Announcement

Collapse
No announcement yet.

Free agency, draft, preseason...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Rams-i ce se naj verovatnije menjati sa Browns-ima jer su ovi zesce napaljeni na RGIII tako barem sada izgleda.

    Comment


    • #77
      Ali oni su cetvrti, a niko ispred njih ne juri QBa ako se ne zove Andrew Luck. Ni Stl ni Minny nece draftovati QBa.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • #78
        Znam i ja za to ali nece oni izgleda da rizikuju nikada se ne zna bude uvek nekih cudnih trejdova na draft day.
        Mada bi bilo lepo da Colts-i uzmu RGIII sta ce im onaj Luck

        Comment


        • #79
          Jes, pa da Irsay gori na lomaci, vec je prodato 10000 dresova Coltsa sa brojem 12 i natpisom srece. Verovatno bi bio ustanak u gradu ako se otarase Peytona i ne uzmu Andrewa. Volim ja RGa ali nije mu on ni blizu. Nije ni blizu Camu sa kojim ce biti poredjen. Zanimljiv je za gledanje i to je to. U najboljem slucaju doci ce do nekoliko PO utakmica. Luck ce doneti svojoj fransizi nekoliko prstenova. Ako treba i sam.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • #80
            Nisam bas siguran za te prstenove nije ni Luck sigurna stvar 100%.......
            Nego sta mislis o ovome sto predvidjaju da ce da bude treci QB uzet na draftu Tannehill nisam ga nesto mnogo pratio ali iz dana u dan penje se na draft board-u kako je krenuo ima da dodje do prvih 10-15.

            Comment


            • #81
              Za to treba sacekati Combine. Mislim da ga precenjuju, porastao mu je stock u poslednje 2, 3 utakmice sezone, dobar je igrac, ali ne znam da li bas toliko. Meni se vise svidjaju Wilson, Moore i Keenum, ali to je stvar licnog ukusa.

              http://www.cbssports.com/nfl/draft/p...gs/TSX/2012_QB
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • #82
                Uvek ima ekipa ocajnih za dobrim QB pa u toj zelji malo preteraju nadam se da se niko nece zaletati kao prosle godine kada su uzeta 4 QB u prvoj rundi a ispalo da onaj uzet u drugoj rundi dovede ekipu do PO.

                Comment


                • #83
                  Kada se pogleda, ono je bio jedan od boljih draftova sto se tice QB pozicije, videcemo da li ce neko da sklizne u second year swamp. Moj favorit je Dalton, koliko god mi bio drag. Prosto tako izgleda, kao One hit (season) wonder.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • #84
                    Sta mislis ko ce od proslogodisnjih QB da ima najbolju karijeru?
                    Ja mislim Locker,znam da zvuci ludo kada se vidi sta je Cam radio prosle godine ali nekako Locker ima nesto sto ovi ostali nemaju deluje kao pravi lider,jeste da nije igrao prosle sezone ali mislim da ce mu to pomoci u nastavku karijere.
                    A ima i solidnu ekipu ako Britt se oporavi od povrede mogli bi njih dvojica da budu dobar tandem.

                    Comment


                    • #85
                      Ponder all the way, samo da malo popravi donosenje odluka. On je od onog tima koji nije mogao da kontrolise jedan McNabb napravio normalnu ekipu. Jos sada kada ce Adrian morati da se stedi sledece sezone, videce se koliko moze. Cam ce biti jako dobar, ali ce ga pre ili kasnije procitati.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • #86
                        Jos ako sada uzmu Blackmon-a na draftu pa da ima nekoga kome moze bacati ima tvoje predvidjane da se ostvari

                        Comment


                        • #87
                          Meni se od koledz QBa jako svidja Klein sa Kansas State.

                          http://en.wikipedia.org/wiki/Collin_Klein

                          Covek je takav rodjeni pobednik i uporan i dobar igrac, ako dodje u neki normalan sistem, bice mnogo, mnogo opasan.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • #88
                            Chiefs do three-year, $20M deal with CB Routt

                            Chiefs agreed to terms with CB Stanford Routt on a three-year, $20 million contract.

                            The numbers reported by NFL Network's Jason La Canfora are $19.6 million with a $4 million signing bonus. It's starter money, and makes it likely that the Chiefs will let free agent CB Brandon Carr break the bank on the open market. Expect Dwayne Bowe to get the franchise tag. Routt, who turns 29 before the season, is a press-man corner and fits Romeo Crennel's scheme. While he allowed too many touchdown passes (8) and committed too many penalties (17) last year, Routt posted career highs in interceptions (4) and pass breakups (15). Pro Football Focus graded Routt as the NFL's 19th-best corner in terms of coverage. While Carr will command more money, PFF had him 21st.

                            https://twitter.com/#!/ProFootballTa...61473876152320

                            Comment


                            • #89
                              Mnogo bitnija informacija tu je da ce Bowe dobiti franchise tag. Njega je sigurno zelelo bar jedno 5, 6 timova.
                              Last edited by Nebojsa; 20-02-12, 21:10.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • #90
                                Dobar je Bowe jos da je kod Pats-a bio bi jos bolji

                                Evo malo o kandidatima za franchise tag

                                http://www.nfl.com/news/story/09000d...P11_hot_topics

                                Comment

                                Working...
                                X