Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predtema EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by D-Wade View Post
    Nemaju desnog beka osim Johnson-a, Richards je morao biti pozvan. Napad je tragikomican..
    Fil ce uskociti ako bude trebalo bez problema, nije im odbrana toliko ni problem, imaju tu mnogo dobrih igraca ali ovo ostalo je uzas + trener bez trunke vizije. Cudi me da Holta nije zvao da upari njega i Kerola na duge lopte, ili i Krauca sa njima u formaciji 4-3-3.
    sigpic

    Comment


    • Ma da, ali mislim da je trebao da pozove Richards-a. Bez Rooney-a im je napad ocajan. Carroll i Welbeck, pa ne znam, mislim da ne mogu zajedno, a ne znam sta Defoe trazi na spisku. Ox bi mogao biti starter pre Walcott-a.

      Jedino ako Downing ne bude starter.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Strasno je sto nema Richardsa , bar po meni .

        Covjek je do 30 . kola gazio po desnoj strani , bas gazio , onda prokleta povreda , nakon nje Mancini ga izbacio iz prve i sad ga nema ni na ovom spisku , tuga ..
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Downing ako pogodi neku stativu neka bude zadovoljan. To je njegov ucinak. Ox, Walcott i Young moraju biti izbor za krila, Downing - za ne daj Boze.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Originally posted by tata Mumi View Post
            Downing ako pogodi neku stativu neka bude zadovoljan. To je njegov ucinak. Ox, Walcott i Young moraju biti izbor za krila, Downing - za ne daj Boze.
            Kad se neko iz sredine povrijedi pa kad zajedno zaigraju Downing i Henderson,jos im samo Spearing fali

            Drago mi je zbog AOC i Ruddy-a.
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Originally posted by D-Wade View Post
              Ma da, ali mislim da je trebao da pozove Richards-a. Bez Rooney-a im je napad ocajan. Carroll i Welbeck, pa ne znam, mislim da ne mogu zajedno, a ne znam sta Defoe trazi na spisku. Ox bi mogao biti starter pre Walcott-a.

              Jedino ako Downing ne bude starter.
              Ma Mika je morao da bude pozvan ali to se i nece toliko osetiti. Povredom Vilsira su oni zavrsili svoje i pre pocetka.

              Moguce da ce da se pere sad pred navijacima LFC-a i gura nase maksimalno. Mozda istera nekog pa ubaci Hendersona.

              Mada Stujart pruza dosta bolje partije za reprezentaciju nego za Liverpul ali svejedno ne zasluzuje poziv posle ovakve sezone.
              sigpic

              Comment


              • Francuzi imaju sjajan tim, Svedjani takodje, prosto ne vidim koje cudo moze da se desi, pa da Englezi prodju grupu, pogotovo ne sa ovakvim timom, i to be glavnog napadaca u prve dve tekme, koje Engleska igra sa pomenute dve ekipe prvo.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Richards se morao naci na spisku!

                  Realno, pored ovakvog veznog reda mogao je i Scholes-a da pozove.

                  Comment


                  • http://www1.skysports.com/football/n...er-Three-Lions

                    Zna se ko je kapiten.
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                      Francuzi imaju sjajan tim, Svedjani takodje, prosto ne vidim koje cudo moze da se desi, pa da Englezi prodju grupu, pogotovo ne sa ovakvim timom, i to be glavnog napadaca u prve dve tekme, koje Engleska igra sa pomenute dve ekipe prvo.
                      Samo da Francuska odigra kako treba i da bude prva, ostalo mi je manje bitno
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                        Jebo te on
                        Svaki drugi post na forum ti je o njemu udavi xD
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Originally posted by Joe Cole 10 View Post

                          Tim koji bi ja izveo:Hart,Johnson,Terry,Lescott,Cole,Parker,Gerra rd,Young,Walcott,Lampard (Carroll) i Rooney a dok njega nema Welbeck.

                          Tako slicno i zamisljam, u zavisnosti za koju formaciju se bude opredelio.Lampard ce svakako leteli ako budu igrali 4-4-2.Mada mozda se opredeli za Kejhila posto je on vec uigran sa Terijem i njemu bih dao prednost u odnosu na Leskota.Sto se tice napadaca, voleo bih Kerol zato sto je u boljoj formi od Velbeka i valjda ce tokom pripremnih utakmica da pokaze Hodzsonu da je bolje resenje od Velbeka.

                          Rekoh ja da ce Parker biti privremeno resenje u ulozi kapitena.

                          Comment


                          • Nema Ricardsa i Ria uzas! Meni samo nije jasno kako je pozvao Dauninga, ja bi mu sad odma dao otkaz, pa veceg levata stvarno nisam vidio. On i Defoa pozvao. Pa kad zna koliki je takticar i da pojma nema i da samo igra na duge lopte trebao je bar Krauca da pozove...
                            A Henderson na cekanju... pa ovo mi je provala godine sto neko rece treba im samo jos Spiring mada bi i Jonjo Selvi se dobro uklopio..

                            Comment


                            • Citam malo po netu sta pricaju obicni smrtnici,novinari i eksperti i uglavnom se niko ne slaze sa ovom avetinjom
                              Vala je morao zvati Ferdinanda jer je on,moje misljenje, i dalje najbolji stoper kojeg imaju.Ne znam stvarno cime ih je Teri zaduzio pa da mora ici na ovaj Euro...ako je ko trebao da sjedi kuci to su on i Dauning.No nije ni bitno...
                              Opet cu najvijati za njih ali ce mi biti drago kada ih neko raznese...

                              Comment


                              • Mogao je pozvati Ferdinand-a, Richards-a i Scholes-a barem za ove pripremne utakmice...

                                Comment

                                Working...
                                X