Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predtema EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by danijelkr View Post
    @Sir Giggsy upravu si zaboravio sam to napisati, ali jos uvijek ima sanse da se oporavi.
    Moguce, procitao sam samo naslov negde u "prolazu".

    Comment


    • http://www1.skysports.com/football/n...g-England-snub

      Rio,Richards i Crouch vjerovatno nece biti pozvani dok Walker otpada zbog povrede.Poziv bi trebao dobiti Carroll.
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • A ko ce mu igrati desnog beka?! Jedino tu jos ima Johnson-a, i mozda Jones. Richards bi morao da bude na toj listi bez obzira isao Walker ili ne.

        Comment


        • Siri spisak Holandjana

          Golmani Tim Krul (Newcastle United FC), Maarten Stekelenburg (AS Roma), Michel Vorm (Swansea City AFC).

          Odbrana: Vurnon Anita (AFC Ajax), Khalid Boulahrouz (VfB Stuttgart), Wilfred Bouma (PSV Eindhoven), John Heitinga (Everton FC), Joris Mathijsen (Málaga CF), Ron Vlaar (Feyenoord), Gregory van der Wiel (AFC Ajax), Jetro Willems (PSV Eindhoven).

          Vezni red: Mark van Bommel (AC Milan), Nigel de Jong (Manchester City FC), Siem de Jong (AFC Ajax), Adam Maher (AZ Alkmaar), Stijn Schaars (Sporting Clube de Portugal), Wesley Sneijder (FC Internazionale Milano), Kevin Strootman (PSV Eindhoven), Rafael van der Vaart (Tottenham Hotspur FC)

          Napad: Ibrahim Afellay (FC Barcelona), Klaas-Jan Huntelaar (FC Schalke 04), Luuk de Jong (FC Twente), Dirk Kuyt (Liverpool FC), Jeremain Lens (PSV Eindhoven), Luciano Narsingh (sc Heerenveen), Robin van Persie (Arsenal FC), Arjen Robben (FC Bayern München).

          Comment


          • Eto kazu da ce Rudi(golman Norica) morati da otkaze vjencanje ako misli na Euro

            Comment


            • Moram dupli posto mi je nesto forum pobudalio pa ne mogu da nadjem edit

              GOALKEEPERS: Hart, Green, Ruddy
              DEFENDERS: Baines, Cahill, Cole, Johnson, Lescott, Terry, Jones
              MIDFIELDERS: Barry, Downing, Gerrard, Lampard, Oxlade-Chamberlain, Milner, Parker, Walcott, Young.
              STRIKERS: Carroll, Defoe, Rooney, Welbeck
              STAND-BY LIST: Jack Butland, Phil Jagielka, Jordan Henderson, Adam Johnson, Daniel Sturridge.

              Comment


              • Nema Ferdinanda covjek imao strasnu sezonu, objasnio opet kako se igra odbrana i nije ga pozvao
                sigpic

                Comment


                • E jbg,izgleda je on trebao Teriju da se izvini da bi zaigrao...j*bao ih Teri...
                  Nije mi jasno cime je ono govno od Dauninga zasluzilo poziv!?Isto tako svemocni Henderson se nasao na stand-by spisku,ali zato nema Kerika...Gdje je Ricards u odbrani??
                  Napad nema sta ni da komentarisem,dok Runiju ne prodje suspeznija imaju 100% najgori napad na prvenstvu...Jedino dobro sto je uradio je pozivanje Ox-a u ekipu,a morao je zvati i Ricarardsa i Lenona..

                  Comment


                  • Originally posted by Powerslave View Post
                    Moram dupli posto mi je nesto forum pobudalio pa ne mogu da nadjem edit

                    GOALKEEPERS: Hart, Green, Ruddy
                    DEFENDERS: Baines, Cahill, Cole, Johnson, Lescott, Terry, Jones
                    MIDFIELDERS: Barry, Downing, Gerrard, Lampard, Oxlade-Chamberlain, Milner, Parker, Walcott, Young.
                    STRIKERS: Carroll, Defoe, Rooney, Welbeck
                    STAND-BY LIST: Jack Butland, Phil Jagielka, Jordan Henderson, Adam Johnson, Daniel Sturridge.
                    Od ovih "stand-by" volio bih da Sturridge dobije sansu. Zasluzio je mozda i najvise od ove grupe.

                    A vec sam rekao, dok Rooney ne bude u prvih 11, neka Danny i Welbeck igraju skupa. Znaju se momci iz mladjih kategorija.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Ma strasan kiks, pa taj Rio je drzao odbranu Mancestera i sad je sigurno najbolji stoper kojeg imaju. Ricardsa je morao zvati, a Dauninga ne bih da komentarisem stvarno
                      sigpic

                      Comment


                      • Ma vec se vidi da nece grupu proci, ubice ih Ibra, da ne pricam o Francuzima.
                        sigpic

                        Comment


                        • U sustini nema ni potrebe za sjekiracijom kada smo svi svjesni da mozda nece proci ni grupu.I onako je ovo prvenstvo na kojem se za razliku od proslih od Engleza nista i ne ocekuje.

                          Comment


                          • Dobar Woy,cetiri igraca iz Liverpool-a i Henderson na cekanju

                            Ja sam mislio da ce biti gore tako da sam zadovoljan spiskom,greska je sto nema Richards-a,a sto se tice Ferdinand-a jbg morao je birati izmedju njega i Terry-a.Da su se gledale ljudske kvalitete Terry ne bi bio tu,ali meni je Rio slabiji trenutno i od Terry-a i od Lescott-a i od Cahill-a.Mozda su tu jos mogli dobiti priliku Carrick i Sturridge ali tesko da su njih dvojica igraci koji bi donijeli nesto posebno reprezentaciji.Downing nije zasluzio da se nadje na spisku.

                            Tim koji bi ja izveo:Hart,Johnson,Terry,Lescott,Cole,Parker,Gerra rd,Young,Walcott,Lampard (Carroll) i Rooney a dok njega nema Welbeck.
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Nemaju desnog beka osim Johnson-a, Richards je morao biti pozvan. Napad je tragikomican..

                              EDIT: E vidi, Stewart veliki pozvan.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Jooj kako je Henderson uspeo da se nadje na stand by listi... Ovo vec sada lici na katastrofu, mada ja sam rekao da oni bez Wilshere-a mogu samo da zamisljaju visok plasman.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X