Announcement

Collapse
No announcement yet.

Free agency, draft, preseason...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Majstori su oni tamo preko bare da urade tako nesto.

    Meni se vise svidja RGIII ovako navijacki zanimljiviji je od Luck-a a ko ce biti bolji to niko ne zna mozda od obadvojice ne bude nista,ko ce ga znati.....

    Comment


    • Vecini su zanimljiviji ti QB-ovi sto trckaraju,a ja od takvih jedino gotivim Newtona,ali on je zver kakva se retko radja

      Luck je bre elegantan...

      Comment


      • Ma Luck je sjajan igrac u svakom smislu, ume i da trci i da hvata, sem sto je fenomenalan QB. Takticki zreo, bezgresno cita odbrane, ume da igra no-huddle (sto nije bas tipicno za koledz QB), motivator. Mozda mu malo fali pravi top u ruci, od njega recimo ne mozete ocekivati da baca po 35-40 jardi u cugu. Ali on to vise nego nadoknadjuje pregledom i pravovremenim dodavanjem.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Sone, sa kim bi ga uporedio? Mozda ARod?

          Comment


          • Elway. Mozda ne taj kvalitet, ali taj tip. Minus super ruka kao sto rekoh, jbg, onaj ludak je neuporediv ni sa cim, mogao je pola terena da prebaci kao iz sale. Klasican 5 step drop - scat right QB. Ume i da istrci i fizicki je nehumano jak, uz to takticki veoma pismen. Bas sve kao Elway. Mnogo je na visem nivou nego A Rod kada je dosao u NFL.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Mislio sam od aktivnih igraca...ali dobro

              Ukapirao sam

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Mislio sam od aktivnih igraca...ali dobro

                Ukapirao sam
                Pa zapravo da, od aktivnih mozda je najblizi A Rodu.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Originally posted by NebojsaNS View Post
                  Pa zapravo da, od aktivnih mozda je najblizi A Rodu.
                  Nepogresiv sam

                  Ko je treci QB posle ove dvojice? I valja li cemu

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Nepogresiv sam

                    Ko je treci QB posle ove dvojice? I valja li cemu
                    Tannerhill. Iako se on meni nesto ne dojmi posebno. Jako je visok, mislim da ima 2 metra. Meni su se jako svideli Chase Keenum i Wilson, smatram ih boljim od Tannerhilla, ali ne pitam se ja nista. Moguce da ce ovaj biti draftovan kao 4. pick (Browns). To bi stvarno onda bilo jako netipicno, 3 QBa u 4 pika.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Ja bi Luck-a poredio sa Matt Ryan-om,dobar QB ali nista toliko narucito,poredjenje sa A-Rodgers-om je malo previse po meni A-Rod je mnogo bolja atleta od njega a o ruci da ne govorimo....

                      Comment


                      • Originally posted by Monta Ellis #11 View Post
                        Ja bi Luck-a poredio sa Matt Ryan-om,dobar QB ali nista toliko narucito,poredjenje sa A-Rodgers-om je malo previse po meni A-Rod je mnogo bolja atleta od njega a o ruci da ne govorimo....
                        Luck je bolje odradio Combine od A Roda ;) Drugim recima bolji je atleta.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Ja ga poredim sa sadasnjim A-Rod-om na sa onim iz 2005 kada je izasao sa koledza,a Luck ako bude imao karijeru kao Rodgers bice super.....

                          Comment


                          • Originally posted by Monta Ellis #11 View Post
                            Ja ga poredim sa sadasnjim A-Rod-om na sa onim iz 2005 kada je izasao sa koledza,a Luck ako bude imao karijeru kao Rodgers bice super.....
                            Ma slazem se, ali ima bolji potencijal od njega. Verujte, ovo kalemljenje Lucka je cisto medijsko glupiranje, gledao sam coveka nekoliko puta i ove i prosle godine, ubedljivo najvise podseca na NFL QB. Pa pogledajte gde se nalaze njegovi receiveri i uopste ceo tim, a on ih je odveo do broja 4 i Rose Bowla. To je nesto, prilican uspeh.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Mene samo nervira prica da je Luck "sigurna stvar" da ga barem neko malo iskritikuje oko necega vec su coveka stavili u HOF a nije ni draftovan.....
                              Bolje bi bilo kao sa Cam-om puno kritika svega i svacega a kada je izasao na teren sve ih je demantovao.

                              Comment


                              • Originally posted by Monta Ellis #11 View Post
                                Mene samo nervira prica da je Luck "sigurna stvar" da ga barem neko malo iskritikuje oko necega vec su coveka stavili u HOF a nije ni draftovan.....
                                Bolje bi bilo kao sa Cam-om puno kritika svega i svacega a kada je izasao na teren sve ih je demantovao.
                                Ma razumem te i slazem se, ali stvarno je rretko da se pojavi ovakav igrac. Njega ovako prate jos od srednje skole.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X