Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja ne gledah ovoga Tolisa prije u Lion bez isjecke neke, ali za sad mrsavo je to.

    Nego, kazu da ce danas da imaju sastanak sa Ancelotijem, mozda mu i otkaz daju. A preuzeo bi asistent.
    Tuhel je slobodan, just sayin... Mada imao je on probleme sa upravom u BVB, pa ne znam bi li ga takvog htjeli u Bajern.

    Sent from my LG-H818 using Tapatalk

    Comment


    • Mali iz Hofenhajma ce biti novi trener Bajerna kad ode Carlito, moguce da ce ih privremeno voditi aistent do januara/juna

      Comment


      • Karlo treba da ostane jer ce im sigurno donijeti titulu i doci do zavrsnice LS, gore biti ne moze i bice samo bolje, a to sto ne moze da nadje zamjenu za Nojera, Lama i Alonsa je problem jbg, ne bi niko mogao.

        Hajnkes u onoj ludoj sezoni nije u oktobru izgledao onako, nego u drugoj polovini sezone, a samo to se broji.

        Juce su igrali dobro, to sto im je odbrana i golman kanal je zbog nekih drugih faktora.
        sigpic

        Comment


        • Dobro nisu oni imali srece sa povredama. To i losa atmosfera u klubu ih trenutno najvise jebe. Ali ne mora da znaci da ce tako biti do kraja sezone stavise...
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Na osnovu čega da ga otpuste? Na osnovu juče? Ok, ne igraju nešto posebno u poslednje vreme, ali brate mili, to je jedna tekma. Nije da su juče bili toliko loši koliko je odbrana podbacila. Imali su dobre šanse kod 1-0, mogla je tekma da odeu u drugom smeru. Posle su se previše otvorili i to je to.

            O Bundes ligi je smešno pričati kad se zna da će biti prvi kako okreneš. U LŠ-u tek dva kola odigrana. Jesam li jedini kome ovo deluje previše ishitreno?

            Nije u pitanju trener koji tek treba da se dokaže, pa je podbacio. Zna se ko je Karlo i šta može.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Originally posted by z0La View Post
              Na osnovu čega da ga otpuste? Na osnovu juče? Ok, ne igraju nešto posebno u poslednje vreme, ali brate mili, to je jedna tekma. Nije da su juče bili toliko loši koliko je odbrana podbacila. Imali su dobre šanse kod 1-0, mogla je tekma da odeu u drugom smeru. Posle su se previše otvorili i to je to.

              O Bundes ligi je smešno pričati kad se zna da će biti prvi kako okreneš. U LŠ-u tek dva kola odigrana. Jesam li jedini kome ovo deluje previše ishitreno?

              Nije u pitanju trener koji tek treba da se dokaže, pa je podbacio. Zna se ko je Karlo i šta može.
              Ma i da je juce dobio ,ide vec uveliko prica da je izgubio svlacionicu i da ima problema sa nekim igracima,i da ce svakako otici na kraju sezone sta god uradio,ovo samo moze da ubrza stvar...ono u petak kad vadi na poluvremenu Robena(dotle najboljeg na terenu)i Riberija,i na kraju gube bod od Wolfsb...ok bi mi bilo da ih kao odmara za PSZ,al sinoc krece bez njih sa Rodrigezom na krilu ne znam ,plus povrede..a daleko da je on los trener,odlican je
              Last edited by 61563; 28-09-17, 12:07.

              Comment


              • Originally posted by 61563 View Post
                Ma i da je juce dobio ,ide vec uveliko prica da je izgubio svlacionicu i da ima problema sa nekim igracima,i da ce svakako otici na kraju sezone sta god uradio,ovo samo moze da ubrza stvar...ono u petak kad vadi na poluvremenu Robena(dotle najboljeg na terenu)i Riberija,i na kraju gube bod od Wolfsb...ok bi mi bilo da ih kao odmara za PSZ,al sinoc krece bez njih sa Rodrigezom na krilu ne znam ,plus povrede..a daleko da je on los trener,odlican je
                Ako je izgubio svlačionicu, to je druga stvar. To mi više ima smisla za otkaz od otkaza zbog rezultata.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Da ga jbs, Karlo nikad nije izgubio svlacionicu. On je najvoljeniji trener na svijetu.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Da ga jbs, Karlo nikad nije izgubio svlacionicu. On je najvoljeniji trener na svijetu.
                    Slazem se i on je trener uz sada Zidane koji je po meni najbolje balansirao sa top zvezdama ...al ne znam bas idu price mozda su i gluposti,al sumnjivo sve izgleda

