Announcement

Collapse
No announcement yet.

Academy Awards - Oscars

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aooooooooooooooooo, odoh
    sigpic

    Comment


    • Aaaaaaaaaaaaa.
      E sad me smorilo, ali ja bar nisam gledala ceremoniju vec Life of Pi.
      Ae bar ce Vladan pogledati najbolji film.

      Comment


      • Nije mi samo jasno kako ih nije sramota...Meni od Arga slabiji samo Beasts od ovih sto sam gledao.

        Stidi se stoko americka!

        Comment


        • I 2006 Li dobio za reziju pa nije za najbolji film...evo opet

          Ok mi je Argo, ali akademija bi trebalo da ocenjuje umetnost i pravu vrednost filma, a Pi i Amour su daleko iznad Arga
          sigpic

          Comment


          • Chris Rock:
            I loved Michelle Obama in django.

            Comment


            • Cim je on kupio nagrade u Britaniji, Francuskoj, od glumaca, reditelja, novinara, kriticara, znalo se da ce i ovde. Nisu ga nominovali za reditelja i da se glasalo malo ranije pre nego sto su sve te nagrade dodeljene verujem da Argo ne bi uzeo oskara...pritisak i maketing su sasvim sigurno doprineli da Argo uzme najvazniju nagradu.
              sigpic

              Comment


              • Cim sam video jutros ko je osvojio, razocarao sam se da je Argo proglasen za najbolji film.Film meni nije nista specijalno(nekima je cak i dosadan), kod nas se pustao samo 2-3 nedelje sto dovoljno govori o tome koliko je interesovanje bilo kod nas.Ima par zanimljivih scena, ali nista vise od toga.Ben Aflek je meni tokom celog filma bio neubedljiv, jedna te ista kamena faca tokom celog filma.Nemam ideju kako je on usao u uzi izbor favorita.Veceras cu na Festu pogledati Linkolna i mozda SLP da vidim da li su oni vise zasluzili Oskara za najbolji film od Arga.

                Au, ne verujem... Kao Argo je najbolji film... Pa i Linkoln mi je bolji od njega. Ostale nagrade su manje više sve zaslužene, ali eto, sad znam da filmove koji osvajaju oskara za najbolji film treba gledati samo u slučaju nesanice...
                Komentar sa b92

                Comment


                • Jbg i to je preterivanje. Pa nije uvek tako. Evo prosla godina. Mada mi se cini da je bila dosta losija konkurencija.
                  Evo vec za sledecu godinu mozemo naslutiti jednu nemonaciju i gubitnika u trci za Oskarom.
                  http://www.imdb.com/title/tt1247690/
                  Kad nije Russellu poslo za rukom, sumnjam da ce Jennifer.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Nije mi samo jasno kako ih nije sramota...Meni od Arga slabiji samo Beasts od ovih sto sam gledao.

                    Stidi se stoko americka!
                    Originally posted by KingEric7 View Post
                    Glasao za Ketrin Bigalou jer je postala nova miljenica Akademije, sa svojim defanzivnim filmovima o uplivima Amerike u svim ratovima od 90-ih pa dalje.

                    Dobila je Oskara za ono djubre Hurt Locker, dobice i za ovo sranje. Film nisam ni gledao, nema potrebe, sve se zna.

                    Naravno voleo bih da gresim, ali toliko je politizovan Oskar zadnjih par godina.
                    Evo odgovora samo zameni Ketrin Bigalou sa Benom Aflekom.

                    Nista cudno. Ko prati Oskara vise od 10 godina tacno zna u sta se ovo pretvorilo.

                    A kada procitam naivni komentar da je Oskar trebao da ode za umetnost i pravu vrednost puknem od smeha.

                    Inace da cestitam Dzeni, drzacu je jos dugo na avataru

                    Last edited by ExEric; 25-02-13, 13:24.
                    sigpic

                    Comment


                    • It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • Ko nije video uzivo :



                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by KingEric7 View Post

                          Inace da cestitam Dzeni, drzacu je jos dugo vreme na avataru
                          Ma batali Dženi, ide nam meč sa Realom
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Ma batali Dženi, ide nam meč sa Realom
                            Jbs Real ;)
                            sigpic

                            Comment


                            • Kako je Mamba, mrzitelj Junajteda jedva dočekao.

                              Eh, uvek se pređem, pa mislim kako muškarci mogu ponekad da razmišljaju malo dalje od svog... ega

                              Ukoliko vam je promakla neka toaleta ili leptir mašna http://www.imdb.com/oscars/galleries...ref_=hm_rto_t1
                              Last edited by miloolja; 25-02-13, 14:18.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Kako je Mamba, mrzitelj Junajteda jedva dočekao.
                                Mamba hejter Junajteda...

                                Nismo vise prijatelji
                                Last edited by ExEric; 25-02-13, 14:28.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X