Announcement

Collapse
No announcement yet.

Academy Awards - Oscars

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kejdz...kakav je to bogotac Njemu je u 90% filmova faca od pocetka do kraja ista..ko blesav A opet mi je jedan od milijih.Car!

    Ali je zasluzio Oskara za LLV...sto jes jes
    Last edited by powerslave; 23-02-13, 13:50.

    Comment


    • Usrao se u karijeru maksimalno, imao je mnogo veci potencijal
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Usrao se u karijeru maksimalno, imao je mnogo veci potencijal
        Na kraju je njegova karijera bila odlicna kakvih sve primera imas. Nije postao neki veliki glumac, ali je postao zvezda i zaradio lepe novce, to say the least.
        sigpic

        Comment


        • Pa zbog tih novaca se i usrao u karijeru Nece da se odrekne nekakvih zamkova i cuda sto ima nego ce da nasnima 100 i kusur filmova da bi platio te dugove Gospodin
          Za mene,njegova karijera nije uopste losa.Jos nisam cuo da ga neko ne voli,faca je,ima dobrih filmova iza sebe,obogatio se samo tako...gdje ces bolje

          Comment


          • Meni licno je on kranje nebitan lik. Ne mogu reci da mi je bas skroz antipatican ali ga ne gotivim nikako.

            Skidam mu kapu za LLV doduse.
            sigpic

            Comment


            • Meni je on kralj bas, ali je snimio svakakve gluposti radi para.
              sigpic

              Comment





              • Kakav je,ljubi ga majka

                Comment


                • Pogledao "The Master" . Sto se tice Oscara ne ocekujem da bi Amy Adams mogla dobiti, nekako sam stekao utisak da je veoma malo glumila, bez obzira sto je sporedna uloga. Phoenix je odlican, obozavam njegovu glumu i ne bi me iznenadilo da mi bude ispred DDL veceras kad pogledam Lincolna. Iskreno mislim da nema sanse da DDL ne dobije nagradu zbog uloge koju ima.

                  Btw, glavni voditelj je Seth MacFarlane. Celi show bice muzicki dosta ispracen.
                  Last edited by Black Mamba 24; 24-02-13, 08:04.
                  sigpic

                  Comment


                  • Odgledao Lincolna i nista mi nije promijenio, ni najbolji film ni najboljeg glumca, medjutim odgledao i Life of Pi i to sve mijenja, bar za najbolji film i reditelja. Izvanredno, stvarno tako nesto nisam ocekivao.
                    sigpic

                    Comment


                    • Kada bi akademija ocenjivala iskljucivo kvalitet, sve bi se svelo na dva imena "Amour" Mihalea Hanekea i "Life of Pi" Anga Lija
                      Naravno tesko je ocekivati da film koji je nominovan za najbolji strani film trijumfuje i u glavnoj konkurenciji, jer kad to nije uspeo Beninijevo remek delo "La Vita e Bella", tesko da ce iko moci No ovoj dvojici dajem vece sanse da uzmu nagradu za najboljeg reditelja, sobzirom da je akademija izostavila Afleka, Ketrin, Hupera i Tarantina tako da je jedini pravi konkurent Stiven Spilberg.


                      Upravo se spremam da pogledam "Jadnike", kod kojih je En Hatavej vec vidjena sa oskarom, a veceras cu odlgedati i "Beasts of the Southern Wild" koji mi je delovao zanimljivo ali me je Ljuba sa njegovim komentarom o filmu malo deprimirao
                      sigpic

                      Comment


                      • Meni je "Beast of the Southern Wild" bas slab. Ideja je dobra, ali morao bi da traje jos bar sat vremena. Zaista mi nije jasno zasto je nominovan za oskara.

                        U koliko sati se ocekuje dodela onih 6 najbitnijih oskara (4 za glumu, 1 za film i 1 za reziju ) ?

                        Comment


                        • Sporedne uloge odma idu ako se ne varam, a glavne i najbolji film na kraju.

                          Na E! uzivo sa crvenog tepiha pocinje u 23:30 i traje do pola 3h, zar ne pocinje zvanicni dio u 1h

                          Svi za Life of Pi
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Na E! uzivo sa crvenog tepiha pocinje u 23:30 i traje do pola 3h, zar ne pocinje zvanicni dio u 1h:ne_znam
                            Nisam bas u teku sa ovim, danas ili?

                            Comment


                            • Originally posted by DeMoN17 View Post
                              Nisam bas u teku sa ovim, danas ili?
                              Da veceras.
                              sigpic

                              Comment


                              • Na rts-u pise da pocinje u pola 3. Nema teorije da cu da gledam do kraja

                                A crveni tepih gledaju samo zene i Vladan

                                Comment

                                Working...
                                X