Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predtema EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jednostavno mi Roj ne uliva povjerenje...jos kad pogledam spisak igraca Ma grupu nece proci...

    Comment


    • Italijani bi mogli do nekog iznenadjenja, a Baloteli da bude prvi covjek EURA

      Comment


      • Originally posted by chicharito14 View Post
        Italijani bi mogli do nekog iznenadjenja, a Baloteli da bude prvi covjek EURA
        Stoji za Italiju ali ne moze Baloteli da bude prvi covek EP pored mocnog Toresa ;)
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • Italijani su uvek favoriti a Baloteli dobija crveni sigurno,pitanje je samo vremena.Kao iznenadjenje sto se tice Italijana ocekujem Giovinca i Cassana.

          Comment


          • Obecao je da nece dobiti crveni, ako opet udje u konflikt on za mene vise ne postoji

            Comment


            • Da,obecao je i da ce ubiti svakog ko ga gadja bananom a s obzirom da se igra u Ukrajini i Poljskoj ne bi me cudilo da se baci par tona banana na teren kad on izadje

              Comment


              • Balotelija ima da ustroje oni Ukrajinci ako prezivi EP bice dobro e.e
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Kakva Italija ,pa njima Baloteli u 1.timu i da prodju Ako budu 3. bice premija
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Mvila se povrijedio na mecu sa Srbijom. Place lik, pa ne mogu da vjerujem da ce propustiti EURO

                    Comment


                    • Originally posted by Layzick View Post
                      Da,obecao je i da ce ubiti svakog ko ga gadja bananom a s obzirom da se igra u Ukrajini i Poljskoj ne bi me cudilo da se baci par tona banana na teren kad on izadje
                      Rekao je Prandeli da ce Italija napustiti mec ako neko bude vrijedjao Balotelija

                      Comment


                      • Originally posted by Miko View Post
                        Kakva Italija ,pa njima Baloteli u 1.timu i da prodju Ako budu 3. bice premija
                        Kad ovako nesto kaze veliki znalac kao sto si ti , zasto Miko da mi gledamo EP hajde nam ti odmah reci ko osvaja , prosvjetli nas sve.

                        TI SI NAJVECI MIKO!!!
                        Last edited by Rossonero; 31-05-12, 20:13.

                        Comment


                        • Originally posted by Rossonero View Post
                          Kad ovako nesto kaze veliki znalac kao sto si slazem se.
                          Napomeni me da popricamo na ovu temu posle EURA i da ne bude kako sam imao srece.

                          M'Vila
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Originally posted by Miko View Post
                            Napomeni me da popricamo na ovu temu posle EURA i da ne bude kako sam imao srece.

                            M'Vila
                            Pa evo kad te molim pred svima reci mi ko osvaja EP da uzmem dobre pare , molim teeeeeeeeeee...

                            Ti si covjek bez greske u zivotu.

                            Comment


                            • Originally posted by Rossonero View Post
                              Pa evo kad te molim pred svima reci mi ko osvaja EP da uzmem dobre pare , molim teeeeeeeeeee...

                              Ti si covjek bez greske u zivotu.
                              Ne znam ko osvaja EURO , nisam vidovit, imas moju prognozu i u svakom slucaju Talijani nece videti QF-a.
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Originally posted by Miko View Post
                                Ne znam ko osvaja EURO , nisam vidovit, imas moju prognozu i u svakom slucaju Talijani nece videti QF-a.
                                Sad si me razocarao

                                Comment

                                Working...
                                X