Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mlade reprezentacije (U-21, U-19 i U-17)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Niko ne prati mlade na WC ..

    Dobro se drže za sad na prvenstvu, izgubili 1:0 od Urugvaja a dobili Mali 2:0 .. Sada sve četiri repke imaju po tri boda, biće neizvesno, mi igramo poslednju sa Meksikom a Mali sa Urugvajem 6. juna ..

    Comment


    • Originally posted by Ser Aleksa View Post
      Niko ne prati mlade na WC ..

      Dobro se drže za sad na prvenstvu, izgubili 1:0 od Urugvaja a dobili Mali 2:0 .. Sada sve četiri repke imaju po tri boda, biće neizvesno, mi igramo poslednju sa Meksikom a Mali sa Urugvajem 6. juna ..
      Prati se,ali niko ne pise pa reko da se ja ne pravim pametan
      Za tri klase smo bolji od Malija,rutinska pobeda,moglo i ubedljivije.Dovoljan bod u poslednjem kolu za prolaz u nokaut fazu.

      Comment


      • Originally posted by Ser Aleksa View Post
        Niko ne prati mlade na WC ..

        Dobro se drže za sad na prvenstvu, izgubili 1:0 od Urugvaja a dobili Mali 2:0 .. Sada sve četiri repke imaju po tri boda, biće neizvesno, mi igramo poslednju sa Meksikom a Mali sa Urugvajem 6. juna ..
        Ma šta pisati, ovo je već osvojeno, fudbal je igra koju igraju 11 igrača i uvek pobeđuju Srbi.

        Comment


        • Mandara im metnuo go, Mandic cim udje odmah mece, tako ih je i odveo na ovu smotru, najbolji igrac!
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Stutgart zabranio Kosticu da ucestvuje na Evropskom U21 prvenstvu u Češkoj.
            http://www.mozzartsport.com/vesti/sv...-ceskoj/107257

            Comment


            • Mladi jutros dobili Meksiko 2:0 golovima Maksimovica i Zivkovica,sa prvog mesta u grupi idemo u 1/8 finala.Moguci protivnici Nigerija(Madjarska) ili Fidzi(Honduras).Jedina mrlja je sto Sergej nece igrati zbog parnih zutih kartona.

              Comment


              • Bravo za momke

                Idemo dalje, ne bi trebalo da imamo teži posao u osmini.

                Comment


                • Originally posted by Radulov47 View Post
                  Mladi jutros dobili Meksiko 2:0 golovima Maksimovica i Zivkovica,sa prvog mesta u grupi idemo u 1/8 finala.Moguci protivnici Nigerija(Madjarska) ili Fidzi(Honduras).Jedina mrlja je sto Sergej nece igrati zbog parnih zutih kartona.
                  Igraće Gruja otac.

                  Comment


                  • Originally posted by Radulov47 View Post
                    Stutgart zabranio Kosticu da ucestvuje na Evropskom U21 prvenstvu u Češkoj.
                    http://www.mozzartsport.com/vesti/sv...-ceskoj/107257
                    Guglam i nema nikakvih vesti za ovo,bar ne na engleskom jeziku

                    ovaj deo mi je kriminalan

                    ali nisam ja kriv, takva je situacija.
                    Last edited by saburo sakai; 06-06-15, 11:28.
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • Originally posted by saburo sakai View Post
                      Guglam i nema nikakvih vesti za ovo,bar ne na engleskom jeziku

                      ovaj deo mi je kriminalan
                      Pa ne znam,ima njegova izjava za zurnal pa mi je zbog toga to realno,da je recimo samo tekst svakako da bi bila neproverena informacija.Ne verujem da bi izleteo tako u novine a da nije sigurno.

                      Comment


                      • Tek sada gledam golove, kakav slobodnjak izveo Andrija Živković

                        Comment


                        • Mađarska ili Nigerija u 1/8 finala. Nadajmo se ovi prvi... U eventualnom 1/4 finalu Kolumbija/SAD, u eventualnom polufinalu Nemci i meč u normalnom terminu od 9:30h!

                          Treba verovati
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Sa Madjarskom igramo u 1/8 finala.

                            Comment


                            • Kostic na kraju ipak dobio dozvolu Stutgarta da ide na EP
                              http://www.zurnal.rs/fudbal/reprezen...arta-ide-na-ep

                              Comment


                              • Kako zajebasmo Madjare, prvo u 92izjednaci saponja, i onda debil Gajic dobi crveni, i onda jalovi napadi madjara u produzecina i u 118 dadose madjari sebi go
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X