Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mlade reprezentacije (U-21, U-19 i U-17)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by gokara View Post
    Finale Svetskog prvenstva u fudbalu, ej u FUDBALU igraju BRAZIL i SRBIJA.
    Ма већ их тукли Моша и Тирке.
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Пипи Ромањоли #10 View Post
      Ма већ их тукли Моша и Тирке.
      U grupi, ne u finalu.

      Al njih ne računaj, oni su pimpovali živim jajetom.
      Last edited by goku; 18-06-15, 09:05.

      Comment


      • Steta sto onaj projektil Causica nije zavrsio u golu,zadovoljan sam igrom mladih.Desilo se ono sto je primetno i u A selekciji,tako i na klupskom nivou,u situaciji kada imamo igraca vise protiv favorizovanog protivnika dolazimo do toga da se grcevito branimo i nesvesno povlacimo.Sledeca utakmica protiv Ceske,njih moramo dobiti ako mislimo da idemo dalje.

        Comment


        • Solida prvo poluvrijeme može bolje. Sudija mekan sa kartonima, bar dva-tri je trebao pokazati Brazilu...

          Šteta za ovu zadnju šansu, odlična akcija, trebalo ju je iskoristiti.

          Comment


          • Mi imamo strasne akcije posle kornera.Bolji Brazilci,vise trce i konkretniji su,sada smo se izvukli,zamalo gol da primimo.Mozemo na neku kontru da im ga damo ili iz prekida.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Ma Brazilci su organizaciono i takticki smesna ekipa... prepuna individualaca koji samo nekim solo akcijama pokusavaju nesto.
              Smesni su, evo sada ovaj gol kako smo im umuljali, postavka pozadi im je ocaj ni sami ne znaju ko koga cuva.
              TRPAJ!
              I na individualnu akciju su nam i dali gol ... dobro vidi se da su klinci, ali mora bolje da se reaguje na ovakve smesne prodore.
              Last edited by Sandugp; 20-06-15, 07:31.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Udje ovaj decko iz Mancestera i dade gol.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Jebeni srpski mentalitet. Da ga nismo dali ne bi ga ni primili.

                  Comment


                  • Auu sta odbrani Rajkovic

                    I ponovo igramo produzetke
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Sudjeni nam izgleda.. Problem je sto su Brazilci svakako mnogo sveziji od nasih. Samo da se dogegamo do penala

                      Sent from my Lumia 920 using Tapatalk

                      Comment


                      • Bravo junacine, sada izdrzati najteze
                        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                        Comment


                        • Auu kakva kontra za gol
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Jaoooooooo. Tooooooooo

                            Poslato sa htc
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Aca poludeooooo a i kako ne bi,ovo je stvarno neverovatan uspeh sve cestitke momci
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • JEBEM TI I SRP I CEKIC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X