Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ricma View Post
    Moze sve to da se uradi za desetak dana(ako postoji jaka volja), Spanci i Englezi ''odlazu'' transfere zbog marketinga.Bajern je u odlicnoj poziciji, nema konkurenciju u ligi i trenutno jedine bolje opcije su Real i Barsa kojima ne treba takav igrac trenutno.Time sto nemaju konkurenciju, mogu da ugradjuju bonuse u ugovorima i da se na prvu ruku cini da ih uzimaju za smesnu cenu.Namerno se svakog leta fanovi dovode do ocaja kako bi nakon transfera usli u ekstazu i kako bi planula prodaja dresova, suvenira i pitaj Boga cega sve.Bajern ima skroz drugaciji pristup.Naravno da je zelja svih fanova da se pojacanja dovode na vreme, ali znas i ti da se ne takmice po toj kategoriji nego po tome ko ce vise para da ''donese''.
    Izabacio Di Marzio da su zavrsili sve za dva dana sto se Sancheza tice. Bolesna efikasnost.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Sta je to tolko posebno
      Pa Celzi je kupio Vilijana nakon sto je ovaj obavio lekarski kod Totenhema
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • S obzirom da je igrac iz Portugalske lige, jos Mendesov pulen, van transfer roka. Bolest.

        Mislim nije ovo nista, Arsenal je zavrsio Artetu za 6 sati, ali u ovom kontekstu je ovo bolesno, jer je ipak u toku sezona, Mendesov je pulen, igrac iz Portugala i jos otimanje Unitedu ispred nosa.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Pa uvek kad otimas igrac to ide za 24-48h ,mislim,to je i poenta

          Kakve veze ima sad dal je i dalje sezona u toku,ima jos par kola,nije da je to neka prepreka za pregovore

          Sad cu verovatno ponovo biti etiketiran kao hejter Bajerna ali smesno mi je to divljenje samo njima za efikasnost a ima takvih primera gomile a to zna svako ko detaljnije prati transfere.
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • U trenutku kada se kupovao Arteta da je Venger cuo za mene kupio bi mene za 3 sata. Cudno poredjenje.kod njih kako krene prica za nekog igraca oni ga zavrse. Svi disu kao jedan. Toga nemas nigde drugde
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Mislim da Pep nikoga nece voditi sa sobom...Uz to, uprava Bajerna je jasno napomenula da je to, sto se njih tice, nemoguce.

              Ovaj transfer otvara vrata odlasku Gecea...Ne verujem da ce Alkantara biti povucen unazad sto se pozicije tice, cak mislim da je moguce da krene da igra pravu desetku. Cabi je produzio ugovor, Anceloti ga postuje, saradjivali su, ocekujem da i sledece sezone bude prvi izbor. Poznato je da Karlo Veliki ceni veterane. Videcemo, sve je moguce.

              Vrlo je to jaka konkurencija na sredini i definitivno nece biti mesta za sve, bez obzira na rotaciju. Opcija onog dijamanta iz Milana je skoro izvesno iskljucena zbog mocnih krilnih igraca. Rode mozda napusti klub, pitanje je i sta ce biti sa Kimihom, Benatijom.
              Last edited by Bogi; 10-05-16, 15:45.

              Comment


              • Benatia vrlo moguce da se vraca u Italiju iako ga Arsenal zeli, jako.

                Al nije nemoguce da ide u Juve.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Daj Gecea nama
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Originally posted by l1m4r View Post
                    Daj Gecea nama
                    Liverpool ili nazad u Borusiju. Iako posto je Juve izduvao za Iska, mogli bi i oni po njega.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Prodao bi se Marli za duplivinjaksmajli

                      #efikasnost
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • Ako je flasa XO-a možemo Saburo bracalice da pričamo.
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Jbt, Utd se lometao oko ovog Renata, i onda ovi samo udju u deal i dovidjenja, ovo je gepekovanje kako oni rade transfere.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Godina 2013. nakon što je Mario Götze potpisao za Bayern:

                            Zaista ne razumijem njegovu odluku, samo to ću reći. Svi smo iznenađeni onim što je napravio. Jednostavno ne vjerujem da se radi o bilo kakvim sportskim razlozima. Bio je jako dobar sa svima nama i zbog toga sam sada jako iznerviran.“ - Mats Hummels

                            Godina 2014. nakon što je Robert Lewandowski potpisao za Bayern:

                            Ne zanima me da osvojim osam naslova prvaka! Više volim raditi neke posebne stvari sa Dortmundom. Lewi želim sreću, kao i Götzeu, ali mene Bayern nikada neće imati.

                            Novac nije sve u životu.“ - Mats Hummels
                            2016.

                            Last edited by Rossonero; 10-05-16, 17:29.

                            Comment


                            • Klosar .

                              Malom Renatu sve najbolje
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Kakav smrad od čoveka ala Mustafa. Gde ti je obraz? Da nije trabunjao i da je prešao shvatio bih, profesionalac, ovako je ispao najveća ljiga uz Mustafu od igrača koje znam.

                                Comment

                                Working...
                                X