Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Official: Adio Carlo.


    Rummenigge: "The performance of our team since the start of the season did not meet the expectations"
    Rummenigge: "The game in Paris last night clearly showed that we had to draw consequences"
    Rummenigge: "Salihamidzic and I had an open and serious discussion with Carlo today and we informed him of our decision"
    Rummenigge: "I would like to thank Carlo for the cooperation and regret the development it has taken"
    Rummenigge: "Carlo is and will remain my friend, but we had to make a professional decision for the good of FC Bayern"
    Rummenigge: "I am now expecting the team to have a positive development and a top performance to reach our goals for this season"



    Last edited by Baka; 28-09-17, 15:02.

    Comment


    • Monteli nije svejedno

      Comment


      • Jedna od suludijih odluka, potpuno nejasna. Ne znam za to gubljenje svlacionice, ali Karlo je do sad nikad nije izgubio. I kad je odlazio iz klubova igraci su plakali za njim. Ali dati mu otkaz posle jedne sezone je stvarno van svake pameti. Pep je imao problema sa igracima, sa osobljem, dozivljavao kataklizme teske i dobio je te tri godine.

        Bilo bi sjajno kad bi otisao u Arsenal sledece sezone ali Milan je realnija prica i to vec za par nedelja vjerovatno.
        sigpic

        Comment


        • Van Gal je izgubio slvacionicu zesce pa je dobio vrijeme, Ancelotiju ga nisu dali
          sigpic

          Comment


          • Cinjenica je da sigurno ima problema s njima dvojicom, sto ne znaci da nema kompas i balans nad ostatkom tima.

            Ja ne znam, mozda jesam malo lud, ali Bayern uopce nije igrao lose jucer, samo sta kad je odron na golu i u obrani. Oni su stvarali prilike cijelo 1.pol, kasnije su isli na sve ili nista, jbg. Ma da rijetko tko moze i da zaustavi ovu PSGovu tranziciju, tu je takticki nadmudren Karlo od strane Emerija koji im je prepustio loptu i igru i svjesno se povukao i cekao svoje prilike iz tranzicije.

            Realno, Bayern boljega ne moze da dovede u ovom trenutku, a i sto se tice transfera su odradili uzasno ljeto pa je pitanje tu i na upravi da li su ispostvovali sve Karlove zelje.


            E jbg dok napisah on vec bivsi

            Comment


            • Cek, igraci Bajerna se zale sto je premalo trazeno od njih? A zalili su se na Gvardiolu sto je previse trazeno od njih? Ok than

              Juce su fenomanalan fudbal igrali.
              sigpic

              Comment


              • E ako je ono sinoc bio fenomenalan fudbal... onda sigurno da dosta drugih timova tipa MU, MCFC, CFC, Real Madrid igraju astronomski fudbal.

                Ma onda i nema loseg fudbala.


                Malo si precerao, nedje si napisao dobar i ajde tu se mozda i mogu slozit, mada to je vise do PSZa jer je vec odma na pocetak poveo i pustili Bajerna nek igra jer znaju da im ne mogu nista - Miler i Dzejms na krila nece nista uradit, Alaba je ocajan, jedino Kimih neki centarsut da ubode - i onda ih razbit na proste cinioce u kontrama.
                Nije problem do rezultata, vec sezonu i desetak kola Bajern je opasno pao - to rekose skoro svi zvanicnici iz Bajerna (i bivsi i sadasnji). Pa i juce kad ih pitase za Karla, Roben nece ni da komentarise, definitivno da su se smorili kod njega.

                Steta, nije meni mrzak lik, ali mislim da od ozbiljnih poslova u Evrope da je to to. Naravno, vazda ce imat posla kod brace Italijana i stvarno ce bit upgrade na Montelu - u to nema sumnje isto kao sto bi i u Arsenal bio jer je vrijeme da bilo ko zamijeni Vengera vise, ali posle toga sve mi se cini Kina, ako on oce naravno ili penzija.

