Announcement

Collapse
No announcement yet.

Academy Awards - Oscars

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dzesika Cestejn mi je uvek bila ruznjikava
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Hvala bogu pa to nema veze što pričaš, a pogotovu da moraju. E ne moraju!
      I nije tačno da svima dobro stoji duga kosa, naravno ni kratku ne može svako da nosi.
      Olja upravo 4 strucnjaka na E! pricaju ovo sto sam ja napisao, ne vjerujem da citaju forum. Za Sarliz su rekli parafraziram njoj kratka kosa izuzetno stoji zbog perfektnog lica, dok En ima lijepu kreaciju, Pradinu haljinu zahvaljujuci kojoj joj grudi dolaze do izraza i spustaju oci sa kose. Opet parafraziram.
      sigpic

      Comment


      • Eh, kada bi mi slušale samo vas (muškarce) šta želite i razne stručnjake... ne bi daleko dogurale.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Strucnjake ne moras, mene bi trebala, preporucljivo je posto znam o cemu pricam.
          Dzenifer malo stegnuta, volio bih da vidim da je nesto opustenija i da je podigla kosu, ljepse bi joj bilo i otvorilo lice.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by KingEric7 View Post


            Vlajko moraces da predjes u modne kriticare, zajebi sport i umetnost.
            Ja sam se sprdao ali vidim da je stvar otisla dodjavola...

            Znaci zajebi da gledas vise filmove/serije fudbal/tenis, od sada od tebe ocekujem opsirne izvestaje sa raznoraznih zurki, dogadjaja, eventova, festivala i detaljnom analizom haljinama, frizurama, sminkom, gacicama, carapama glumica na tim desavanjima
            sigpic

            Comment


            • Definitivno ce se najneizvesnija bitka voditi za najbolju glumicu...Jessica Chastain-Jennifer Lawrence-Naomi Watts-Emmanuelle Riva. Tu jedino ona mala devetogodisnja devojcica nema sanse
              sigpic

              Comment


              • Niko da prepozna talenat u meni, nema nase verzija E! sto je steta jer bi se sigurno nasao posao za mene, a kapiram da bih odlicno analizirao sve to, pogotovo gacice.

                Ma nece, razvalice ih nasa omiljena Dzena
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Niko da prepozna talenat u meni, nema nase verzija E! sto je steta jer bi se sigurno nasao posao za mene, a kapiram da bih odlicno analizirao sve to, pogotovo gacice.

                  Ma nece, razvalice ih nasa omiljena Dzena
                  Mogao bi u Fashion Police sa onom babom.
                  Mada si ti skroman, mozda bi se zadovoljio i da vodis da Emerikom na OBN-u.

                  Kad pocinje prava stvar ?
                  sigpic

                  Comment


                  • Baba je doajen, realno ne bih mogao sa njom jos uvijek.

                    U pola 3h
                    sigpic

                    Comment


                    • evo ga Tejtum Moze kao obezbedjenje da sljaka
                      sigpic

                      Comment


                      • Baba, Ruska Jakic i Vladan - sveto trojstvo kritickog glamura
                        sigpic

                        Comment


                        • Sandrica kida!
                          sigpic

                          Comment


                          • Nista bez Sandre Bulok

                            Najjaca je bila kad je dobila zlatnu malinu za najgoru ulogu i nedelju dana posle dobila oskara za istu hahahahhaha
                            sigpic

                            Comment


                            • Mogla je bez torbice.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Heartbreak View Post
                                Nista bez Sandre Bulok

                                Najjaca je bila kad je dobila zlatnu malinu za najgoru ulogu i nedelju dana posle dobila oskara za istu hahahahhaha
                                Oskara je dobila za Blind Side a malinu za All about Steve. Kako je mogla da dobije i Oskara i malinu za istu ulogu...?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X