Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predtema EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Siri spisak Ceha za EURO 2012

    Golmani: Petr Čech (Chelsea FC), Jan Laštůvka (FC Dnipro Dnipropetrovsk), Jaroslav Drobný (Hamburger SV), Tomáš Grigar (FK Teplice).

    Odbrana: Roman Hubník (Hertha BSC Berlin), Michal Kadlec (Bayer 04 Leverkusen), Tomáš Sivok (Beşiktaş JK), Daniel Pudil (AC Cesena), David Limberský (FC Viktoria Plzeň), František Rajtoral (FC Viktoria Plzeň), Theo Gebre Selassie (FC Slovan Liberec), Marek Suchý (FC Spartak Moskva).

    Vezni red: Tomáš Rosický (Arsenal FC), Petr Jiráček (VfL Wolfsburg), Daniel Kolář (FC Viktoria Plzeň), Václav Pilař (FC Viktoria Plzeň), Jan Rezek (Anorthosis Famagusta FC), Jaroslav Plašil (FC Girondins de Bordeaux), Milan Petržela (FC Viktoria Plzeň), Tomáš Hübschman (FC Shakhtar Donetsk).

    Napad: Milan Baroš (Galatasaray AŞ), Tomáš Pekhart (1. FC Nürnberg), David Lafata (FK Jablonec), Tomáš Necid (PFC CSKA Moskva).

    Comment


    • #77
      S obzirom da je Neville u trenerskom timu Engleza, vec su pocele neke spekulacije oko sastava... Evo jednog za koje je tada Neville smatrao da treba da se nadju u ekipi, inace ovaj sastav je sastavio posle mece izmedju Liverpula i Totenhema sestog ferbruara dok je jos bio strucni konsultant na Sky Sports-u.

      186198hp2.jpg

      Comment


      • #78
        Iz tog sastava Smalling i Wilshere sigurno ne idu na EP Sad je pitanje koga ce pozvati u odbrani, da li ce ici Terry i Rio Ferdinand?!
        Od svih repki najvise me zanima taj spisak Engleza... I bas bi mi bilo iznenadjenje da recimo Alex Oxlade igra iako doduse Englezi ocajni na tim krilnim pozicijama... jeste da imaju Staridza, Janga, Volkota i eto Oxlejda al je pitanje ide li on jer je bas mlad! A ako pozove Downinga ja onda ne znam stvarno....

        Sto se tice EP, navijam za Nemce naravno a posle njih Engleska jer mi je to stvarno najjaca liga i najbolji fudbal plus jos navijam za GGMU
        Pozz

        Comment


        • #79
          Dobrodosao na forum, nadam se da ces uzivati i ucestvovati u diskusijama.

          Svi navijaju za Nemce...
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • #80
            Originally posted by D-Wade View Post
            Dobrodosao na forum, nadam se da ces uzivati i ucestvovati u diskusijama.

            Svi navijaju za Nemce...
            Evo ja navijam za Italiju pre svih,pa tek onda za Nemce.
            Ako niko od ove dve rep ne uzme,voleo bih da to budu Englezi samo zbog Gerrarda i Lamparda,jer su zasluzili,ali nikad mi se nije svidjala njihova igra i engleski fudbal.
            Kad bi uzeli titulu koliko bi tek tada PL bila ispred ostalih .
            sigpic

            Comment


            • #81
              Idemooooooooooooo

              Comment


              • #82
                Nisu to Nemci, to su vanzemaljci(citaj legija stranaca).

                Kada igraju najlepsi fudbal na reprezentativnom nivou, naravno da ce imati puno poklonika.

                Cekamo jos nepuna dva dana, pa da cujemo cuveni Hodzsonov siri spisak.

                Comment


                • #83
                  Originally posted by D-Wade View Post
                  Dobrodosao na forum, nadam se da ces uzivati i ucestvovati u diskusijama.

                  Svi navijaju za Nemce...
                  Hvala na dobrodoslici! ;) Nisam ni znao da ima forum... danas slucajno cuo onog komentatora dok sam gledao tenis
                  Znate li vi sta je sa Wilshere-om? Znam da nece na EP ali kad ce poceti igrati za Arsenal... zaista citave sezone zalim jer je on bio jedan od najvecih talenata na svetu valjda ga povreda nece poremetiti!
                  A koliko ce tek momaka da eksplodira nakon EP, ima da cene skacu zato u kupovinu ako je ikako moguce pre... mada ce neko i lose da odigra , hehe

                  Comment


                  • #84
                    Rio je i dalje najbolji stoper kojeg imaju, imao je strasnu sezonu.
                    Wada ja ne navijam za Njemce isto mada su mi drugi izbor
                    Dobrodosao Chicar
                    sigpic

                    Comment


                    • #85
                      Svedjani objavili konacni spisak igraca za EURO 2012

                      Golmani Andreas Isaksson (PSV Eindhoven), Johan Wiland (FC København), Pär Hansson (Helsingborgs IF).

                      Odbrana: Mikael Antonsson (Bologna FC), Andreas Granqvist (Genoa CFC), Olof Mellberg (Olympiacos FC), Jonas Olsson (West Bromwich Albion FC), Martin Olsson (Blackburn Rovers FC), Behrang Safari (RSC Anderlecht), Mikael Lustig (Celtic FC).

                      Vezni red: Emir Bajrami (FC Twente), Rasmus Elm (AZ Alkmaar), Samuel Holmén (İstanbul BB SK), Kim Källström (Olympique Lyonnais), Sebastian Larsson (Sunderland AFC), Anders Svensson (IF Elfsborg), Pontus Wernbloom (PFC CSKA Moskva), Christian Wilhelmsson (Al-Hilal FC).

                      Napad: Johan Elmander (Galatasaray AŞ), Tobias Hysén (IFK Göteborg), Zlatan Ibrahimović (AC Milan), Markus Rosenberg (SV Werder Bremen), Ola Toivonen (PSV Eindhoven).

                      Comment


                      • #86
                        Lijep sastav, tvrd orah ce bit'
                        sigpic

                        Comment


                        • #87
                          Ne znam jel iko ovo napisao na forumu, ali Francuska je najvjerovatnije ostala bez jos jednog reprezentativca, a to je Loïc Rémy (Olympique de Marseille).

                          Comment


                          • #88
                            Drago mi je sto je Di Natale pozvan na siri spisak.

                            Comment


                            • #89
                              Prosto neverovatno da nema mladog Guidetti-ja na spisku!

                              Comment


                              • #90
                                Originally posted by Dusan View Post
                                Drago mi je sto je Di Natale pozvan na siri spisak.
                                Ma kakav Di Natale , gledaj brata zvijezde Italije

                                Spoiler

                                Comment

                                Working...
                                X