Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mlade reprezentacije (U-21, U-19 i U-17)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • PONOS!!

    Sve čestitke iz Republike Srpske! Veliki dan za veliku naciju, a omogućili su nam ga mladići!


    Jedina stvar koja je loša u cijeloj priči jeste da je malo rano da se pije
    Last edited by Bastia33; 20-06-15, 09:01.

    Comment


    • Sampioni

      Mladici

      Sto bi rekao jedan forumas sa drugog foruma

      Tacno smo poput galskog sela iz Asteriksa i Obeliksa. Mali ali kurceviti do bola

      Comment


      • Originally posted by Freshman View Post
        Jugoslavija je imala "Cileance", a mi cemo imati "Novozelandjane", kakav uspeh, bez teksta sam...
        Jos kada bi ovi klinci kasnije u karijerama doziveli uspeh i dostignuca "Cileanaca", onda se zaista ne bih brinuo za buducnost naseg fudbala.
        ALI ...
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Ljudi moji jel ovo moguće

          Nestavran uspeh, ej Srbija postala svetski šampion posle pobede nad Brazilom u finalu, pa to se događa jednom u nzm koliko godina. Svaka čast momci, četiri produžetka u nizu i sve smo dobili nzm jel to neko uspeo da napravi do sada.

          BRAVO MOMCI, BRAVO!!!!!

          Comment


          • Mislim da je budućnost našeg fudbala najmanje u rukama/nogama ovih momaka.

            A što bi rekao jedan tviteraš na početku meča:
            "Nadam se da fudbaleri po splavovima i bordelima imaju TV i gledaju fudbal. "
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment




            • Spoiler








              SRBIJA PREŠLA IGRICU.
              Last edited by goku; 20-06-15, 10:14.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Mislim da je budućnost našeg fudbala najmanje u rukama/nogama ovih momaka.

                A što bi rekao jedan tviteraš na početku meča:
                "Nadam se da fudbaleri po splavovima i bordelima imaju TV i gledaju fudbal. "
                Cisto sumnjam da je iko od ovih "seniora" gledao ovu utakmicu. Subota a jos rano ujutru, aj da je bio petak pa da neki i uhvate, a nasli finale da organizuju u subotu po srednjeevropskom vremenu ... nemaju razumevanja za ljude i njihov nocni zivot niti malo ... slepci.
                A fudbal su mogli da vide od nasih klinaca, od ovih Brazilaca retko sta da valja su mogli da "snime". Samo neke solo-akcije i zadrzavanje lopte u nogama, smejurija.
                Last edited by Sandugp; 20-06-15, 09:17.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Najbolji golman prvenstva

                  Comment




                  • Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Cisto sumnjam da je iko od ovih "seniora" gledao ovu utakmicu. Subota a jos rano ujutru, aj da je bio petak pa da neki i uhvate, a nasli finale da organizuju u subotu po srednjeevropskom vremenu ... nemaju razumevanja za ljude i njihov nocni zivot niti malo ... slepci.
                      A fudbal su mogli da vide od nasih klinaca, od ovih Brazilaca retko sta da valja su mogli da "snime". Samo neke solo-akcije i zadrzavanje lopte u nogama, smejurija.
                      Već drugi put potcenjuješ Brazilce, na taj način omalovažavaš naš uspeh. U prvom postu si rekao da nemaju organizaciju, ne zna se ko koga čuva, a oni nisu gol primili više od 600 minuta dok im ga Mandić nije stavio. Svi ovi igrači igraju seniorski fudbal, ej 20 godina, nije to malo. Nije ti ovo U17, ovo su već ozbiljni igrači.

                      Comment


                      • Ma prodaju fore sa Kopakabane

                        A evo jedne prave

                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Repriza večeras u 21:00 na RTS 1
                          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                          Comment



                          • Comment


                            • Originally posted by gokara View Post
                              Već drugi put potcenjuješ Brazilce, na taj način omalovažavaš naš uspeh. U prvom postu si rekao da nemaju organizaciju, ne zna se ko koga čuva, a oni nisu gol primili više od 600 minuta dok im ga Mandić nije stavio. Svi ovi igrači igraju seniorski fudbal, ej 20 godina, nije to malo. Nije ti ovo U17, ovo su već ozbiljni igrači.
                              Ne potcenjujem ja nista Gokaro moj, to je tako. Nas tim je za njihov ekipcina, sto se tice kompaktnosti pa cak i uigranosti.
                              ALI to ne znaci da smo mi jaci od njih, individualno su to oni svakako, samo sto im protiv organizovane ekipe kao sto je nasa ne polazi za nogom da taj individualni kvalitet pretoce u povoljan rezultat.
                              Gokaro, mrzim kada moram da s objasnajvam, tak oda nemoj vise da sumnjas u moje postove molim te ...
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Ne potcenjujem ja nista Gokaro moj, to je tako. Nas tim je za njihov ekipcina, sto se tice kompaktnosti pa cak i uigranosti.
                                ALI to ne znaci da smo mi jaci od njih, individualno su to oni svakako, samo sto im protiv organizovane ekipe kao sto je nasa ne polazi za nogom da taj individualni kvalitet pretoce u povoljan rezultat.
                                Gokaro, mrzim kada moram da s objasnajvam, tak oda nemoj vise da sumnjas u moje postove molim te ...
                                Tvoji postovi su savršeni, ti si najveći car i kralj na forumu, ali nisi bezgrešan, dozvoli da neko ima i drugačije mišljenje, ja kod svoga ostajem, a ti ne moraš ništa meni dokazivati.

                                Comment

                                Working...
                                X