Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predtema EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Не мислим тако, али осећам да ће баш Шпанци бити изненађење турнира и да ће као такви испасти већ у групи. Да разјасним то је неко моје осећање, мада сваки разуман човек не може да се сложи са тим, реално Шпанци су фаворити број 1, поред Немаца и Холанђана који су на овом такмичењу јачи за Робина Ван Персија, пошто се сећамо да је на СП наступао после теже повреде, тачније није се видео. Биће занимљиво, мада опет понављам навијам за Италијане и очекујем добре партије Балотелија јер једноставно ово му дође као тест каријере, толико се прича о њему а он никако да докаже своју класу у коју га многи сврставају.

    Едит: не Немце, Италијане
    Last edited by Brajkula; 25-05-12, 22:33.

    Comment


    • I ja mislim da bi Baloteli mogao da se pokaze u pravom svijetlu
      Mogu li Portugal i CR7 preko Holandije i Njemacke?

      Comment


      • Originally posted by chicharito14 View Post
        I ja mislim da bi Baloteli mogao da se pokaze u pravom svijetlu
        Mogu li Portugal i CR7 preko Holandije i Njemacke?
        Немају Португалци осим КР-а ништа, фали класичан нападач, одбране нити смрди, нити мирише, као ни везни ред....нисам баш сигуран у њихову снагу, компактније екипе су и Немци и Холанђани. Једино ако се КР повампири, али не може ни он роб сам.

        Comment


        • Neprolazak Spanaca u dalju fazu je ravan nemogucem.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Originally posted by chicharito14 View Post
            Pa ako se nadas iznenadjenju Iraca onda valjda ne mislis da je iznenadjenje ako otkinu koji bod Hrvatima i Italijanima vec da prodju grupu, a kazes da ITA ne moze vezati losa dva losa velika takmicenja. Hoces reci da Spanci ispadaju?
            Jednostavno, Irci su u grupi u kojoj je gotovo nemoguce napraviti iznenadjenje.
            Nisam rekao da ocekujem nego da se nadam.Nadam se i da cu dobiti na loto,ali ne ocekujem to Salu na stranu,nije ni Spanija svemocna.Dovoljno je da ih napusti malo sreca i ode mast u propast ;)

            Comment


            • Danasnje prijateljske ce dosta toga pokazati Englezi kod Norvezana, Spanija i Srbija Miha debituje , Irci sa Bosancima, dosta zanimljivih tekmi

              Comment


              • Sad je i definitivno , Francuzi ostali i bez Remya ..

                Sagna , Kaboul , Remy , iskreno se nadam da je to to , da vise nece biti povreda ..
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Del Bosque objavio ko ide na Euro,nema Soldada

                  Golmani: Casillas, Valdes, Reina,
                  Odbrambeni red: Arbeloa, Juanfran, Ramos, Piqué, Albiol, Javi Martinez, Jordi Alba,
                  Vezni red: Busquets, Xabi Alonso, Xavi, Iniesta, Cazorla, Mata, Silva, Fabregas, Navas,
                  Napad: Pedro, Llorente, Torres, Negredo
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Kakav vezni imaju Spanci, to je bolest.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • JC, ne znam sto to treba da te cudi, jest on dobar golgeter, ali ja ga nisam puno voleo, Gomez style... Tores iako u ovom stanju je kvalitetniji igrac od njega, kao i Llorente, a moras uvek imati i poluspiceve kao sto su Pedro i Negredo.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Ko Gomez nije,onakav panj se rijetko radja.

                        Ne znam,ja mislim da im je uz Llorente-a najbolji napadac trenutno.

                        Onaj jadnik Adrian se jucer razigrao mislio da ce mozda poziv dobiti
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Mogao je Adrian Lopez pre Pedra..Ali ajde, Soldado je igrao najbolje od svih spiceva u Spaniji, morao je covek pre Negreda. Negredo je truba najobicnija, treba mu hiljadu sansi da utrpa jedan gol.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Nije ko onaj panj, ali....

                            Spancima i ne treba nista sem Llorentea i Toresa... Ionako ce Del Bosque igrati 4-5-1, sa jednim napadacem, a to ce svakako biti Llorente. Negredo se nece puno naigrati, ako bude igrao uopste, a truba je kao sto kaze Wada. Ali, on je juce vise pokazao nego Soldado, koji je bio nevidljiv na terenu. Mozda je i to jedan od razloga zasto je Bosque odabrao Negreda.

                            Dobar je Adrian, ali ne verujem da moze pre Pedra na EP.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Cim li su Pedro i Negredo zasluzili pozive , pa ovo je strasno ..

                              Muniain i Soldado su trebali biti tu , ali eto Muniain je pravo mlad , pa je mogao neko drugi ..
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • @Freshko

                                Ma da, ali mislim da je trebao po zaslugama da zove i po sezoni koja je za nama. Pedro nije bio standardan u Barsi, a Negredo ne moze pre Soldada nikako, bez obzira sto nece igrati. Ajde, Pedro je krilo i moze da igra kao napadac, pa i nekako, ali mi je nejasno sta Negredo tu radi, no nebitno. Kako god pogledas, stavi panja u napad i naterace ga Xavi, Iniesta i Silva da utrpa gol..Dodaj jos Matu i Xabi-a..haha, bruka kakav vezni.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X