Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Viktor Troicki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    ... svet = press = kurir... nesto ne verujem...

    Comment


    • #77
      Ajde sto citas Svet, ali sto mu jos i vjerujes...

      Comment


      • #78
        Troicki: Hoću i ja na završni Masters

        Ja stvarno cenim i postujem Troickog, zato sto je sve sto je postigao, postigao neverovatnim radom, jer nije bas jedan od najtalentovanijih, ali tesko da ce on ikada videti WTF.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • #79
          Neces, Viktore, neces ...

          Comment


          • #80
            Viktor od RG prosle godine i propustene sanse karijere, verovatno jedina koju ce imati, da igra u polufinalu RGa nije ni senka sebe. U totalnom je kontraritmu... Glava je definitivno velika razlika izmedju Top10 i ostalih igraca... Nadam se da ce se oporaviti, jer bilo bi glupo da opet tavori negde 50-30 mesta, moze i zasluzuje (zbog toliko ulozenog truda) mnogo vise...

            Comment


            • #81
              Svaka cast za zalaganje i borbenost pod zastavom zastava-srbija.jpg
              sigpic

              Comment


              • #82
                Bravo Viktore,vidis da mozes,samo veruj u sebe
                Ne zameri na mom pisanju ako ti neko dosapne,to ja protiv uroka
                Jos jednom bravo i veliko hvala na borbrnosti,samo tako nastavi
                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                Comment


                • #83
                  Bravo Viktore, cestitam!
                  "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                  Comment


                  • #84
                    Viktor je danas odigrao solidno , nadam se da ce mu ova pobeda dati potrebnog samopouzdanja da se vrati u svoju prepoznatljivu formu koja ga je krasila kada je bio u TOP20 , verujem da moze da ponovi taj rezultat
                    Napred Viktore

                    Comment


                    • #85
                      Visko pricao sa Viktorom, upravo ide najbolja sportska emisija na nasim prostorima, TOP TENN!S.
                      Viktor je u punom trenaznom procesu
                      sigpic

                      Comment


                      • #86
                        Mozda je dobio neki signal da ce se zalbeni postupak zavrsiti u njegovu korist pa je zato krenuo sa jakim treninzima.
                        Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                        Comment


                        • #87
                          Daj boze Navras da si u pravu, da mu dopuste da pocne da igra sto pre

                          Comment


                          • #88
                            Nadao sam se da će najteži period u mojoj karijeri i životu biti gotov, i stvarno sam vjerovao sudijama koje sam upoznao u Lozani. Imao sam osjećaj da traže stvarnu istinu i da su je pronašli tokom saslušanja. Sada ova odluka predstavlja kraj mojih snova da budem vrhunski teniser, da stižem do finala na ATP turnirima i da se borim protiv najboljih na svijetu. Radio sam cio život za to, a onda mi je sve to oduzeto tokom jednog popodneva od doktora koga nisam ni poznavao. Što se tiče odluke Suda, mogu samo da kažem da su oni ljudi i da nisu imali hrabrosti da se suprotstave ITF-u i oslobode me optužbi, i tako njih stave u nezgodnu situaciju. Siguran sam da se zbog toga osjećaju loše, ali na kraju, svi će oni, uključujući i doktorku Gorodilovu, sjutra otići na posao, a ja neću. To je ono što ostaje od ovog slučaja.

                            Hvala svima koji su me podržavali do sad, Janku, Novaku, mojoj porodici, mom timu i svakom ko iskreno vjeruje da sam nevin, neću im to zaboraviti. Hvala i novinarima takođe, nisam očekivao toliko podrške koliko sam dobio. Lako je pričati loše i praviti naslove o igraču koji je suspendovan, vi to niste uradili.

                            Nemam ideju šta sada da radim i gdje da idem. Nadam se da ću nekako uspjeti da se vratim

                            Comment


                            • #89
                              Rider poslao pismo Troickom: Viktor žrtva, ne treba mi 100.000 evra

                              Srpski teniser Viktor Troicki se pomirio sa odlukom Suda za sportsku arbitražu (CAS) u Lozani, koji je doneo konačno odluku da bude suspendovan do jula 2014. godine. Međutim, identično kao igraču to je teško bilo i treneru srpkog tenisera Džeku Rideru, koji je nedavno poslao pismo Troickom, a eminentni teniski sajt “Tennisworlditalia” je došao u posed istog

                              - Zdravo Viktore, ne pišem ti da bih ti tražio 100.000 evra, kao što je predviđeno u našem ugovoru, zbog činjenice da si prekršio antidoping pravilo. Razlog za ovo pismo je vrlo jednostavan, verujem u tvoju nevinost. Citiram i jedan pasus iz presude CAS (Sud za sportsku arbitražu u Lozani) “Testovi urina i krvi su dali negativan rezultat sportiste i Sud je konstatovao da nema dokaza da je gospodin Troicki bio pozitivan na zabranjene supstance- počinje u pismu američki stručnjak Džek Rider.

                              U nastavku Rider se osvrnuo i na nesrećnu situaciju u Monte Karlu, kada je Troicki verovao famoznoj doktorki Eleni Gorodilovoj.

                              - Bio sam prisutan tog dana u prostoriji za doping test tenisera. Mi smo razgovarali sa zvaničnim licima i shvatili da neće biti nikakvih posledica. Kao i ti napustio sam to mesto bezbrižan i uveren da neće biti nikakvih problema. Mislim da mogu da kažem da si bio “žrtveni jarac”, jer je je neko osetio potrebu da dokaže nešto. Takođe sam dobio kritike od ljudi od kojih sam “osuđen” za to što nisam dovoljno bio upućen u kompletnu temu. Često se pitam zašto i oni koji rade za nekoga i naprave grešku ne trpe posledice. Doktorku, koja je bila u prostoriji za testiranje tenisera na doping, treba kazniti jer nije sledila upustva.

                              Na kraju Rider u pismu upućenom Troickom želi brz povratak Viktoru i naglašava da novac neće da traži.

                              - Osećam se bolje znajući da nisam pokrenuo nikakav pravni postupak protiv tebe, što se odnosi na 100.000 evra iz ugovora, jer ne bih da ispaštaš dalje. Pre svega rezultati testiranja su bili negativni, nisi imao nikakve zabranjene supastance u krvi. Bio sam tamo sa tobom kada te doktorka uverila da možeš da predaš nalaze i dan kasnije, ako se ne osećaš dobro. Radujem se što ćeš ponovo biti na terenu i to nadam se ne u dalekoj budućnosti. Svakako Miloš Jelisavčić (fizioterapeut Troickog) će biti sa tobom. Pozdrav sa porodicom i prijateljima, Džek- stoji na kraju pisma upućenog Viktoru Troickom od strane Džeka Ridera njegovog trenera, a ekskluzivno prenosi “Tennisworlditalia”.
                              http://www.sportklub.rs/rider-poslao...mi-100000-evra
                              sigpic

                              Comment


                              • #90
                                Glasah za TOP 5. Imace motiva, zelje kad se po drugi put vrati na teren. TOP 10 je svakako realnost.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X