Joaquin Phoenix uvek ispred Lea.
          Iako je Leo strasno napredovano zadnjih godina, apsolutni potpis za ovo.

          Dodao bih i baticu sa tvog avatara i Fazbendera u tu kategeriju.
          sigpic

          Comment


          • Posto radim drugu sutra,ja cu verov. ostati budan ,da pruzim podrsku ljubimcu,a nece mi biti krivo ni da Metju osvoji...
            sigpic

            Comment


            • Zaboravih da spomenem jos jednu bitnu stvar, Gravity bi mogao da izdominira u manjim kategorijama jer tu glase za glavnog favorita.Vizuelni efekti, soundtrack(original score) i za reditelja ocekujem da ce da osvoji i siguran sam da ce imati vise Oskara od 12 Years.Kada tu pridodas Sound Editing, Sound Mixing, Cinematography i Film Editing mogli bi oni da broje do 7.
              Last edited by Ricma; 02-03-14, 20:32.

              Comment


              • Fino baratas sa kladionicama Paricu.

                @KingEric

                Slazem se, mada Goslinga u malo noviju gardu svrstavam, kao i Pita u starije, ali to je to.
                sigpic

                Comment


                • Ove tri kategorije koje sam naveo nisam ni morao da gledam u kladionicu, jednostavno znam i bicu iznenadjen ako ne osvoje.Soundtrack sam preslusao dva puta do sada.

                  Samo kazem sada da se ljudi ne iznenade par sati kasnije.

                  Comment


                  • Ropstvo vec vidjeno, nije mi to Oskar materijal, ali dobice, kad je dobio Linkoln mora i on. Ameri su to predvidljivi.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Ropstvo vec vidjeno, nije mi to Oskar materijal, ali dobice, kad je dobio Linkoln mora i on. Ameri su to predvidljivi.
                      Kad to spomenu, zadnjih par godina bas nema neke napetosti pred Oskara, iako je ove godine ima kvalitetniji filmova opet se gotovo sve unaprijed zna ko ce dobiti

                      Comment


                      • Odakle Lincolnu oskar? Ima ga samo DDL

                        Pa sve se manje vise zna, kad se pre ovog dodeljuju sve moguce nagrade...globusi, kriticari, publika i ostali...pobednici su uglavnom svugde isti
                        sigpic

                        Comment


                        • Na to sam i mislio, on ga isto nije zasluzio jer je podigao ljestvicu visoko i to nije bilo to, a film je veliko razocarenje sto se mene tice. Argo svakako jos gori film, jedini je Life of Pi odusevio i sto je Ang uzeo Oskara. Ostalo se sve znalo, Volc ima dvijje maltene iste uloge i oba puta uzima Oskara, booooooooring.
                          sigpic

                          Comment


                          • Raspali ruzni Tarantino.
                            Nego, kad pocinje red carpet?
                            sigpic

                            Comment


                            • Django je bio prijatno iznenadjenje, ali lik dva Oskara uzima na istu glumu, jbs to.
                              Aj vidji na E! pa javi
                              sigpic

                              Comment


                              • Academy Awards - Oscars

                                Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                                Raspali ruzni Tarantino.
                                Nego, kad pocinje red carpet?
                                U 1:05.
                                Last edited by stefan12; 02-03-14, 21:26.
                                "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                                "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                                Comment

                                Working...
                                X