                    A ovaj iz Hofenhajma se non stop spominje,jos kupio kucu/stan u Minhenu

                    Comment


                    • Ma on je novi trener vjerovatno od sledece sezone, samo je suludo dati Karlu otkaz kad je ekipa u ovakvom stanju i sto je ovo pocetak sezone tek. Mislim svima je jasno da ce osvojiti titulu, a za LS se nikad ne zna. LS postaje bitna tek u martu, a mnogo toga moze da se promijeni do marta.

                      Nadam se da ce se vratiti u PL, ako preuzme Arsenal to bi ludnica bila za ligu.
                      sigpic

                      Comment


                      • Možda više ima neka neslaganja sa upravom nego igračima? Nisam nešto pratio situaciju oko Bajerna, pa ne bih znao.

                        Ko će ga znati, ali ni meni Karlo ne izgleda kao tip trenera koji gubi svlačionicu. Mada, sa ovim današnjim primadona igračima sve je moguće...

                        Trener iz Hofenhajma je otvoreno flertovao sa Bajernom. Zna se da mu je to želja i da će se verovatno ostvariti.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Ma on je novi trener vjerovatno od sledece sezone, samo je suludo dati Karlu otkaz kad je ekipa u ovakvom stanju i sto je ovo pocetak sezone tek. Mislim svima je jasno da ce osvojiti titulu, a za LS se nikad ne zna. LS postaje bitna tek u martu, a mnogo toga moze da se promijeni do marta.

                          Nadam se da ce se vratiti u PL, ako preuzme Arsenal to bi ludnica bila za ligu.
                          Slazem se Carlito je top,i Bundes ce uzeti kako god,ali otkud znam sta je Henesu na pameti...samo da ne ode u Kinu,smorio bih se...nek ode gde god,koji god klub ga uzme profitirace,licno ja bih ga najvise voleo u Milanu ponovo,iako navijam za Romu u Italiji,nekako mi je drago kad je Milan jak,kao i cela liga koja bi sa njim dobila na kvalitetu...svakako bi biolo zanimljovo da dodje u AFC,al nesto sumnjam ja u Kronkea...

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Da ga jbs, Karlo nikad nije izgubio svlacionicu. On je najvoljeniji trener na svijetu.
                            Jedan od mojih najboljih drugova je veliki navijac Bajerna iz Minhena. On ih godinama pasionirano prati, gleda slusa razdvaja realne vesti od traceva, poznaje mnoge njihove navijacke grupe i slicno. Kada mi je on rekao da je Anceloti izgubio svlacionicu ni trenutka nisam sumnjao da je tako. Prevashodno je izgubio ove matorce Riberi-Roben, pa za njima i Milera .... a ta tri igraca su u stanju da povuku mnoge. Sada sta ce se desavati i kako ce izaci iz tog problema videcemo.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • I ESPN kaze da je kraj Ancelotija, mada sad ne znam koliko njima vjerovati.
                              Jbg, Bajern igra dosta lose, nisu navikli na to... Karlo se vec zalio na pritisak novinara, ovo ono... Ova ekipa nema sanse za CL sa njim, tako je kako je, sad ce dosta pricat mozda bi se promijenilo druge sezone, al vrlo vjerovatno ne bi.

                              Onaj Nagelsman je prakticno kaparisan na ljeto, onda bi mi bilo malo glupo da uzmu Tuhela i maknu ga u jun... a jos gluplje da puste ovoga asistenta da ih vodi do tada, to bi tek bila propast.

                              Svakako, Tuhel bi bio odlicno rjesenje, ali i za duze staze, a ne sedam-osam mjeseci...

                              Comment


                              • Karlo, ako Riberi i Roben prave probleme, jednog salji u Kinu a ovog celavog na Old Traford.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X