Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mlade reprezentacije (U-21, U-19 i U-17)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Originally posted by shminka View Post
    Fkt je preslab momak
    Pa sve ti je bilo jasno kad je Osim iz penzije vratio Gusu, koliko je Bukvic (Guso je kao pionir bio bolji od njega) los golman. Samo mi nije jasno kako brani.

    Comment


    • #77
      Koliko sanse su nam da idemo u baraz ako pobjedimo

      Comment


      • #78
        Originally posted by FC Nadal View Post
        Koliko sanse su nam da idemo u baraz ako pobjedimo
        Trenutno dobre.

        Comment


        • #79
          Ako ovo udje neka ide zivot

          EDIT-Dobro je,ali je Bukvic odron


          Jebem ti fudbal i sve u .icku
          Last edited by DinoFC; 10-09-12, 17:45.

          Comment


          • #80
            Steta za Bosnu, ali u svakom slucaju trebate biti ponosni. Odlicna igra, jbg, nedostajalo je malo srece. Svaka cast u svakom slucaju.

            Sada mi cepamo Makedonce.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • #81


              Ne znam šta reći nakon ovoga, ne da se usranom do potoka. Ponovo tako blizu, a tako daleko. Prošli put Češka, sada Njemačka, koja je još jednom dokazala zbog čega je velesila. Nema se šta prigovoriti našim momcima, tokom cijelih kvalifikacija su odigrali jako dobro i korektno, ponekada se desi da zakaže neko, ali u globalu jako dobro odrađene kvalifikacije. Danas je eto Bukvić zakazao, ali ruku na srce boljeg riješenja od njega nije bilo, a i prethodno je dobro branio. Jedino što mi pada na pamet je Divković iz Slobode, ali kako Sloboda ispade ni njega nema. Najveći dobitak i pobjeda svega ovoga jeste što smo dobili veliki broj sjajnih igrača na koje možemo računati u budućnosti za A tim. Pa slobodno mogu reći većina ovih 11 momaka što su danas igrali. Odmah prekomandovati Višću, Bilbiju, Đurića, jer ionako smo tanki sa igračkim kadrom, bolje i oni negoli već dotrajali Maletić, standardno loši Ibričić i slično. Ne znam yebi ga jako teško mi pade onaj gol pred sami kraj, jeftino, jeftino naivno kao i sva 4 gola. Još jednom kažem nema potrebe da se pljuje po ovim mladim Zmajevima jer to nisu zaslužili za ovih odigranih 10 utakmica, Švabo je danas bio naš protivnik, čovjek koga nikada neću u potpunosti razumjeti, ali uvijek poštovati zbog ovakvih stvari kao danas. Momci glavu gore, nije kraj svijeta, nije sramota igrati 4-4 sa Njemačkom.
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • #82
                E moj Kvesiću pa šta uradi, šteta za ove momke koji su igrali svim srcem za svoju repku. Kipar nam je došao glave, valjda će Englezi ili Crnogorci izgubiti ili neka duga repka od koje smo zavisili, pa nekako ću lakše podnjeti ovaj poraz.

                Inače gluplji sistem kvalifikacija odavno nisam vidio, ovo uefa obavezno mora mjenjati.
                Last edited by edohz; 10-09-12, 18:05.

                Comment


                • #83
                  Originally posted by edohz View Post
                  E moj Kvesiću pa šta uradi, šteta za ove momke koji su igrali svim srcem za svoju repku. Kipar nas je došao glave, valjda će Englezi ili Crnogorci izgubiti ili neka duga repka od koje smo zavisili, pa nekako ću lakše podnjeti ovaj poraz.

                  Inače gluplji sistem kvalifikacija odavno nisam vidio, ovo uefa obavezno mora mjenjati.
                  Da, i Kvesić je danas bio jako loš što je iznenađujuće sa obzirom da je do sada bio među najboljim na terenu. Sistem nije da je glup, nego je preglup, ali šta da se radi. Da je prvenstvo kao i kod A reprezentacija mi bi se glat plasirali na njega, ali top 8 je prevelik izazov za nas.
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • #84
                    Bravo Ogi.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • #85
                      Šteta, malo nam je falilo, al' šta je tu je. Lično sam ponosan na momke!

                      Comment


                      • #86
                        Bravo Luka, samo tako momci, samo cepaj bre!

                        Odlicna akcija Ninkovica, Mudrinskog i na kraju rutinski Milunovic.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • #87
                          Tako je momci...

                          Ako Miha pusti mlade reprezentativce možemo da napravimo čudo na EP (naravno prvo da se plasiramo)..
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

                          Comment


                          • #88
                            Rezultat bolji od igre.Pored onakvih dzomba na terenu odlicno smo zavrsili ovo prvo poluvreme.Dobro je da se Milunovic snasao na ovoj poziciji iza Mudrinskog, zahvaljujuci njihovoj saradnji i vodimo.Ako ovako bude odigrao u barazu nece nam ni trebati Djuricic.Jankovic eksperimentise malo, stavio Markovica na krilu i drustvo na desnoj strani mu pravi Gudelj koji je do sada igrao u reprezentaciji stopera.Za sada nemam nikakvih zamerki, u par situacija je bio opasan po njihov gol.Cudno mi je da je Mladenovic na klupi.

                            Tesko da u ovakvom sastavu mozemo da se suprotstavimo Spancima, Nemcima, Englezima, Francuzima i Italijanima.Potrebni su nam igraci na par pozicija kako bismo zakrpili rupe.Lazovica ce sigurno dobiti Jankovic, ali pitanje je koga jos moze ocekivati.


                            Steta za Bosance, ovakav sok nisu zasluzili.

                            Comment


                            • #89
                              Bukvic je cirkus,kladim se da je Abdihodzic bolji golman od njega,ostalim momcima se nema sta prigovorit svaka cast.
                              Djuric prestrasan!
                              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                              Comment


                              • #90
                                Jojic...

                                Kakva golcina, bravo doktore!

                                EDIT: Jos jednom Jojic, pocepasmo Makedoniju.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X