Announcement

Collapse
No announcement yet.

Free agency, draft, preseason...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo kako izgledju novi Nikeovi dresovi, zanemarite sta pise u tekstu jer je ocigledno Nike platio da sve nahvale, meni se bas nesto i ne svidjaju, navikao sam u NCAA ali su mi oni prethodni bili lepsi.

    http://bleacherreport.com/articles/1...for-every-team
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Originally posted by NebojsaNS View Post
      Ja i tipujem na Dolphinse, Brownsi ce uzeti Claibornea/Blackmona. Zasluzio je Colt jos jednu sansu, nije on los, sigurno je manji rizik nego Tannerhill.
      Treba mu pruziti jos jednu sansu....jos ako draftuju Blackomon-a ili Floyd-a to bi mu mnogo znacilo jer za ovo svo vreme sto je u Browns-ima nije imao pravog no.1 WR ako cemo iskreno govoriti...pa je i ovo sto je uspevao da uradi i vise nego dobro.
      Last edited by Monta Ellis #11; 15-04-12, 14:58.

      Comment


      • Coltsi obavestili Lucka da ce biti prvi pick, cisto da se ukloni nesigurnost ako je uopste bilo.

        Spoiler


        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Jets have told quarterback Tim Tebow that they plan to use him on special teams as the punt protector.

          Comment


          • http://www.nfl.com/draft/2012/live

            Ovde ce biti prenos drafta.

            Comment


            • Hoce li neko sem mene ovo gledati veceras Ako hocete mozemo da otvorimo chatroom i da se zezamo.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • u kolko po nasem pocinje draft?

                Comment


                • Ma kakav chatroom,pisemo ovde sta nam padne na pamet

                  Brownsi su se popeli za jedno mesto i sada znamo prva tri pika-Luck,RG III,Trent.

                  Comment


                  • Jaguari se popeli da im neko ne bi Blackmona uzeo...Sad bi TB mogli Kuechly-a.

                    Prvih sest pikova je ocekivano,posle toga krece ludnica

                    EDIT: Ode i Dallas po Barrona.

                    Comment


                    • Trent je najbrze uzeti RB u poslednjih nekoliko godina. Zanimljivo...

                      Cowboysi dosli na sesto mesto.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Barron ili Claiborne.

                        Comment


                        • Uzeli su Moa, jako mi je drago, fenomenalan igrac, hvala mu za sve sto je uradio za LSU. Divno je sto je odmah otisao u tako veliki tim i jaku diviziju. E, sada pocinje mutno, odavde je jako tesko pogadjati ko ce gde.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Koga li ce Panteri da uzmu? Ja bih voleo Gilmore-a,Brockersa ili Ingrama.

                            Comment


                            • Ne znam zasto imam utisak da uzimaju Couplesa. Novinari toliko svrsavaju na njega, videcemo da li su pali na hype.

                              Bucksi uzeli Barrona, verovatno su hteli Moa, pa je daj sta das kad smo vec odlucili da uzimamo secondary. Hteo sam ga u NE, sta ces.
                              Last edited by Nebojsa; 27-04-12, 01:46.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Miami uzeo Ryana Ne da mu je ovo previse, nego...
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X