                Comment


                • Preciznije je reci da je bilo nekih dobrih segmenata u igri Bajerna u jucerasnjoj utakmici. Meni je bilo kriminalno da mu stoperi idu onoliko naprijed, posebno igrac sa brojem 4, jbg zaboravih kako se zove da ne guglam sad.

                  Baka je fino napisao, nije toliko zbog rezultata koliko do toga da se Bajern opasno muci poslednjih mjeseci, veliki broj igraca je van forme. Levandovski ne zabija kako bi trebao.

                  Meni je Anceloti isto dobar lik ovako, strasno ga postujem ali nesto mu se raspalo u Bajernu.

                  Comment


                  • Sada sledi ono geacki klasicno:
                    Jesam vam reko!
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Henes kaze da su pet igraca bili protiv Karla.

                      Riberi, Roben, Miler, Boateng, Humels.

                      Comment


                      • Baš nejasan potez, pogotovo ako je istina da su za sledeću sezonu rezervisali trenera Hofenhajma. Znači sad treba ili da nađu nekog samo da vodi do kraja sezone ili da neko iz kluba preuzme do kraja sezone, a kako god da bude Karlo je bio bolja opcija.
                        sigpic

                        Comment


                        • Iako sam navijao protiv Karla da ne osvoji LS, mnogo je losa stvar kada su se starosedeoci+Humels umislili da su veci od samog trenera i sto se na ovaj nacin igracima uslisila zelja.Jelte, nije se mogao istrpeti trener do kraja sezone a imali su u klubu wannabe diktatore.Ko god da bude naslednik, bice mu tesko da zavede red u svlacionici, posto mozda sa izuzetkom Hajnkesa sve je do sada bilo na tacki pucanja.

                          Comment


                          • Bajern ima izuzetno zajeban period ispred sebe. Ostali su bez Lama i Alonsa, Roben i Riberi su u poznim godinama. Miler, Levandovski, Vidal, Boateng, Humels, svi ce oni za godinu-dve uci u tridesete i zamene ce morati da se traze. Fergi je u svojoj autobiografiji pisao da mu je jedna od najvecih greski i najtezih situacija to sto je dozvolio da mu ekipa ostari zajedno.

                            Jos kad se uzme u obzir da Bajern ne voli mnogo da trosi(ne znam da li su ikada platili igraca vise od 40 miliona), jasno se vidi da im pakao sledi.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Trenutnoj Bajernovoj transfer politici najvise bi kao menadzer odgovarao jedan covek
                              Spoiler


                              Comment


                              • Originally posted by bici View Post
                                Bajern ima izuzetno zajeban period ispred sebe. Ostali su bez Lama i Alonsa, Roben i Riberi su u poznim godinama. Miler, Levandovski, Vidal, Boateng, Humels, svi ce oni za godinu-dve uci u tridesete i zamene ce morati da se traze. Fergi je u svojoj autobiografiji pisao da mu je jedna od najvecih greski i najtezih situacija to sto je dozvolio da mu ekipa ostari zajedno.

                                Jos kad se uzme u obzir da Bajern ne voli mnogo da trosi(ne znam da li su ikada platili igraca vise od 40 miliona), jasno se vidi da im pakao sledi.
                                Mozda mogu da se povuku paralele sa Junajtedom, ali nece oni da sede skrstenih ruku.Svakog leta ubacuju 2-3 nova imena i dovode zamene za igrace, sve rade planski i misle dugorocno.Samo se postavlja pitanje koliko ce da budu dostojne te zamene.Gnabri se vraca dogodine sa pozajmice, mada trebace im jos jedno krilo.

                                Junajted je generalno i imao nekoliko pasivnih prelaznih rokova, pa se dovodilo odjednom 5-6 igraca.

                                Presli su oni par puta preko 40 miliona, prebacice oni tu sumu dok ako igrac bude WC, nece im biti problem da placaju bonuse.Sklapace slicne dilove kao prosle godine sa Sancezom.

                                Comment

                                Working...
                                X