Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ''Nije moguce da dobar trener pobedi bez dobrih igraca, ali je moguce da dobri igraci pobede i uz najgoreg trenera. Kvalitet igraca je iznad svega''.

    Last edited by Bogi; 07-05-16, 16:37.

    Comment


    • Comment


      • Srusili ljudi internet s ovim danas. Dva vrh pojacanja u roku od 15min objavljena.

        Kako ovo rade meni nije jasno. Svi rade transfere normalno, samo oni pritisnu ctrl+shift+N
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Sad da utope Levana Realu i dovedu Iguaina i Karlo pjeske uzima LS.

          Boateng i Humels, zastrasujuce izgleda.
          sigpic

          Comment


          • A Humels je pre nedelju dana izjavio da ništa nije rešena i kakva je to "usrana" izjava na sajtu Borusije o njegovom odlasku

            Mogo je da bude Bog Borusije,heroj raje,sad će ostati upamćen samo kao izdajnik ,neka ga
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Rummenigge je otac. Kakav posao taj covjek za Bayern radi.

              Comment


              • Ne zna se jos za Lewu hocel u Real.

                Real bi mogao uzeti Aubu, Lewa u Arsenal za 50m i oni uzmu Pipitu za 45m i opet oni pobjednici prelaznog.

                Iako je Arsenal kontaktirao i Napoli, sad da li oko Pipite ili onog malog sto ga Maradona hvali ne znam.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • A sta da vam kazem..

                  #tripleta

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Sad da utope Levana Realu i dovedu Iguaina i Karlo pjeske uzima LS.

                    Boateng i Humels, zastrasujuce izgleda.
                    Zasto bi prodali Levu a kupovali Iguaina, bolje za Bajern da ovako ostane.

                    Nista ovo nije cudno, navikli smo da Bajern ovako zavrsava transfere. Samo sto su sada poceli da slabe konkurente i iz Portugala. Saburo ce ih sada jos vise mrziti.

                    A treba vidjeti ko ce i hoce li iko od igraca veznog reda Bajerna napustiti klub. Alkantara bi sada mogao u Siti sa Pepom.
                    Last edited by ognjen; 10-05-16, 12:17.

                    Comment


                    • Nekako vise odgovara Iguain za Karlov stil fudbala, a i zaradice ako to odrade kapiram

                      Voli Karlo duboke plejmejkere, moguce da ce se Alkantara i naigrati, Alonso mladji postati nece.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ja mislim da je stav Bajerna da Levandovski nije na prodaju ali ako stigne neka ponuda koja se ne odbija i ako on izrazi zelju za odlaskom onda ce ga prodati i logicna je zamjena Iguain. E tako bih to poslagao.

                        Alkantara nece biti nikada kao Alonso ali i ne treba da bude jer je puno ofanzivniji igrac a on sam je uvijek tezio nekom svom sopstvenom identitetu stila igranja i to mi se kod njega oduvijek svidja, to sam primijetio kod njega odmah prvi put kada sam ga gledao. Zao mi je sto je otisao iz Barselone a otisao je jer se vjerovalo da ce Fabregas voditi glavnu rijec u veznom redu Barse i Tiago je znao da on nece imati ozbiljnu ulogu u timu.

                        Comment


                        • Originally posted by Conviction View Post
                          Zasto bi prodali Levu a kupovali Iguaina, bolje za Bajern da ovako ostane.

                          Nista ovo nije cudno, navikli smo da Bajern ovako zavrsava transfere. Samo sto su sada poceli da slabe konkurente i iz Portugala. Saburo ce ih sada jos vise mrziti.

                          A treba vidjeti ko ce i hoce li iko od igraca veznog reda Bajerna napustiti klub. Alkantara bi sada mogao u Siti sa Pepom.
                          Ma ne mrzim ja njih,moj stav se bazira na nekim objektivnim činjenicama koje sam pomenuo,ja to gledam iz ugla cele lige

                          Da ne pričam za druge,izgubio sam totalno interesovanje za Bundes,ranije se dosta to gledalo,čak i Cvajtu,osobno liga koja mi najviše odgovarala a sad pogledam samo utakmicu petkom uveče i to kad uhvatim

                          Čak sam i Primeru pogledao ove sezone 10tak utakmica što mi se nikad nije desilo
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Poenta je da bi on to mogao da igra ukoliko bude zelio, jer pas i pregled igre ima, naravno da je sad mnogo ofanzivniji, ali i Pirlo je bio mnogo blizi golu na pocetku karijere pa je postao vjerovatno i najbolji DLP svih vremena
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Srusili ljudi internet s ovim danas. Dva vrh pojacanja u roku od 15min objavljena.

                              Kako ovo rade meni nije jasno. Svi rade transfere normalno, samo oni pritisnu ctrl+shift+N
                              Moze sve to da se uradi za desetak dana(ako postoji jaka volja), Spanci i Englezi ''odlazu'' transfere zbog marketinga.Bajern je u odlicnoj poziciji, nema konkurenciju u ligi i trenutno jedine bolje opcije su Real i Barsa kojima ne treba takav igrac trenutno.Time sto nemaju konkurenciju, mogu da ugradjuju bonuse u ugovorima i da se na prvu ruku cini da ih uzimaju za smesnu cenu.Namerno se svakog leta fanovi dovode do ocaja kako bi nakon transfera usli u ekstazu i kako bi planula prodaja dresova, suvenira i pitaj Boga cega sve.Bajern ima skroz drugaciji pristup.Naravno da je zelja svih fanova da se pojacanja dovode na vreme, ali znas i ti da se ne takmice po toj kategoriji nego po tome ko ce vise para da ''donese''.

                              Comment


                              • Samo meni ovo nije normalna cena za Sanceza,ok da je samo 35m evra al brate ovi silni bonusi,bas previse.

                                Da ima iza sebe bar 2 sezone pa i ajde ali on se tek ispileo a vec ga prodaju za tolke novce

                                Mi smo za Azara platili lupam 32-35m funti al on je tad uzeo titulu,proglasen za igraca godine(valjda),najbolji strelac,asistennt,dve sezone razbio.
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X