Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predtema EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako volim ovog covjeka to je nenormalno , bravo Adile legendo
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Pa ne Nash, mislim ako je ova formacija u pitanju... A najbolje bi bila ta solucija koju si pomenuo, i dva zadnja M'Vila i Cabaye.

      2 gola za dva minuta... Cim je usao Riberi druga prica...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by Freshman91 View Post
        Pa ne Nash, mislim ako je ova formacija u pitanju... A najbolje bi bila ta solucija koju si pomenuo, i dva zadnja M'Vila i Cabaye.

        2 gola za dva minuta... Cim je usao Riberi druga prica...
        Ma ne gledam ih sad, pricam onako sta je daleko najbolje.

        Budala nije zvao Sisoka, on i Mvila iza ove trojke, sve bi pohapsili.
        sigpic

        Comment


        • A vidis da je Blan prso s mozgom... Nadam se da Gurkuf nece otici na EP, prelos je...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Francuzi večers imali dosta problema u odbrani, slično kao i Njemci juče. Benzema u prvom poluvremenu malo pokazao jer sa Gourcufom kao playom malo se šta može uraditi, ali u nastavku mašina Rbery i Valbuena napraviše preokret

            Realno tim koji može proći grupu, a u 1/8 finala najvjerovatnije bi ih čekali Španci ili Italijani.... sve u svemu biće zanimljivo
            Madanda
            Evra-Mexes-Adil-Mbiwa
            MVila-Cabaye
            Ribery-Martin-Nasri
            Benzema

            Comment


            • I ja bih volio da vidim Mbiwu na desnom beku bar u jednoj utakmici , ali mislim da ce tu Debuchy biti , super i on igra ... Takodjer bih volio da vidim Clichya lijevo , ali naravno tu ce Evra igrati .

              Eh sad , trebala su trojica da otpadnu , ali posto je Remy zadobio povredu bit ce jos dvojica , po meni Gourcuff sigurno , a ko ce biti taj drugi pojma nemam stvarno .. mozda Martin , mada on po meni zasluzuje da se nadje na spisku .. Sto se tice Ben Arfe nadam se da ce pruzati sjajne partije kao sto je to radio u Newcastleu
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Alou Diarra i Gurkuf, i eto ti ekipe... Nerealno je Dale ocekivati da Martin ne bude u ekipi, decko moze da se bori i za prvu postavu...

                A edohze, pomesao si matori, nema na EURO-u 1/8 finala...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Sa spiska otpadaju Matuidi i Gourcuff, ovaj prvi je povrijeđen bio skoro čitavu sezone a za ovog drugog ne vrijedi trošiti riječi.

                  Comment


                  • Originally posted by Freshman91 View Post
                    Alou Diarra i Gurkuf, i eto ti ekipe... Nerealno je Dale ocekivati da Martin ne bude u ekipi, decko moze da se bori i za prvu postavu...

                    A edohze, pomesao si matori, nema na EURO-u 1/8 finala...
                    Vise nego nerealno , ja sam rekao da je po meni zasluzio , ali sam cuo neke price da je njegov odlazak na EURO upitan isto kao i Gourcuffov , jbg ..

                    Alou Diarra je bio jedan od kljucnih igraca u kvalifikacijama i mislim da ce ga to sacuvati u timu , iako je imao ocajnu drugu polusezonu , kao i skoro kompletan tim Marseillea .. Najprije ce to biti Matuidi , kao sto Edo rece , tek je nesto pred kraj poceo igrati , do tada ga povrede ubile , jbg ..
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Originally posted by Freshman91 View Post

                      A edohze, pomesao si matori, nema na EURO-u 1/8 finala...
                      Znam da nema 1/8 nego ide 1/4 finale, jbg dešava se

                      Comment


                      • Pa jbg Dale, gledao sam izmedju Matuidija i Diare, ali u pravu si ovaj drugi je odlicno igrao kvalifikacije, ali je sada cini mi se u nikakvoj formi...

                        A mozda obojica otpadnu, a Blan resi da zadrzi Gurkufa...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Haha

                          Do sada me je odusevljavao s izborom igraca , ali to bi mu kriminalan potez
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Na koga pare staviti?!
                            Na Njemacku, a ?
                            sigpic

                            Comment


                            • Ja cu jedan na Italiju,verovatno je odlicna kvota,a za mene su jedni od glavnih favorita.
                              sigpic

                              Comment


                              • Kvota na Italiju je 13
                                Tesko oni mogu do titule, al' dobro, vidjet cemo
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X