Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predtema EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Rossonero View Post
    Sad si me razocarao
    brate gdje je problem ako covjek ne vidi Italijane dalje od grupe? to nije nerealno, a svako ima pravo na svoje misljenje.

    Comment


    • Originally posted by chicharito14 View Post
      brate gdje je problem ako covjek ne vidi Italijane dalje od grupe? to nije nerealno, a svako ima pravo na svoje misljenje.
      Sve ok brate , normala da svako ima svoje misljenje , ali meni je Miko ipak nesto posebno na ovom forumu , ne mogu to da ti objasnim rijecima ;)

      Comment


      • Ne vidim ja sta ti ne mozes objasniti recima buraz , ako ti se ne svidjaju moje izjave , jednostavno zaobidji i nemoj prokomentaristi , toliki problem ?
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Originally posted by Miko View Post
          Ne vidim ja sta ti ne mozes objasniti recima buraz , ako ti se ne svidjaju moje izjave , jednostavno zaobidji i nemoj prokomentaristi , toliki problem ?
          Covjece ja tebe obozavam

          Comment


          • Drzite se teme, ne spamujte

            Comment


            • Miko posalji ga u crnu rupu
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Šteta za M'Vilu ali zato evo prilike da se pozove Lass, mada čisto sumnjam jer od kad je Blanc došao Lassane jesdnostavno nema u repki

                Comment


                • Blanc o povredi M'Vila-e...

                  "We think that he will be available for the first match of the Euros,"
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Da se opredelim i ja za navijanje...

                    1. Holandija
                    2. Italija
                    3. Francuska

                    Što se tiče TOP ekipa, a ovako može da prođe i Rusija, a i kao svi se nadam nekom iznenadjenju...
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Evo jedna radosna vijest za nas navijace Liverpool-a,dobili smo jos jednog clana Engleske reprezentacije na prvenstvu

                      http://www.thefa.com/England/News/20...withdrawn.aspx

                      Kelly ide umjesto Cahill-a koji je ipak dozivio nesto ozbiljniju povredu.
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Znaci, propast reprezentacije Engleske je neizbezna.
                        Last edited by D-Wade; 03-06-12, 15:27.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • e ne vjerujem. pa sto se ne zovu Liverpool a ne Engleska, frajer 100 igraca pozvao iz Liverpoola a vidili smo im kvalitet ove godine.

                          Comment


                          • Kud ne postavise ranije Roy-a za trenera,velika steta

                            Vidjet cemo hoce li moci Spearing-a ugurat,jos je samo on ostao
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Pravi covek na pravom mestu
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Koji pucanj u nogu,covek pozvao najvise igraca iz kluba koji je zavrsio 8 na tabeli,taman ce da prenesu luzerski mentalitet samo sto nece biti Suareza da ih cupa.

                                Comment

                                Working...
                                X