Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Par puta sto u Bajernovom slucaju znaci dva

    Toliso im je naskuplji igrac u istoriju kluba - 41.5M, Havi Martinez 40m.
    Eto Dzejmsa mogu dovest za godinu ipo za 42-43m cini mi se, al sumnjam da ce doc do toga.

    Mada oni su uvijek dovodili i dobre igrace za manje pare, ali sad ce morat da se uozbilje... Doveli su Daglasa Kostu, pa ga prodali... sledece godine ce morat da puknu opasne pare za dobra krila.

    Comment


    • Sances ih s bonusima moze kostati 80 miliona eura, ali ce svakako platiti 60 na kraju.
      sigpic

      Comment


      • Negde sam pročitao da se Van Gal spominje za novog trenera. Mislim da bi to odlično rešenje bilo, ne mogu da nađu boljeg trenera da izvrši smenu generacije, iskopa nekog talentovanog klinca i dovede kvalitetne mlade igrače.

        Comment


        • Samo je pitanje za kog ce Henes da se odluci ili Tuhel ili Nagelsman,a zele i jedan i drugi

          Comment


          • Pa Henes za jednog, RUmenige za drugog. Mada pricaju da polako otpada opcija Nagelsman... Vidjecemo.

            Henes bio sa Gvardiolom, pricali o zamjenama... rece Henes da je Pep vrlo zadovoljan ko ce da bude zamjena. Ocigledno da ce to bit Tuhel, Pep ga je preporucio jos kad je posao da uzmu Tuhela, ali su se odlucili za Ancelotija. Mislim da je cak 2015 kad su ga pitali oko dva najperspektivnija trenera na svijet odgovorio Tuhel i Konte.

            Jednostavno je problem u Tuhelu sto ima on trzavice sa upravom, mozda ih nece sad imat u Bajern, ali u BVB ih je bilo. Ja sam ga zelio u Barsu, ali sadasnja uprava nece nikad takvog trenera dovest koji ce da im se mozda brecne, oce poslusnog trenera koji im nece pisnut i to je to. Slicna je situacija i u Bajern, mada je njima zdravija uprava pa moguce i da nece bit problema.



            Inace pominje se pomalo i Luis Enrike, e to bi festa bila.

            Znaci, Tuhel, Van Gal i Lucho. Iz ove Henesove izjave ne moze se zakljuciti nista jer bi Pep sa bilo kojim od njih bio "zadovoljan".
            Mada Tuhel i dalje najblizi po meni.
            Last edited by Baka; 03-10-17, 21:31.

            Comment


            • Licno mislim da ce uzeti Tuhela,previse bi bilo da cekaju Nagelsman,jer koliko vidim on je do kraja godine resio da ostane u TSG-u
              Sta znam meni se ovaj mali svidja i bas bih voleo da ga vidim u velikom klubu jer ovo sto je uradio u Hofenhajmu i radi je cudo
              Sa druge strane i Tuhel je Bavarac od Minhena udaljen 60km,a mogu da zamislim koju motivaciju bi imao protiv Dortmunda,posle sukoba od letos

              Koga god izabrali od pomenutih uzece titula po meni

              Comment


              • Jup Hajnkes imenovan za novog trenera Bajerna do kraje sezone, u prevodu cekaju ipak Nagelsmana,mislim da je ovo dobar potez
                Last edited by 61563; 04-10-17, 22:47.

                Comment


                • Pravi sok. Jupa iz penzije vracaju.

                  Henes 1 Rumenige 0.

                  Sent from my LG-H818 using Tapatalk
                  Last edited by Baka; 04-10-17, 22:57.

                  Comment


                  • Bajern zavrsava Gorecku, preci ce na ljeto, znaci Vidal je bivsi
                    sigpic

                    Comment


                    • Comment


                      • Procitah na neki veci Bayernov fan account da oni cim to nisu demantovali zvanicno preko sajta da sigurno ima tu necega i da ce zavrsit u Bajern na ljeto. Bajern je vec bio demantova nedje za nekog igraca, mozda Lena.

                        Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                        Comment


                        • To je zavrseno, Gorecka je igrac Bajerna od juna

                          sigpic

                          Comment


                          • Meni su bili zanimljivi navodi da je Salke nudio cak 12m po sezoni Gorecki, ozbiljne su to pare.

                            Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                            Comment


                            • Pozdrav ljubitelji fudbala, da li mogu da vas zamolim da popunite jednu anketu o fudbalu, potrebna mi je za izradu master rada - http://bit.ly/2AIRcVI
                              Hvala najlepše!

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X