Announcement

Collapse
No announcement yet.

Academy Awards - Oscars

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jeste li ti i Vladan iz istog plemena?

    Comment


    • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
      Mozda je imao slabiju konkurenciju od nekih u trenutku kad je bio nominovan? Mozda je znao izabrati ulogu?
      Ne bih rekao da je to prvo u pitanju, samo sam naveo faktor, covek je najbolji glumac svog doba i imao je to malo srece da potvrdi.
      Npr. Johnny Depp je odlican glumac, ali po meni ima katastrofalan izbor uloga i filmova. Do sad je mogao imati 2 Oscara sigurno.

      Pa ako cemo realno mnogo stvari se treba poklopiti da bi uzeo 3 oskara i konkurencija je meni jedna od vazniji stvari u toj prici.Al Pacino savrsen primjer.
      Covjek zna izabrati,zna glumiti to je nepobitno ali da ima vise oskara od Branda,ne znam.

      Comment


      • Originally posted by FC Nadal View Post
        Dobro nisam ga gledao niti cu,gledao sam sve ostale velikane ali najveceg nisam."Glumca" koji snima svako 5 godina i koji bira pazljivo uloge koje mu mogu donijeti nagrade i za koje se sprema po dvije i pol godine.
        A zasto bi snimao vise ako zna da sa tim filmovima nece nista postici, samo ce zaraditi novac?!?
        Zasto bi snimao ovako nesto :
        http://www.imdb.com/title/tt1111422/
        http://www.imdb.com/title/tt1037705/
        http://www.imdb.com/title/tt0477080/

        Denzel je samo ta tri filma snimio od 2007. do 2012. godine, nijedan nije vredan.
        sigpic

        Comment


        • Zbog kojeg su se oni razloga poceli baviti glumom?Da bi zaradali neke pare i postali glumci i glumili u filmovima koje ce publika prihvatiti ili ne.U tim filmovima ako si dobar glumac ce uvijek biti materijala za oskara ili slicni nagrada.Takav je posao. Ocito on ganja samo oskare koji pretezeno nisu zanimljivi sirokim narodnim masma.


          EDIT:2 od ta 3 Denzelova filma su super i svima ih preporucujem
          Last edited by DinoFC; 25-02-13, 22:33.

          Comment


          • Originally posted by FC Nadal View Post
            Zbog kojeg su se oni razloga poceti baviti glumom?Da bi zaradali neke pare i postali glumci i glumili u filmovima koje ce publika prihvatiti ili ne.U tim filmovima ako si dobar glumac ce uvijek biti materijala za oskara ili slicni nagrada.Takav je posao. Ocito on ganja samo oskare koji pretezeno nisu zanimljivi sirokim narodnim masma.
            E pa neces, cemu onda ono "izbor uloge" ?

            Za ovu ulogu Lincolna se moze reci da je ganjao Oscara, jer verujem da bi dobio ko god da je uzeo tu ulogu. Ali sta ce, pozvali su ga jer je odlican glumac i najvise odgovara liku, nece to odbaciti jer mu je osiguran Oscar. Treba doci i do toga da dobijas takve pozive...
            sigpic

            Comment


            • Pa ja pod "izbor uloge" smatram svake godine pazljivo odabrati ulogu(e) i ne izabrati neki trash film a ne ici tako radikalno.

              I ja sam siguran da bi dobio ko god da je uzeo tu uloga,obzirom da ima dosta odlicni glumaca ali posto su ga napravili dvojnikom Lincolna,to mu je bila prednost.
              Last edited by DinoFC; 25-02-13, 22:41.

              Comment


              • Argo, solidan film, nikako za Oskara, cak ni za nominaciju, Aflek ceo film izgleda k'o da se usrao.

                6/10
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Originally posted by FC Nadal View Post
                  Pa ja pod "izbor uloge" smatram svake godine pazljivo odabrati ulogu(e) i ne izabrati neki trash film a ne ici tako radikalno.

                  I ja sam siguran da bi dobio ko god da je uzeo tu uloga,s obzirom da ima dosta odlicni glumaca ali s obzirom da su ga napravili dvojnikom Lincolna,to mu je bila prednost.
                  Pa nema svake godine ponude koje nisu tres. Sto je Freeman rekao; Oscar i nije velika prednost, jer te cesto izbegavaju zvati za odlicnu ulogu jer je budzet mali.
                  Denzel koji je odlican glumac za 5 godina nije dobio bolju ulogu, vidis.
                  sigpic

                  Comment


                  • Pa dobro sve zavisi kako gledas na te Denzelove filmove ako ne volis takve filmove ok.Ali meni je Flight,Safe House,American Gangster(od 2007.pa ovamo),The Book Of Eli dobri filmovi a da ne pricam o Inside Man 2006,nije ono sto akademija trazi ali za publiku super.
                    Last edited by DinoFC; 25-02-13, 22:51.

                    Comment


                    • Originally posted by FC Nadal View Post
                      Onda ne znam kako ga moze neko nazivati najboljim i stavljati ga u kategoriju najveci a on snimi 5 filmova u 21.vijeku.

                      Jel on glumac ili sta vec?
                      90% svetske populacije misli za njega da spada u najbolje, a ti koji nisi gledao ni jedan njegov film (a malo pre si imao sta da zameris ljudima koji nisu gledali argo a komentarisu) ces nesto da pricas?

                      Kvalitet pre kvantiteta je valjda nesto cime treba svi da se vodimo, pa zasto ne i glumci?

                      EDIT: I jos kazes da neces ni gledati njegove filmove Da te nije uvredio svojim odabirom?

                      Comment


                      • Pa ako pricamo o nezaluzenim Oskarima kako je Denzel zasluzio za Traning day pored Blistavog uma te godine? + je konkurencija bila Vil Smit(Ali), Son Pen(I am Sam).
                        sigpic

                        Comment


                        • Argo obicno sranje od filma. Takvih ima na hiljade. Nego, poenta je da se oblate amerikancima neprijateljske zemlje, svi su ubice i teroristi a oni veliki humanisti

                          Dobro, mozda i nije bas sranje ali svakako film nije za Oskara. Djangova osveta i Argo se ne mogu uporediti nikako.

                          Kristof Volc najveci kralj!

                          Comment


                          • Evo jos malo Jenn.



                            Sigurno najbolji intervju u istoriji dodele Oscara. Koliko je iskrena i odgovara na pravi nacin, ne nesto da sere kako je dirnuta, da se zahvaljuje nekom i ta sranja.
                            Jennifer i Shailene Woodley buduce kraljice Hollywooda.
                            Last edited by Black Mamba 24; 26-02-13, 09:05.
                            sigpic

                            Comment


                            • To je to! Pakujem kofere i idem u Ameriku.

                              Comment


                              • We saw your boobs

                                Mladji od 18 ne gledajte

                                http://www.thesun.co.uk/sol/homepage...in-movies.html
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X